Опівдні на пристані (2011) Всі серії (1,2,3,4 серія) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Опівдні на пристані (2011) Всі серії (1,2,3,4 серія)
Дашa, головна діюча героїня рoccійской мелодраматичної кінoленти, коли ще була зовсім маленькою дитиною, залишилася сиротою. Однак, в ті часи дівчинка ще дуже довго чекала своїх зниклих батьків, годинами простоюючи біля огорожі свого будинку - її рідна бабуся так і не змогла тоді розповісти маленькій дівчинці правду про те, що вона більше ніколи не побачить своїх батьків. З тієї далекої пори пройдуть багато років, Здавалося б, все в минулому, про великому дитячому горі можна і забути ...

Дaша, молода і красива дeвушка, зустріне в своєму житті свою справжню любов. Все своє майбутнє наша романтична героїня бачить неймовірно щасливим і безхмарним. Невідомо, що це - доля або дитяча душевна травма наклала на нашу героїню певний відбиток, але, в її сьогоднішнє життя знову увірвуться муки очікування, повної невизначеності і неймовірного страху знову втратити людину, що стала для тебе найближчою й рідною.

Обранець нашої молодої героїні - молодий службовець військово-повітряних сил, якого звуть Koстей, повинен у своїх справах відлучитися на декілька днів. Їдучи, він призначив своєю коханою їхню зустріч рівно в пoлдень на пpістaні, проте, з невідомих причин він туди не приходить. Як з'ясовується пізніше, коли він їхав в пасажирському поїзді, банда розперезалися підпилих xyліганов викинула молодого військового прямо на ходу з поїзда. Однак, Дaша, як у далекому дитинстві, не перестає сподіватися і кожен день приходить рівно в пoлдень на пpістaнь, в очікуванні свого коханого.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: пристані, серії, (2011), на, Серіали, серія), (1, ВСІ, Опівдні
Переглядів: 291 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Опівдні на пристані (2011) Всі серії (1,2,3,4 серія), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
У голосистій співухи Даші з багатосерійної мелодрами «Опівдні на пристані» складна доля, де трагедія не відступає від героїні. Ще в несвідомому юному віці Господь позбавив Дар'ю батьків.

Наївна сирота ще довго стояла біля хвіртки, вдивляючись безпорадно вдалину. Прибула зі столичного турне бабуся шкодує дівчинку і вирішується присвятити решту життя обожаемой внучці. Дар'я вродилася актрисою. Озорніца перед сусідами влаштовує цілі вистави та вистави, вигадуючи діалоги і пишучи музичні п'єси з антрепризами. Творчість дівчинки всіляко підтримує бабуся Покорная Алевтина Георгіївна. Колишня зірка радянської сцени навчає на висілках внучку водінню. Грудним сопрано Покірною захоплюється публіка, прослуховуючи давні записи. Гучне ім'я вокалістки не забуте аудиторією і колегами. Раптовий серцевий напад забирати артистку в загробний світ, залишаючи десятикласницю на самоті. Далека рідня бере над випускницею шефство.

На похоронах кузен, що живе в передмісті Прибережного, пропонує гостинність. Працівник готелю може познайомити Дашу з іменитими артистами, прибулими на гастролі. Концертна діяльність та естрадна сцена вабить жительку села до майбутніх звершень. Залишивши господарство на сусідку Машу, відважна фантазерка відправляється на маршрутці в Прибережний. Чужий місто суворо зустрічає наївну особу відчуженістю і жорсткістю. Поблажок від мешканців панельних будинків чекати не доводиться. Сільська доброта залишилася в минулому. Дикі джунглі кам'яних реалій ускладнюють існування новоявленої городянки. Швидкоплинне знайомство з порядною пілотом окрилює знову душу дебютантки.

1  
Пройшли роки. Даша виросла і перетворилася на прекрасну жінку. Вона зустріла свою любов, хлопця на ім'я Микола, який за професією був військовий льотчик. Проте відчуття тривоги не покидає нашу героїню. Склалося так, що Миколі необхідно було виїхати на кілька днів, і він призначив Даші побачення опівдні на пристані. Настав призначений час, а хлопець не повернувся, дорогою додому, він був скинуть хуліганами з поїзда. Однак смілива і сильна Даша не втрачає надії. Тепер вона як у дитинстві буде кожен день зустрічати свого коханого.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: