ПІЗНІ КВІТИ (2014) ВСІ СЕРІЇ дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

ПІЗНІ КВІТИ (2014) ВСІ СЕРІЇ
Доля-експериментатор любить підносити сюрпризи, не завжди приємні, але гостинно відкриває перед нами нову сторінку буття. Щасливе сімейне життя виявилася для героїні просто міражем. Багато років, проведені з цією людиною, були перекреслені одним досконалим їм зрадою. Віра ледве впоралася з навалилася депресією, після того як дізналася наскільки боляче відчувати себе покинутою. Її коханий чоловік віддав перевагу молоду пасію, зуміла зруйнувати будівлю зведеного, немов замок на піску, шлюбу.

Пережите в подібних випадках відчай позбавляє людину присутніх раніше орієнтирів. Сенс життя втрачено. Напрямок подальшого руху не визначено. Але приказка про рятівний клин часто спрацьовує на практиці. Болючі рани, завдані кривдником, здатне ефективно залікувати нове почуття. Віра зустрічає Сергія, поховав дружину, до якого відразу ж відчуває симпатію. Льотчик і приємний чоловік відволікає увагу від колишніх неприємностей.

Існування набуває знову яскраві фарби. Промінчик надії на хороші зміни освітлює шлях. Але здійнятися в пориві захоплення жінку обставини повертають на землю. Стара знайома Сергія має на нього види. Вона не збирається без бою віддавати завидного нареченого з'явилася казна-звідки суперниці. Та й специфіка роботи чоловіки вносить неприємний акцент у відносини новоствореної пари. Небезпека, що супроводжує кожен з польотів, стає перешкодою для гармонійних відносин. Перешкоди стануть перевіркою на міцність зав'язалася зв'язку.
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: ПІЗНІ, серії, квіти, Серіали, ВСІ, (2014)
Переглядів: 408 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) ПІЗНІ КВІТИ (2014) ВСІ СЕРІЇ, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Вероніка не підозрювала що коханий чоловік так жорстоко її перекине, вони жили щасливо душа в душу поки він не повідомив що йде до іншої. Природно таке не легко пережити, такі різкі зміни в житті не проходять безслідно, для жінки це сильний шок, починається депресія з якої важко вийти. Нічого не поробиш але слід повертатися до життя за новими правилами. В один день її чекає несподівана зустріч, яка сильно вплине на Вероніку. Сергій втратив свою дружину, має незвичайну професію і просто є практично ідеальним чоловіком. Стає ясно що після знайомства вони подобаються один одному дуже сильно, проте щоб бути разом їм заважають обставини, які важко подолати. Герой літає на літаках, ця робота небезпечна із за неї з'являються неприємності. Ще з'являється колишня знайома Сергія, їй хочеться отримати такого чоловіка

0
1  
Щастя Віри зруйнувалося відразу, коли чоловік, наплювавши на довгі роки шлюбу і спільно пережиті труднощі, пішов до коханки. Молода зазноба повністю затьмарила розум чоловіки. Віра не може пережити зраду, героїня поринає в стан ступору і депресії. Життя втрачає для пригнобленої жінки сенс. Але Віру чекає несподіваний подарунок долі у вигляді вдівця Сергія. Він льотчик і галантний чоловік. У серцях героїв з першої зустрічі поселяється тепле почуття. Віра піднеслася духом і її життя осяяло передчуття особистого щастя. Але між героями багато перепон. У Сергія небезпечна робота, а також стара подруга, яка жадає відхопити завидного нареченого і поступатися його Вірі не згодна. Щастя треба вистраждати: гармонійні стосунки пари піддадуться суворої перевірці на міцність. Але збережуть вони любов, закрутилася у вихорі інтриг, обману і перешкод?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: