Небесне кохання (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Небесне кохання (2014) Всі серії
Представляємо Вашій увазі ще один хороший турецький серіал "Небесне кохання онлайн". Здається, що рідні люди завжди схожі адже в них тече одна кров і вони володіють тими ж генами, ну дві сестри Топрак і Хавва спростовують це думки. Перша дуже важко переносить загибель своєї дитини і думає, що життя втратило сенс і все більше схиляється до самогубства, сподіваючись покинуть цей серій світ, який приніс їй стільки страждань. Друга ж сестра тверда у своїх рішеннях і йде впевненим кроком по навмисному шляху, їй не страшні перешкоди, вона неприступна і впевнена в собі, вона живе свободою і не має наміру ніж те себе пов'язувати. Ну життя кожної з них зміниться коли в їх житті з'явиться справжній чоловік Юсуф, він недавно втратив кохану дружину і залишився удвох з новонародженим сином, все, що відбулося повалило його в глибокий сум. Але зустріч цих трьох людей закрутити неймовірні події, які поміняють їх самих до невпізнання, хто ж отримає серце цього чоловіка?

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, Небесне, Серіали, Кохання, ВСІ, (2014)
Переглядів: 21919 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 4.0/1
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Небесне кохання (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Головні героїня серіалу Небесна любов дві сестри Хавва і Топрак, ці дівчата народилися абсолютно різними, протилежними характерами та інтересами в житті. Але зараз все ще більше ускладнилося, коли він і закохалися в один і того ж чоловіка. Все тому що Хавва все ніяк не може знайти собі місце в житті, а у Топрак недавно померла дитина, одна була на межі самогубства, друга намагалася вичавити зі свого життя максимум. Але найважчі випробування в житті у них почалися після появи молодого вдівця Юсуфа, який готовий на багато що в ім'я любові дивитися онлайн.

0
3  
Серіал представляє історію двох сестер Хавви і Топрак, несхожих один на одного, як небо і земля, які волею долі стануть учасниками любовного трикутника. Топрак недавно пережила смерть свого маленьного дитини, сповнена смутку і відчаю, бажає покінчити життя самогубством. Хавва намагається знайти себе, вона волелюбна і горда, завжди звикла добиватися своєї мети. І ось в життя сестер вривається Юсуф, який не так давно став вдівцем, залишившись один з новонародженим сином. Герої ще не уявляють, які випробування приготувала для них доля ...

0
2  
Сюжет мелодрами оповідає про долю Юсуфа, який втратив дружину і залишився наодинці з новонародженою дитиною. Через Юсуфа жінки божеволіють, в тому числі і несхожі, як світанок і захід, сестри Топрак і Хавва. Дивно, що вони - з однієї родини, настільки вони несхожі один на одного. Топрак, весь час меланхолійна і сумна, вона в сильній депресії через те, що помер її малюк. Топрак не бачить будь-якого сенсу в подальшому житті. А Хавва - цілеспрямована і смілива дівчина, вона звикла добиватися всього, чого хоче, незважаючи на обставини. Хавва цінує свою свободу, і в той же час вона хоче бути з коханим у злагоді і в щастя. Ситуація стає складніше, ніж у звичайному любовному трикутнику, коли бере участь набагато більше людей. У дівчат також є свої шанувальники. Ситуація дуже заплутана, для деяких героїв ситуація здається нестерпною, і вони йдуть на відчайдушні вчинки.

0
1  
Головні герої - дві абсолютно несхожих один на одного сестри. Їх звуть Хавва і Топрак, які не схожі як небо і земля. Так сталося, що обидві дівчини були втягнуті в любовний трикутник. Зовсім недавно Топрак довелося пережити тяжку втрату - смерть власної дитини. А її сестра Хавва ще тільки намагається знайти «себе» в цьому житті. Вони рідні сестри, але абсолютно різні, адже одна з них сповнена відчаю і смутку, а друга є волелюбною і гордою дівчиною. Топрак знаходиться на межі самогубства, а Хавва готова виконати всі свої бажання завдяки своїй наполегливості. Їх життя обох сестер вривається Юсуф, які недавно втратив свою дружину і змушений один дбати про своє новонародженій дитині. Ніхто з них і уявити не може, що доля вже готує їм нові випробування. Що ж очікує Юсуфа, Топрак і Хавва? Чи судилося їм колись стати щасливими і знайти своє місце під Сонцем?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: