Обіймаючи небо (2014) всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Обіймаючи небо (2014) всі серії
В драматичному серіалі Обіймаючи небо, показана історія справжньої, чистої любові довжиною в життя. Події починаються в військовому гарнізоні в середині вісімдесятих років. Тут дислокується полк винищувальної авіаціі.В родині командира полку росте красуня дочка - Женя Лугова, в якій роман з Ванькой Котовим - сином офіціантки льотної їдальні. Вони десятикласники, і у них - перша взаємна любов. Але суворі драматичні події розвели героїв порізно і їхні долі розійшлися. Вони втратили один одного на довгий час, на довгі годи.Ваня Котов постає професійним льотчиком - випробувачем, а Женечка Лугова - чудовим військовим хірургом. Одного разу доля підносить нашим героям нову зустріч, новий шанс ...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, небо, Обіймаючи, серії, ВСІ, (2014)
Переглядів: 1802 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Обіймаючи небо (2014) всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Всім любителям драматичних історій про любов довжиною у життя присвячується цей серіал. Зав'язка чекає вас в далекому 1985 році. Військовий гарнізон приймає у себе полк винищувальної авіації. Разом з військовими там і їхні родини, діти. У місцевій школі діти відвідують заняття, займаються улюбленою справою, в общем-то звичайне життя. І серед цієї буденності зустрічаються двоє: Лугова Женя, дочка заступника командира полку і Ваня Котов, син офіціантки льотної їдальні. Вони обидва навчаються в тій самій школі, в десятому класі і між ними спалахує перша, сама чиста і чесна любов. Але через трагічних подій, життя розводить їх по різних краях Росії, вони не можуть бути разом. Поки що ... Через роки Ваня стане льотчиком-випробувачем, а Женя - військовим хірургом, весь цей час ні-ні та згадаються вони один одному, але не знали вони що гряде нова зустріч. Як вона пройде і що вийде?

0
1  
Сюжет фільму "Обіймаючи небо" - Ця історія повідає нам про любов. Сюжет фільму розгортається у військовому гарнізоні, починається все в 1985-му році. В гарнізоні дислокується полк винищувальної авіації. Два десятикласника закохуються. Ними є у фільмі син офіціантки їдальні для льотчиків - Ванька Котов і донька командира полку Женя Лугова. В процесі драматичних подій герої розходяться і не бачать один одного багато років. Женя Лугова стала військовим хірургом, а Ванька Котов льотчиком-випробувачем. Але долі було завгодно звести парочку знову разом. Що ж з цього всього вийшло можна дізнатися, тільки подивившись серіалу до кінця.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: