Пляж (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Пляж (2014) Всі серії
Чесний і непідкупний міліціонер Парамонов завжди боровся з злочинністю і карав винних у серіалі Пляж. Він чесно виконував свої обов'язки в невеликому містечку Азовського. Тим не менш, він був так званої білою вороною на тлі своїх товаришів по службі. Більшість з них було простими кар'єристами, алкоголіками і хабарниками. Звичайно, працювати серед них було незручно, але своїм принципам Парамонов не уступав ніколи. Ось в черговий раз, коли начальство запропонувало йому провернути одну махінацію, він знову відмовився. Незабаром він змушений був піти у відставку. Але працювати він зовсім перестав, Парамонов став директором місцевого пляжу.

Робота на пляжі подарувала йому багато нових емоцій, і заспокоїла його почуття, допомогла розібратися з життям і знайти нову любов в особі стрункою красуні, яка також тут трудиться. Але колишня робота не дає спокою нашому герою, його друг, який нещодавно став начальником того самого відділення міліції, в якому працював Парамонов, частенько звертається до нього за допомогою в розслідуванні складних справ. Звичайно, герой не в змозі відмовити, хоч і у нього на пляжі часто відбуваються справжні детективні історії. Всі вони неодмінно розплутуються нашим російським Холмсом, який завжди знаходить і карає винних.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, Серіали, пляж, ВСІ, (2014)
Переглядів: 333 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Пляж (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Сищики, про які пишуть багатотомні детективні романи і знімають серіали, діляться на дві категорії. Перша це професійні слідчі, з відповідною освітою, які працюють в органах держ. служби за покликанням. Вони чесні, хитромудрі, володіють чудовим почуттям гумору і блискуче справляються зі злочинами різної складності. Друга це ті, про кого пише улюблена мільйонами домогосподарок Дар'я Донцова. Звичайні люди, трохи розсіяні, трохи кривляючись.Завзятий, постійно потрапляють до підозрілі історії, з яких доводиться їм виплутуватися, паралельно і несвідомо розслідуючи темні справи.

Головний герой багатосерійного телефільму Пляж, знятого спільними зусиллями російсько-українських кіношників, відноситься до обох категорій. З одного боку - він всього лише "завідувач пляжем. З іншого у минулому він працював в рядах доблесної поліції. Будучи занадто принциповим, він не міг закривати очі на дрібні справи та афери товаришів по службі: взяточкі, втрачені і виправлені документи, випуск злочинців на поруки. Довелося майору Парамонову шукати місце служби спокійніше.

Та ба! Виявляється, і на тихому міському пляжі повітового містечка Азовська можна знайти на свою голову пригоди. Коли видається деньок, вільний від допомоги колишньому товаришеві, Парамонову все одно не вдається позагоряти на морському березі. Раз у раз відбуваються кумедні, і навіть небезпечні ситуації за участю місцевих злодюжок, що приїжджають-відпочиваючих, а також привабливою і веселою студентки, яка влаштувалася на літо розважати загоряють

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: