Моя кохана Діла ВСІ СЕРІЇ (1+1) ОНЛАЙН ТУРЕЦЬКИЙ СЕРІАЛ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Моя кохана Діла ВСІ СЕРІЇ (1+1) ОНЛАЙН ТУРЕЦЬКИЙ СЕРІАЛ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
Новий турецький серіал "Моя кохана Діла" лише вийшов на екрани в 2012 році, розповідає захоплюючу історію жорстокої ворожнечі двох сімейних кланів - Селімоглу і Баразоглу. Конфлікт стався через купівлі-продажу землі під будівництво заводу, коли Риза Селімоглу (а він у серіалі головний герой) побажав придбати цю саму землю. Глава сімейства Баразоглу - Сеит - погодився продати свою землю, відправивши для здійснення угоди Ісхана, свого молодшого сина. Старший син Сеита, Азер, не поділяв рішення батька щодо продажу землі. Деякий час тому Азер викрав молодшу сестру Ризи, і привіз її до себе в будинок. Між Ризой і Азером сталася бійка, після якої вони назавжди перетворилися на ворогів. Моя кохана Діла на 1+1 всі серії лише на нашому сайті дивитись онлайн українською мовою. На зустрічі із приводу угоди з продажем землі сталася жахлива подія: Баразоглу Азер, вистріливши в Ризу, випадково потрапляє в Іхсана. Діла, дружина вбитого Ісхана, клятвено обіцяє помститися Азері за смерть свого чоловіка. Абсолютна бездіяльність турецького правосуддя змушує героїв боротися зі злочинністю в поодинці. За збігом обставин Діла знайомиться з Ризой Селімоглу, поступово їх відносини звісно переростають у більш ніж просто дружні. Чи допоможе їм їх любов знайти справедливість?


Виберіть серію для перегляду:

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серіал, моя, українською, Діла, онлайн, серії, (1+1), Кохана, Турецький, ВСІ
Переглядів: 3504 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Моя кохана Діла ВСІ СЕРІЇ (1+1) ОНЛАЙН ТУРЕЦЬКИЙ СЕРІАЛ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Серіал представляє історію двох великих сімей Баразоглу і Селімоглу, які живуть в невеликому містечку. Незабаром в сім'ї Баразоглу відбувається знаменна подія, один із синів Іхсан одружується на молодій красуні Ділі зі Стамбула. А ще через деякий час відбувається трагедія: в запалі сварки один з синів родини Баразоглу стріляє в сина сім'ї Селімоглу, а у відповідь також отримує постріл. Ісхан, намагаючись не допустити фатальної трагедії, закриває собою свого брата і гине. Тепер Ділой рухає почуття помсти до сім'ї свого кривдника ...

0
1  
Новий турецький серіал українською мовою розповість Вам історію помсти. Головний герой серіалу онлайн втратив всяку надію добитися покарання злочинців за допомогою закону. Він бачить, що турецьке правосуддя діє, і щоб покарати винних, головний герой намагається боротися із злочинцями в поодинці. Але на його шляху встає Любов.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: