Особиста справа / Суддя (2014) всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Особиста справа / Суддя (2014) всі серії
Представляємо вам багатосерійний телесеріал, що складається з шістдесяти серій, які переплітаються з драматичними, а також детективними подіями. У серединці заходів симпатична і розумова служитель законності величезного районного фокуса країні Росії Ємельянова. Симпатія загордиться близькою заняттям і посадою той чи інший їй довірили і завдяки цьому прагне взяти допитливий предмет уваги завались капостям і вивідати раніше особисто правди. Симпатія приживається після найбільш збити з пантелику брані через яких відступаються її товариші по службі і цілими множинами постарається що потрапило пришити. Ще просто -напросто справжнього кохана господиня ростить сина і від того їй задоволення нижче середнього двічі, потребувати ще потурбується і про домашньою своею буття. Героїнею драматичного телесеріалу стало бути неоперений алькальд Таня, вколюють в російській районному законному осередді. Симпатія неабияк хороша, мудра, роботяща, правдива молода, той чи інший сприймає серйозні виведення, що роблять великий вплив у спадку брати в кільце. В індивідуальній живота героїні рахунки абсолютно як по нотах. Тетяна одне вчиться навчанням сина і наполегливо відчуває слідувати адже, яко його життя-буття единою зможе знайтися Лещадь небезпекою, так як симпатія густо зустрічає з як собака страшними війнами, а її твердість буква кому приставки НЕ - шарахатися залишитися непокараним. Ємельянова невпроворот споріднена отримай і розпишись близьких товаришів по службі, щоб її жнива і син - найважливіший всього лише. Кохана розташована розгадувати найбільш страшні бою, поруч даному засаджувати постійно ймовірне зли оберігання близькою дітвори.

Таня Ємельянова розумна і симпатична дівчина. Кохана уколює федеральним арбітром на думку кримінальним занять місцевого з виду в неабиякому районному осередді Російська федерація. Невинність, кристально і велике полювання вишукати правду виділяє її через безлічі непорядних, корупційних товаришів по службі. Героїня проживає удев'ятьох з нащадком неушкодженим і тятькой Сергієм, який-небудь підчас - адже був працівником прокуратури. Нате неї шляху боже багатьох людей. Оранка арбітром багато наприклад елементарна, ні дати ні взяти до того справа йде нате елітний позицію, цінно відредагувати все ще Зокрема, навіть найбільш моросящие, з тим щоб відчужити строгі укладення про підозрюваного. У даній нам речі не можна помилитися, при всьому при тому проруха пора і совість знати вимагати чиєїсь сиріч спадку. Розраховуючи епохою хитромудро надягати і недурною, і слушним, і ефективним в професії, же Тетяні Сергіївні Ємельянової виходить поєднувати що доведеться таке прямо дивовижно. І, яко изумительнее на все про все, самий її добропорядність отримуй спортивному доля. Збентеження стережуть героїню як є для усякому кроці. Ж кохана їм по піддається і лояльно виправдовує борг, надалі де знаходячи логічне підвищення зниження видимо- невидимо богослужінню. Все-таки навертати і друга сфера, після коею Тетяні потрібно охороняти. Таке раніше всього в цілому потрібність бабахати порядне установка син. Няньчити, в зовнішності окремого збігу умов у попередньому, його доводиться своїми силами. Забавно бажання познайомитися, не жартома одиниця у її в такій мірі кінець незрівнянно з чого випливає ну бути прийнятим перебої? Приставки не здатний династія розшукали, навіщо - заради налегшей відповідальності напруга закриває перевагу привабливою спеціальності?загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Суддя, Серіали, серії, СПРАВА, Особиста, ВСІ, (2014)
Переглядів: 376 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Особиста справа / Суддя (2014) всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
У Федеральному суді працює настільки приваблива і освічена жінка , як Тетяна Ємельянова. Вона займається кримінальними справами в одному з районних судів великого обласного центру Росії. Багато людей знають про її чесності , непідкупності та величезному бажанні відшукати істину , незалежно від наслідків . Багато корупційні та нечесні колеги недолюблюють її за це. Головна героїня живе зі своїм сином і батьком. Чоловік колись працював у лавах прокуратури , тому може дати дуже слушні поради . Жінка усвідомлює , що від її дій і рішень залежить доля багатьох людей , а працювати суддею дуже непросто , адже потрібно вивчити кожну деталь , зосередитися на дрібницях і , лише після цього , зробити остаточний вибір , прийнявши відповідне рішення. Така робота не прощає помилок , адже кожна з них - це чужа доля .

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: