Любов та покаранння всі серії 1-62 серія на 1+1 турецький серіал дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Любов та покаранння всі серії 1-62 серія на 1+1 турецький серіал
Жасмин молодий публіцист, її сестра жила в позашлюбному років тому роман, завагітніла, а потім померла під час аборту, тому що її батько пообіцяв, і займається дошлюбні стосунки не входить. Але потім ловить її наречений і краща подруга в ліжку. Бари і кидається в обійми війни, яка вперше побачила людину. Бути разом в ту ніч. Жасмин зникли вранці.

Ван традиції говорять походження війни, але школа Босфор бізнес, кар'єра в чоловіки. Намагаючись тримати так далеко від своєї сім'ї. Якщо решта компанії після смерті батька все ще таємничим виявляються від свого батька намагається забезпечити сучасний, позбавляючи користувача від брудної роботи, а вдові його дядько помер в шлюб, зобов'язаний Berdel з квіткою. Війна з жасмином способами, і в один прекрасний день, на наступний день, а все інше в його житті жаль Yasemin компанія, яка вирішила присвятити свою кар'єру перетинаються. А там вже знайти зв'язок між ними. Є невеликий, але відмінна зв'язок; Жасмин вагітна в ту ніч.Виберіть серію для перегляду:

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серія, серії, покаранння, на, Турецький, та, 1-62, Любов, 1+1, ВСІ
Переглядів: 187 | | Коментарі: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Любов та покаранння всі серії 1-62 серія на 1+1 турецький серіал, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 6
6  
Опис 29-тої та 30-тої серії: Побачивши вбивцю свого чоловіка в будинку і немов збожеволівши від цього, Назан втікає і думаючи, що Бора її єдиний вихід, таємно виходить за нього заміж. Сім'я стурбована її зникненням, а Бора щасливий, що отримав в своє розпорядження всі її стан.

Бажання Ясемін створити сім'ю стає просто непереборним. Вона більше не може виносити того, що кожен раз доводиться відправляти пристрасно улюбленого Саваш до Чичек. Все, чого Ясемін хоче, щоб вони - Саваш, Омер і вона - стали однією щасливою сім'єю. А поки вона нещасна і топить свою тугу в роботі.

У будинку Балдаров також немає спокою. Саваш приводять до сказу думки матері, що Явуз може стати способом припинити кровну ворожнечу. Ситуація сестри Назан, що балансує між двома родинами Чичек і те, що він не може бути разом з сином і коханою жінкою лягають непосильним тягарем на плечі Саваш.

5  
Опис 27-мої та 28-мої серії: Ще не пройшов шок від візиту старшого брата Чичек до Балдарам, а Явуз знову несподівано з'являється перед Саваш. Пала звертається до Шахнур з проханням, для виконання якої ец доведеться зустрітися віч-на-віч з Ахметом Мораном. Після приходу Явуза Назан повністю відгороджується від сім'ї, тепер єдина опора для неї - це Бора.

Витівки Халдуна і Мустафи стають причиною виходу на світло старих рахунків між Шахнур і Ахметом Мораном. Мехмет, таємниця якого розкрита, бажаючи помститися, влаштовує Саваш і Ясемін абсолютно несподівані проблеми.

0
4  
Опис 23-тої та 24-тої серії: Ясемін шокована видовищем цілуються Наді і Саваш. Зникнувши, вона не дає Саваш можливості пояснити, що сталося насправді. Мехмет не упускає нагоди скористатися розставанням Ясемін і Саваш.

Назан, яка впала в депресію від того, що стала іграшкою в чужих руках, отримує від Бори несподівану пропозицію. Через погрози Ахмета Морана Шахнур вирішує сама очолити справу із перевезення наркотиків. Палу очікує серйозна операція на серці. Шахнур дізнається, що у Ясемін є дитина, якого вона від усіх приховує ...

0
3  
Опис 21-ї та 22-ї серії: Заява Саваш про те, що він має намір розлучитися з Чичек, виробляє в будинку ефект вибуху бомби. Ахмет Моран загрожує Саваш початком кровної війни. Ясемін не може зв'язатися з матір'ю і починає панікувати. Шахнур розчавлена ​​тим, що її син Мустафа скоїв вбивство. Ахмет використовує злочин, скоєний Мустафою, як козир проти сьомій Саваш.

Расставшийся з Надею Джем покидає Стамбул. Колишній наречений Ясемін Мехмет отримує важливу посаду в холдингу Саваш. Колишній співвласник рекламного агентства Бора налаштовує Севгі проти Ясемін. Саваш їде в Бодрум побачитися з Джемом, але там його чекає великий сюрприз...

0
2  
Опис 19-тої та 20-тої серії: Спроба Саваш познайомити сім'ї один з одним закінчується дощем куль. Всі в шоці від автоматних черг. Пала винить у трагедії батька Чичек Ахмета Морана. Ахмет у свою чергу заявляє, що це наклеп і загрожує Шахнур.

Лейла вирішує повернутися з Бодрум, але перед цим суворо забороняє дочці бачитися з Саваш. Таємна любовний зв'язок Назан і Бори закінчується олним фіаско. Зрозумівши, що нічого не дочекається від Бори, Севгі знову хоче співпрацювати з Ясемін. Отримавши у свої руки козир, Мехмет є до Ясемін ...

0
1  
Красива молода дівчина щаслива від любові до молодому чоловікові і вже готується до своєї майбутньої весіллі. Одного разу за кілька днів до своєї з ним весілля вона застає свого нареченого розважається з іншою жінкою. Втративши віру в любов, вона з помсти проводить ніч з незнайомим і випадковим чоловіком, з яким зав'язалося знайомство в барі. Після проведеної інтимної ночі обидва відчули не байдуже один до одного. Випадковий знайомий виявився родом з багатого сімейства цього міста. у якого є свій бізнес. Відданість встановленим традиціям, змушує його до одруження на нареченій померлого брата. Незважаючи на цю обставину, він шукає жінку оставившую свій кулон після випадкової першої і останньої інтимної ночі ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: