Море. Гори. Керамзіт (2014) всі серії / Море. Горы. Керамзит дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Море. Гори. Керамзіт (2014) всі серії / Море. Горы. Керамзит
Події російської комедійної мелодрами, Море. Гори. Керамзит в хорошій якості, розгортаються в невеликому містечку на Чорноморському узбережжі, де проживають люди різних верств суспільства, а також національності. Більшість з них - старовіри, мирно проживають з людьми інших станів. Такі люди займаються садами, насолоджуються свіжим повітрям і просто нікому не заважають.

Отже, головний герой кінострічки син господаря ресторану молодий привабливий хлопець Цолак, який безнадійно закоханий у дівчину із стану старовірів. Він вже багато разів збирався з думками і хотів почати розмовляти з нею, але кожен раз в останній момент передумував. І ось, одного разу, в місті дізнаються, що у них в Сочі проходитимуть Олімпійські ігри. Але, щоб це дійсно здійснилося необхідно побудувати багато спортивних об'єктів. Саме тому багато ресторанів виявилося без відвідувачів, ну а їх власники без грошей.

Батько Цолака також не оминув цю війну, він опинився в самому її центрі. Керівник міста загрожує забрати у нього та інших власників ресторанів землю. І саме в самий розпал війни головний герой зізнається у своїх почуттях своєї коханої і навіть не здогадується чим все це може обернуться ...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Гори., Горы., серії, Керамзіт, Серіали, керамзит, море., ВСІ, (2014)
Переглядів: 297 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Море. Гори. Керамзіт (2014) всі серії / Море. Горы. Керамзит, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Селище Веселий не дуже-то виправдовує свою назву, він є скоріше тихим і умиротвореним. Тут споконвіку проживали росіяни старовіри поряд з людьми інших національностей: греками, вірменами, черкесами. Розміреність і спокій плину життя порушуються звісткою про прийдешнє проведення в Сочі, що неподалік, Олімпійських ігор. У Веселому буде розпочато будівництво спортивних об'єктів. Місцеве населення відчайдушно противиться внесенню безсторонніх нововведень у своє життя.

Щоб згладити конфлікт їм обіцяють поліпшити інфраструктуру, проклавши нові дороги і відкривши соціальні заклади. Цолак, син господаря невеликого ресторанчика, закохується в староверка Серафиму. Він до такої міри сором'язливий, що боїться до неї підійти. З'являються будівельники, багато з яких кримінального не надійні, і супроводжуючі будь проведене захід журналісти. Завдання останніх - позитивно описувати відбувається і не вимітати сміття з хати. Між молодими людьми все ж зав'язуються стосунки, що відрізняються неймовірною зворушливістю і чистотою почуттів. Але трагічні зміни в плани закоханих вносить рішення батька Серафими видати її заміж. Переживання особистого плану переплітається з подіями, які мають загальнодержавне значення.

1  
Коли блага вість з'явилася в сочинському селищі Веселий, мешканці південних широт не особливо зрозуміли путінську ідею. Сприйнявши за жарт Олімпіаду біля Чорного моря, місцеві аксакали посміхнулися. Коли інформація підтвердилася і в регіон з'їжджаються численні чиновники і фахівці, рій корінних мешканців російських тропіків став клубочитися і хаотично переміщатися. Діаспори греків, старовірів, татар і вірменів забили тривогу. Набат церкви сповістив про наближення в святилище варварів, які мають знести прогнилу, застарілу і допотопну інфраструктуру.

Замість нагромадження чужих сучасному вигляду убогих споруд споруджений величні масштабні будови, що йде корінням до царственого Олімпу. Пікантні грецькі мотиви стануть панувати в архітектурі Сочі. Спірні і витіюваті авторазвязкі, міжнародний аеровокзал, шикарний морський порт створять атмосферу гостинності і благопристойності.

Перед форумом жителі побоюються на тлі дивідендів міжетнічних конфліктів, але розпорядники грандіозного свята зрозуміло запобігли протистояння. Для старовірів, які вирощують сумлінно овочі, знаходиться урядове завдання, яким пишаються побожні зверхники. Інші національності, для яких основним доходом є вигода з відпочиваючих, мають унікальний шанс створити ім'я і вигідне сперхпрібильное справу.

Щоб усім місцевим бізнесменам вистачило місця під Сонцем, потрібно відсунути корупціонерів і мільярдерів. Страйк принесла масу проблем. Проектувальникам доводиться балансувати на канаті серед разновеликих інтересів городян, держави, міжнародних інституцій. Спірні ситуації вирішуються компромісними складовими і терпінням. Всі учасники проекту з розумінням ставляться до завдання Вітчизни. Створені штаби щодня коригує дії підрядних організацій.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: