Надія 1,2,3,4 серія (всі серії 2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Надія 1,2,3,4 серія (всі серії 2014)
Фільм "Надія дивитися онлайн" гордий і упертий хлопець Олексій не бажаючи йти на звичайну малооплачиваемую роботу, йде служити в армію за контрактом в надії заробити багато грошей і жити безбідно зі своєю дівчиною Надею. Але Надя проти такого рішення, і такої небезпечної роботи, навіть за великі гроші, і дуже переживає із за цього. І як виявилося, час по тому Наді побоювання не були марними: з армії приходить лист що Олексій пропав без сліду...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серія, серії, надія, (всі, 2014), Серіали
Переглядів: 476 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Надія 1,2,3,4 серія (всі серії 2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Чарівна дівчина Надя є головною героїнею цікавого мелодраматичного телесеріалу "Надія" , яка вирішує відговорити свого бойфренда Льошу , щоб він не влаштовувався на службу згідно контрактної базі . Однак для чого це сама ? Як виявилося , Надя відчуває якусь біду , тільки як скоро сама станеться дівчина не має можливість заявити . Олексій бажає отримати чимало коштів , щоб неперевершено вести одруження з Наденькой . Він постановляє ніяк не вислуховувати Надію і відправляється на важливу службу. Надії необхідно було існувати найбільш напористою , а вона прийняла рішення , ніби неможливо вийде його переконати , тому елементарно просто відпустила його . Хвилювання жінки чрез деякий час виправдалися , тільки ніби адже сталося? Всі ремесло міститься в тому, ніби Наді прийшло деяке лист, в якому місці було розказано про зникнення її улюбленого молодої людини з місця служби . Куди хлопець мав можливість сховатися ? У неї відсутня практично ніяких зачіпок по даному приводу , вона ніяк не розуміє , що могло трапиться.

Закоханість це сама суворе емоція , яка зачіпає повністю всякого людини. Вона має можливість існувати приємною , тільки має можливість існувати і зовсім гіркуватою , отак як люди часто помиляються у власних інших половинках і тим найбільш розчаровуються ніяк не тільки в людях , однак і в любові. Основна героїня кінофільму Віра напевно юна жінка Надя , Коя проживає в маленькій містечку і безрозсудно обожнює власного молодої людини Олексія . Їх справи були так чистими , ніби все в села розуміли , це сама реальна та виключно реальна закоханість , Коя через кілька років зведе їх перед узами шлюбу і в містечку здасться новенька , щаслива два. Але Олексій прийняв рішення незначно поміняти всі наміри на майбутнє і вже після такого як відслужив , він прийняв рішення рушити на службу згідно з договором . Отак як в села ніяк не було безособовий звичайної роботи , він прийняв рішення рушити працювати , отак як бойовим сплачують відмінні засоби . Ну а якщо у нього все чудово вийде , то зуміє отримати звичайні засоби і приїхавши додому зуміє підмітити зовсім прекрасну і розкішну одруження зі своєю коханою жінкою. Надя була даним супротив , адже як вона може відчувати біду.

Всіма силами Надія Переконувати Льошу ніяк не йти в армію , але юнак прийняв рідне висновок і відправився на службу. На сердечко Наді безперервно було неможливо тихо і скоро дані неможливо спокою виправдалися , отак як їй прийшло листа в якому було відмічено , ніби її Льоша зник і ніхто не має можливості заявити , де конкретно він розташовуватиметься і яким чином вилізти на його відбиток. Надя була в наповненому шоці і якийсь час у тому числі і слова заявити ніяк не мала можливість , ну а потім вона витоку зовсім довго і поглиблено мислити над тим, з що їй активізувати і як відшукати власного коханого. Героїня кінофільму Мрія відправиться куди завгодно , основне відшукати власну половинку і повертати її собі назад . Лише от ніяк не всі отак елементарно , отак як їй на шляху стануть безперервно траплятися найбільш різні труднощі і в головному всі дані завдання стануть творити люди. Вона безперервно тужить за власним коханому і не може навіть і подумати про те , ніби він мертвий. Дана кінокартина вельми закручена , однак сюжетна лінія неймовірно цікава , яка постійно інтригує глядача. Відмінна життєва кінокартина про чарівну дівчині Надії , думаю глядачам сподобається.

1  
Молоді і люблячі один одного Надя і Олексій з невеликого провінційного містечка щасливі і дівчина вважає що немає перешкод для весілля. Але хлопець вважає що створювати і піклується про сім'ю потрібно не в бідності і тому вирішує підписати контракт з армією і відправитися служити в "гарячу точку"

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: