Погляд з вічності (2015) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Погляд з вічності (2015) Всі серії
Новий серіал «Погляд з вічності» від режисера Олександра Хвана. Сюжет розгортається в Москві 80-х роках минулого століття.
Дівчина на ім'я Любов - добра і порядна, її виховували в строгих традиціях. З ранніх років вона любила одного місцевого красеня - Родю, він ріс розпещеною і себелюбним хлопцем. Але Родя не відчуває почуттів до Люби, і бачить у дівчині лише одного. Закоханий хлопець у тутешню красуню - Аеллу, але Люба терпляче вірить, що молода людина все-таки розгледить ній свою справжню любов.
Але волею долі заповітна мрія дівчини виповнюється, і вона виходить заміж за коханого, але Родя як і раніше не любить її. Подивиться, чи зможе Любов знайти сімейне щастя в подібній ситуації.
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: (2015), вічності, серії, Погляд, Серіали, ВСІ
Переглядів: 896 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.5/2
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Погляд з вічності (2015) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Взаємне почуття зустрічається рідко. Завжди відбувається невідповідність категорій, коли один індивід закоханий в іншого, який симпатизує третьої особи. У результаті з'являється класичний любовний трикутник в кращому випадку, хоча в більшості варіантів виходить різноспрямований тетраедр з неймовірною кількістю вершин. Непередбачувані інтриги пристрасті завжди небезпечні і страшенно підступні. Долі зумовлюють невидимі казуси і непомітні неозброєному погляду нюанси.

Для закоханих особ психологи радять вірити в удачу і чекати повернення судженого персонажа до витоків єства. Якщо вдасться вловити момент слабкості жаданого предмета палкої пристрасті, то окольцевать бідолаху вважається вже справою жіночої техніки або дівочої інтуїції. Описані маневри серед молоді нерідкі, хоча завершуються, часом, непередбачувано. Буває, сім'я затягує чоловіка вглиб вівтаря шлюбу. Іноді створена осередок виштовхує стусаном дружина назад в бобирі.

Закохана в шкільного приятеля Люба не може відкритися Роде, бо красень носиться за грекинею Аелла. Дружинник на посту сміливий і відважний, коли на пероні відображає агресію з черговим нарядом. Навіжена, розпещена Аелла кидає ровесника, воліючи молодикові дорослих і заможних чоловіків. Грубим відмовою гречанка впихає Родю під вінець до Люби. Зуміла домогтися млосним і тривалим очікуванням особа не упускає шанс створити сімейство, щоб поглинути залишки волі нареченого опікою і комфортом.

0
2  
Головною героїнею серіалу стає тиха і завжди скромна Люба, яка з раннього дитинства виховувалась спокійною і розважливою дівчинкою. Можливо, саме через це вона не вміє домагатися своїх цілей, завжди намагається відсидітися осторонь, щоб не привертати зайвої уваги оточуючих. Так само Люба поводиться і в амурних справах. Не перший рік люблячи гарного хлопця Родю, дівчина ніяк не може зважитися зізнатися йому в своїх почуттях, мовчки і з душевним болем спостерігаючи за тим, як він добивається любові від красуні Аелла.

Здавалося б, хтось інший на її місці просто б забув про таку любов і спробував влаштувати своє життя без такого недоступного і нічого не помічає хлопця, але Люба продовжує плекати надію, що коли-небудь він таки побачить в ній не хорошого друга, а дівчину, з якою можна бути разом, яку можна любити і яка буде любити його вічно.

І такий день дійсно наступає, хоча Родя пішов на цей крок зовсім не через почуттів до Люби, а через меркантильних мотивів. Вона це чудово розуміє, як і те, що він зовсім не любить її. Але незважаючи на це, дівчина готова і далі боротися за коханого, вірячи в те, що її любові вистачить на них обох, а там, можливо, він і зможе відповісти взаємністю ...

0
1  
Любаша відрізняється сором'язливістю і скромністю зі свого дитинства. У неї гарне виховання, ось вона і росте порядною дівчиною. Але це відбивається і в погану сторону, оскільки вона набагато повільніше йде до своїх цілей. Вона закохалася дуже сильно в хлопця, але сміливості їй не вистачає щоб зізнатися йому в цьому. Вона лише спостерігає як той всіляко доглядає за Аелла, але та відкидає його. Ось тільки Люба все ще сподіватися, що коханий буде з нею. І вона буде для нього не просто другом, а улюбленою! І ось він зближується з нею, от тільки як виявилося в корисливих цілях ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: