Купрін (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Купрін (2014) Всі серії
Даний серіал включає в себе відразу кілька творів великого російського письменника Олександра Купріна, таких, як «Яма», «Олеся», «Поєдинок», «Азарт». Сюжети всіх цих трагічних історій переплітаються, персонажі також перетинаються один з одним. В якості головного героя протягом усього серіалу виступає сам автор.

Зокрема, в «Ямі» розповідається історія жінок, які живуть у будинку розпусти, причому будинку досить відомому і шикарному. У кожної з них - своя біда в житті, кожну привели на цей шлях важкі обставини і слабкість характеру. Хтось із них намагається вирватися з цього пекла, зажити іншим життям, більше того - знаходяться, здавалося б, порядні люди, які хочуть допомогти дівчатам знайти інше існування, перестати торгувати собою, і начебто спочатку щось з цього виходить. Але, на жаль, в результаті спроби нічим хорошим не закінчуються, і нещасні молоді жінки, змирившись зі своєю нещасливою долею, знову повертаються до колишнього способу життя.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, серії, Купрін, ВСІ, (2014)
Переглядів: 438 | | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Купрін (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 5
5  
Тетралогія за творами Купріна під найменуванням "Купрін", одна з найбільш очікуваних картин сезону, відзнята за замовлення першого каналу. Командний склад, звичайно, немислимо вражає своїм акторським складом і робочим колективом. Тут задіяні найяскравіші світила вітчизняного кінематографа. Екранізація підрозділяється на чотири частини "Поєдинок", "Азарт", "Яма" та "Олеся". Російський офіцер, будучи вихідцем з неповної сім'ї, хоче заповнити всі упущені прогалини свого життя. Він веде досить вседозволеності життя, переповнену розпустою і безпечністю. Переважає над усіма розвагами любов до азартних ігор. Враз поставивши на кон казенну кінь, програє її. Костянтин залишається в кроці від смерті! Після такого проступку молодий поручик, зобов'язаний відбути покарання. У справу втручається прекрасна Єлизавета, попросивши поблажливості у свого батюшки, полкового генерала. Костянтин, відчувши свою провину перед коханою, нарешті, наважується зробити їй довгождану пропозицію. Головнокомандувач, навпаки, забороняє дочці яке спілкування з недолугим поручиком.

4  
Перший канал випустив у світ екранізацію класичного твору знятого за творами великого російського письменника Олександра Івановича Купріна.В картині буде три частини «Яма», «В темряві» і «Поєдинок». Головну роль в картині зіграв Михайло Пореченков.Работалі над екранізацією три режисера Влад Фурманов, Андрій Ешпай та Андрій Малюков.Первие п'ять серій будуть присвячені твору "Яма". Яма це назва публічного дома.Горізонт туди постачає девушек.Люба не знає куди попала.Петр Лихонін закоханий в юну красуню Олену, але вона содержанка.Анна Макарівна господиня заведенія.Купрін працює викладачем у її дочки і збирає інформацію для кнігі.Петр хоче допомогти дівчата Люби і забирає її з публічного будинку в цьому йому допомагає Купрін.За свій вчинок він позбавляється місця работи.Люба закохалася в Петра.Купрін поділився про Петра з Шєїна про його благородній поступке.Вера запрошує всіх до себе на іменіни.За Будь починає залицятися друг Петра Сабашніков. Последуюшіе чотири серії будуть присвячені твору «В темряві». Аларін вирішив свою чергову відпустку провести в Петербурзі і там познайомився з дивною людиною на прізвище Абег.Он в свою чергу відкриває йому таємницю свого заробітку він розробив систему за якою можна завжди вигравати ... Бажаємо Вам приємного перегляду.

3  
«Купрін» - російський драматичний серіал, екранізація чергового вітчизняного класика Купріна. Глядач побачить кіноадаптацію, наступних, новел Купріна - «Поєдинок», «В темряві», «Яма». На екрани фільм вийде в 2014 році.

Головна ідея фільму - це зробити, своєрідний мікс з цих новел. Адже герої різних оповідань будуть зустрічатися в одному фільмі. У «Ямі» з'являться персонажі з «Гранатовий браслет». А героїня Аліро з повісті «В темряві» зустрітися, і полюбить героя Зеніда з іншого оповідання Купріна «Люція». Головною сполучною ниткою, цих, що здаються, абсолютно не поєднуваних новел, є сам письменник Купрін (Пореченков). Дії, які відбуваються на екрані - це спогади самого письменника, у фільмі він зустрічається зі своїми персонажами, і веде з ними довгі, цікаві бесіди.

Екранізація «Поєдинку»

Російський військовий офіцер Костянтин, виходець з неповної сім'ї, він мріє і робить все для того, щоб заповнити прогалини, які є в його житті. Тому він веде не зовсім відповідну для офіцера життя, в якій буяє - розпуста, безтурботність, азартні ігри. Все це призводить до того, що в один момент він ставить на кін в грі казенне майно - кінь, і програє її. Тепер Костя всього за крок від вірної смерті, він просто зобов'язаний понести заслужене покарання. Але у справу втручається дівчина Єлизавета, вона просить пощади для юнака у свого батька, який є полковим генералом. Костянтин переповнений вдячністю до своєї обраниці, і за покликом волі і подяки робить тієї довгождану пропозицію руки і серця. Але головнокомандувач проти, він забороняє своїй наївній доньці бачиться з недолугим офіцером.

Екранізація «В темряві»

Починається цей фільм з купейного вагона, де супутник чоловік пристає до дівчини Зінаїді з непристойними пропозиціями. Її виручає випадковий попутник. Їде дівчина в будинок Кашперова, де повинна працювати нянею хворої дівчинки. Дочка Кашперова прийняла її радо, а сам господар будинку залишився до неї байдужий. Деякий час по тому, Кашперов почув як няня співає, і в ньому прокинулися почуття до Зіні. Одного разу вони вирушили на звану вечерю, там Кашперов весь вечір свердлив дівчину поглядом, їй було не по собі. Якраз в цей момент вона зустріла попутника, Аларіна, з поїзда і попросила допомоги, він порадив їй їхати додому, за розмовою, їх застукав господар. Сам Аларін, після програв усі свої гроші за картковою грою, і навіть казенні кошти Вранці йому приходить сповіщення, що він повинен повернути гроші, він у сказі йде в місто, де зустрічає дівчину Зіну. Аларін розповідає їй про те, що трапилося, а дівчина вирішується йому допомогти, попросивши гроші у господаря натомість завжди бути поряд з ним. Як закінчиться ця історія, ви дізнаєтеся, подивившись «Купріна»

Екранізація «Ями»

Ця частина в яскравій і сучасній манері розповідає нам про складне життя публічного будинку. Дівчата в цьому фільмі живуть без бога, і тому скотилися до такого життя.

2  
Опинився в регулярній військовій частині поручик Ромашов зіткнувся з повною несправедливістю і абсолютної деградацією в російській армії історико-драматичної кінострічки "Купрін". Підрозділ схильне розшарування, того що офіцери вважають себе найвищої плем'ям військ. Повсякденні бійці терплять муштру і приниження скрізь. Стомившись не дозволяє хворіти і апелювати на керуючого. Через постійне недотримання указів загрожує смерть і арешт. Неслухняних бійців мучать командири лозами і палицями. Незмінні причеплення терплять ніяк не все.

Люди білосніжною останки аморальні. Ромашов спостерігає головотяпство в батальйоні і намагається впливати на недолугості обстановку власними способами. Ромашов зобов'язаний витерпіти сумного Лещенко, п'яничку Сливу, скаженого офіцера Агамалова і злегка жорстокого до бійців Осадчого. У глибині своєї душі зріє змова. Солдатської масі доводиться витерпіти самоуправство офіцерського корпусу, як скоро білосніжна кістка в намірах вислужитися муштрує рядових по безсилля. Військо зобов'язана спорудити з незручних майстрових і фермерів справжніх професійних бійців здатних дати стусана любому.

1  
Купрін - екранізація чотирьох відомих творінь Купріна, де брали участь найкращі кіноактори: Михайло Пореченков, Ліза Боярська ... Їм, безумовно, примітно вийшло програти бунтівних героїв знаменитого класика, спасибі хорошій артистичної забаві та експерименту. «Єдиноборство» - напевно діяння, приурочена до нескінченному інциденту між романтикою юний душі і справжнім світом. Підпоручик Ромашов - юний, утворений представник сильної статі. Його старший офіцер, ввічливий тестами грізною життя, досить грубий у спілкуванні і це найбільша абсолютно Тому не дивно. Непристойність армійського побуту та існування коробить молодого Ромашова, тим ніяк не найменш з ніж юний, недосвідчений хлопець має можливість її зіставити?

"Олеся" - діяння про ласкавих і романтичних стосунках заїжджого пана і внучки селянської чаклунки. Творіння відає власним споглядальникам про нелюбов і злоби, які здобула вершина над людяною добротою і благородством. Зміст кінофільму «Завзяття» базується на кількох творах Купріна, він скаже споглядальникам про драматичну частці приборкувачка тигрів, згідно прізвища Зеніда, роль якої зіграла чарівна Єлизавета Боярська. Кінофільм "Впадина" знятий згідно схожою повісті письменника. У ньому начисто відсутні ясні фарби і в тому числі і звільнення заблуканої душі має можливість ніяк не виконуватись, самостійно від всіх законів цього жанру. У ті епохи Ямою іменувалася Ямська слобода, коія прославилася власними громадськими житлами. Про частку однієї з повій тієї епохи і сходить стиль в кінострічці. Досвід картини зобов'язаний виконуватися влітку даного року і, швидше тільки, він стане приурочений до прекрасного дня народження драматурга. Кінокартина складається з шістнадцяти серій. Основна думка кінофільму - це сама здійснити, типовий мікс з даних новел. Так як герої різних оповідань стануть перетинатися в одному кінофільмі. У «Ямі» здадуться герої з «Гранатовий браслет». Героїня Аліро з цікавою повісті «В темряві» зіткнутися, і полюбить богатиря Зеніда з іншого оповідання Купріна «Люція». Основний зв'язує ниткою, даних, що здаються, повністю ніяк не поєднуваних новел, вважається сам белетрист Купрін. Діяння, які виникають на екрані - сама мемуари самого письменника, в кінофільмі він стикається зі власними персонажами, і водить з ними довгі, гідні уваги розмови.

Екранізація «Поєдинку» - Російський бойовий офіцер Костянтин, іноземець з неповної сім'ї, він марить і готує все для такого, щоб наповнити прогалини, які є в його житті. Тому він водить ніяк не досконале відповідну для відважного офіцера життя, де буяє - розпуста, необережність, що захоплюються забави. Всі сама призводить до того, ніби в якийсь епізод він становит на кон у забаві службове актив - конячка, і програє її. Нині Костя тільки в кроці від переданої погибелі, він елементарно повинен понести гідне відплата. Однак у майстерність вплутується жінка Тетяна, вона просить пощади для молоді люди у власного засновника, кой вважається полковим генералом. Екранізація «В темряві» - Настає даний кінофільм з купейного вагона, в якому місці супутник представник сильної статі пристає до молодої жінки Зінаїді з непристойними послугами. Її рятує безладний попутник. Котить жінка в терем Кашперова, в якому місці зобов'язана діяти нянею нездорової дівчата. Екранізація «Ями» - Даний табір в яскравій і прогресивному стилю відає нам про важке життя суспільного будинку.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: