Копи з Перетопа (2014) 1,2 серія дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Копи з Перетопа (2014) 1,2 серія
Місто в якому розвивається сюжет даного фільму не дуже заселений, тут рідко відбувається щось цікаве. Тому будь-яка подія викликає інтерес у жителів. Відділ поліції не часто турбують серйозними викликами, у них в приміщенні мешкають кролики та інші тварини. У них є комп'ютер але працювати він відмовляється, тут завжди тихо і спокійно. Несподівано в ці місця приїжджає молодий співробітник поліції зі столиці. Поліцейський не збирається протирати штани як інші поліцейські, він збирається ловити злочинців і розплутувати складні злочини.

1 серія


2 серія
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Перетопа, Серіали, серія, Копи, (2014)
Переглядів: 688 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Копи з Перетопа (2014) 1,2 серія, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
4  
«Копи з Перетопа» - українська лірична, детективна комедія, вийшла на екрани в 2014 році.

Події картини розвиваються в маленькому провінційному, затишному містечку Перетоп. У місті все йде своєю чергою мирно і спокійно. Городок настільки маленький, що всі один одного знають і довіряють, а саме серйозне злочин, який тут може статися - це крадіжка домашньої худоби (гусей, кролів, поросят). Головний герой фільму - Микола Петрович Заботін (Добринін Микола), дуже добрий і чуйний міліціонер. Але розмірене життя провінційного міста порушує приїзд юного міліціонера зі столиці (Микити Преснякова). Він тільки недавно закінчив з відзнакою навчання, і отримав посаду співробітника ОВС. Після чого, був направлений в г.Перетоп, на посаду дільничного. Як і всі молоді люди - він наївний, романтичний, і амбітний.

Приїхавши в глухе містечко, він відвідує першою справою місцеве відділення міліції, і що він бачить? Убоге відділення міліції, в якому живуть рибки і кролики, а єдиний комп'ютер, виявляється не робочим. В силу своєї, молодості, зайвого ентузіазму, він береться за свою роботу із зайвою завзятість. Він не може повірити, що в містечку не буває серйозних подій, тому вирішує ретельним чином перевірити ввірений йому район. Але чи не виявиться це марною тратою часу?

Подивіться дану комедію і ви зможете разом з героями переживати смішні ситуації і забавні історії, в які раз у раз, потраплятиме юний міліціонер, а в слідстві і Заботін.

3  
Молодий лейтенант Стечкин, що тільки що закінчив московську школу поліції, направлений для подальшого продовження служби до чорта на клички, а вірніше самий що ні на є звичайний маленький і тихий російське містечко, де дільничний сорочка хлопець Михалич ну просто улюбленець міста. І за що його покарав Всевишній, коли йому в помічники надіслали рве розправиться з злочинністю в усьому світі і відразу?!

До всього іншого начальство "вічного" капітана побоюється, що до них їде "ревізор" під виглядом палаючого ентузіазмом молодого "летех" ". Той приймає такий теплий прийом за чисту монету і починає наводити порядок у такому занедбаному в сенсі криміналу і порядку селищі. Правда при ньому завжди наш Михалич, який врешті-решт навчить салагу підходити до будь-якого діла не зопалу і з розстановками. І зрештою копи з Перетопити онлайн не тільки подружаться, але і насправді зроблять свою ділянку чистіше і спокійніше.

2  
Центрі сюжету ми бачимо молодого поліцейського лейтенанта Стечкина, який зовсім нещодавно закінчив московську школу поліції. Його направляють віддалений містечко, за своєю суттю справжня глухомань. Його наставником буде душа цього місця Михалич, всі громадяни любить і поважає місцевого поліцейського. Героя довгий час не можуть звикнути один одному, оскільки амбіції молодого напарника набагато більше того, що мається на розпорядження даного відділу. Розслідування пропажі поросят, це не те чого вчили в міліцейській школі. Михалич вважає що його покарав Всевишній надіславши на допомогу не спокійного хлопця.

Комедійність ситуації полягає в тому, що начальство міста вважають хлопця насправді ревізором, тому побоюються його. Він прийнявши теплий прийом зачистка монету намагається всіма силами навести порядок у занедбаному місці. Дуже добре що поруч із ним є така людина як вічний капітан, він не дасть наламати дров і приймати рішення з гаряча. Дуже скоро копи з Перекопу стануть кращими друзями, їм належить розкрити чимало важливих злочинів.

1  
Головний герой (Микита Пресняков) нещодавно закінчив школу поліції з відзнакою. За виявлену відповідальність перед навчанням його нагородили званням і посадою співробітника органів внутрішніх справ. Йому навіть виділили ділянку, де він буде працювати дільничним. Невеликий зубожілий місто - ось нове місце проживання та роботи для молодого поліцейського. Місцеві жителі настільки спокійні, що серед найгучніших злочинів бувають лише грабежі сільського худоби: курей, гусей або поросят. Хлопець підозрює, що в тихому болоті чорти водяться, тому вирішує ретельно перевірити свій район. Виявляється не дарма, за спиною органів крутилися темні справи, які не можна назвати легальними ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: