Курортна поліція (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Курортна поліція (2014) Всі серії
Курортні зони в сезон завжди привертають безліч туристів, які приїжджають на море щоб провести свою законну відпустку, відпочити і набратися сил. Населення прибережних російських міст і селищ збільшується в кілька разів, адже курортники все прибувають і убувають, щодня одні туристичні групи змінюють інші і ніхто толком не може сказати, скільки людей знаходиться в курортній зоні. Люди, які приїжджають на курорт, завжди безтурботні і безвідповідальні, вони приїжджають сюди відпочивати, а тому практично відключають мізки і набагато більш м'яко реагують на всілякі неприємності. І, звичайно ж, курортна зона - справжній рай для всіляких злочинців - злодіїв, гвалтівників і вбивць. 

Звичайно, серйозні злочини на курортах трапляються досить рідко, поширені там, швидше, всілякі дрібні крадіжки і злодійство. Однак трапляються і резонансні випадки, коли буквально весь курорт починає кипіти від обурення. І в будь-якому випадку, здійснилося б дрібне правопорушення або серйозний злочин, поліцейські все одно повинні займатися розслідуванням. Однак кому хочеться працювати в самий розпал курортного сезону, коли всі навколо відпочивають і веселяться. Тільки бравим поліцейським, які ставлять свою службу і свій борг понад усе на світі. Саме такі поліцейські і є головними героями кіносеріалу «Курортна поліція». 

Цей ексцентричний детектив розповідає про злочини, які вчиняються в курортних містах Чорного моря. Нещодавно уряд вирішив створити нове сучасне підрозділ МВС, який буде контролювати все, що твориться на березі. До речі кажучи, тільки для нас цей досвід - перший, у всіх інших країнах подібне вже давно практикується. Назва такі поліцейські отримали досить нехитре: «Курортне підрозділ», однак по суті змінилося тільки місце дислокації, проте роботи у поліції точно попрібавілось. Тепер вони повинні трудитися на пляжі, серед масових відпочиваючих, які постійно ходять безтурботні і іноді навіть п'яні. І, звичайно ж, проблем з місцевими жителями не менше, аніж з туристами, тому як вони намагаються заробити за сезон максимально багато грошей, які будуть годувати їх весь рік. Загалом, буде безліч досить цікавих справ, які розслідують ці браві поліцейські.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, Курортна, поліція, Серіали, ВСІ, (2014)
Переглядів: 435 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Курортна поліція (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Поліцейський спецпідрозділ, назване курортної поліцією, створено для поліпшення морально-етичного клімату курортної зони. Входять до його складу людям необхідно приструнити шахраїв, щорічно прибувають на узбережжі з настанням високого сезону. Потрапити в курортну поліцію змогли ті, хто має достатній рівень професіоналізму і не знайомий з іншими членами. Такі заходи прийняті для виключення ймовірних змова між співробітниками. 

Для початку вище керівництво прийняло рішення організувати пробне підрозділ, у складі якого числяться кілька поколінь досвідчених поліцейських, що прибули з різних куточків Росії. 

У числі членів команди знаходяться Сергій Крутов - професіонал своєї справи, який вважає себе одинаком; Спартак Курочкін - поліцейський зі старою загартуванням; молодий хлопець Олександр Маліков, що обожнює детективи і не представляє існування без відповідних серіалів. В якості керівника призначена підполковник зі столиці - Ірина Самойленко. 

Тільки лише приступивши до виконання прямих обов'язків, герої стикаються з нальотом на казино, організованим людьми в масках ...

0
2  
Після приєднання Криму, серіали на тему курортів у російських громадян все більшого користується популярністю. Найближчий час дивіться на екранах новий багатосерійний фільм курортна поліція. Мова піде про невеликому містечку на березі Чорного моря, впевнений багато з вас здогадалися де відбувається насправді події. 

Прийшла необхідність створити новий підрозділ міністерства внутрішніх справ під назвою курортна поліція, щоб охороняти спокій громадян які вирішили виїхати на відпочинок і витратити кровно зароблені кошти. Головне завдання молодих хлопців у камуфляжній формі запобігати злочини пов'язані з перебуванням на відпочинку. Головних ролях ви не знайдете відомих осіб і акторів, це будуть насамперед люди, знімаються в численних масовках, оскільки серіал не має в своєму розпорядженні великим бюджетом. Проте в кожній серії побачите веселі й захоплюючі події пов'язані з морем.

0
1  
Курорти це місце, де злочинність не зникала ніколи. Вона просто змінює свою форму і масштаби, але творити темні справи не перестає ні на одну коротку мить. Тому й вирішили вищі чини, відповідальні за безпеку і спокій, що потрібно придумати щось нове, здатне дати гідну відсіч лиходіям всіх мастей. Кращою задумкою виявилася ідея створення курортної поліції. І в цій картині якраз розповідатиметься про неї. 

Перший загін, сформований для роботи в зонах відпочинку, склали співробітники, які раніше не знали один одного. Їх спеціально підібрали таким чином, виключивши можливість злочинної змови. Глядачам, які будуть серіал Курортна поліція дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії, неодмінно сподобаються всі ці герої. Адже кожен з них володіє найяскравішим характером, здатним викликати величезний інтерес до особистості. 

Старше всіх в недавно утвореної групі Спартак Васильович Курочкін. Він досвідчений і розважливий. Перш ніж почати дію, цей герой ретельно його обміркує. Тому і помилок він практично не здійснює. 

Серьога самотній боєць. Його сильною рисою є сміливість, адже постійні дії на межі ризику привчили його не боятися більше, ніж потрібно. 

Третій, наймолодший, член загону Олександр Маліков. Досить романтична особистість, що захоплюється видатними детективами різних років. Саме тому він регулярно виявляється з цікавою книжкою в руках. Саме вони і повинні будуть дотримуватися порядок на піщаних пляжах і у водній гладі.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: