Нахалка 1, 2, 3, 4 серія (2013) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Нахалка 1, 2, 3, 4 серія (2013) Всі серії
Леночка з раннього дитинства росла в атмосфері розкоші і забезпеченості - ще б пак, адже її татко є великим бізнесменом в невеликому містечку, в якому йде видобуток золотої руди. Папуля не прагне переїжджати до столиці, мабуть, правильно розсудивши, що кращим бути першим у своєму місті, ніж двадцятим у Москві. Леночка виросла дівчинкою розпещеною, зовні привабливою і пустушкою, яку, крім власної краси, більше нічого не цікавить. Однак прийшов час визначити її долю, і татусь вирішує відправити доньку до столиці, щоб він отримала престижну освіту і знайшла собі нареченого, який буде відповідати статусу їх сімейства.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серія, (2013), серії, Нахалка, Серіали, ВСІ
Переглядів: 414 | | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Нахалка 1, 2, 3, 4 серія (2013) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Напевно, кожна дівчина, яка виросла в провінції, мріє про свій власний щасливе майбутнє, нарешті-таки вибравшись до столиці. Але в наданому серіалі про долю своєї дочки Оленки задумався її татусь. Живуть вони у віддаленому від столиці містечку, який носить назву Свербіловка. Але, що характерно, ця людина є досить багатим, адже ця місцевість знаходиться на золотих копальнях. Він виявився справжнісіньким патріотом, і зважаючи усього вищесказаного ні в якому разі не захотів їхати до столиці, як всі інші його товариші по бізнесу, адже йому і тут добре. Інша ж справа, як вдівець, цей успішний людина мріє відправити свою дочку Оленку до столиці всяку ціну. Дівчинка розумниця і красуня, але проблема в тому полягає, що вона зовсім не бажає йти вчитися. Оленку найбільше цікавить її зовнішність, а також догляд за нею. До речі кажучи, що стосується зовнішності, то Леночка насправді перша красуня на селі. І, тим не менш, її татусь серйозно націлився на те, щоб відправити її до Москви, щоб Леночка почала вчитися, отримала гарну освіту, після чого тато бажає її видати заміж за перспективного людини.

0
3  
Мелодраматичний фільм "Провінціалка" покаже милу провінційну дівчину Оленку з провінційного містечка Свербіловкі, батько якої спантеличений питанням просунути дочку в столичне вище суспільство ... 
У маленькому містечку Свербіловка є відомий золотопромисловець у якого росте миловидна дочка Оленка. Вона без особливої ​​ретельності дещо як закінчила школу. Батько задумав відправити її підкорювати Москву, влаштував в хороший ВУЗ розрахунком знайти пристойного дочки дружина і незабаром видати її заміж ...

0
2  
Леночка народилася і виросла в провінційній Свербіловке. Її тато, процвітаючий золотопромисловець, завжди був партріотом рідного краю - розбагатівши, він не поїхав до столиці чи закордон, а залишився виховувати дочку на колишньому місці. Виховання йшло не дуже успішно - Лена насилу закінчила школу і звикла приділяти увагу лише своєю милою зовнішності, не маючи в житті ніяких інших прагнень. Поміркувавши, батько вирішив влаштувати її до престижного московського ВУЗ і знайти їй гідного чоловіка з високим становищем. Але чи так просто буде ввести провінційну дівчину у вище суспільство столиці? ..

0
1  
Фільм про те як перетворити в светcкую левицю забиту провінціалку з далекого сибірського містечка. Її батько весь час проводить добуваючи золото і сколотив пристойний стан і прийшов час займатися просуванням дочки. Він хоче їй виключно добра, тому вирішує відправити до столиці, де вона зможе вийти заміж за багатого хлопця і жити щасливо. Для цього Лена повинна вчитися у кращих викладачів, а оскільки вона не особливо блищала розумом в школі і насилу закінчила навчання, їй належить пройти багато випробувань на своєму шляху.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: