Половинки неможливого / Половинки невозможного (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Половинки неможливого / Половинки невозможного (2014) Всі серії
Наші дні. Ірина Кам'янецька є молодим і дійсно успішним підприємцем. Вона, будучи власником, досить великого бізнесу в Підмосков'ї, є сталевим і безпрікословно людиною.
Ірина багато чого досягла сама і цілком могла б слугувати прикладом для наслідування, але через її складного темпераменту їй важко знайти взаєморозуміння навіть зі своїми зі співробітниками. Вони просто бояться її і якщо вже откровенно- абсолютно не люблять. Один чоловік із співробітників Ірини, на ім'я Сергій Вворонцов, так само насилу справляється з нападками роботодавця. Однак він є начальником вантажних перевезень і відповідальним працівником, тому Ірина терпить його.

Ці складні робочі відносини пригнічують Сергія, але що поробиш, робота є робота. Сергій Воронцов, будучи колишнім, почесним офіцером, завжди був людиною слова. Напевно саме тому, доля вирішила зіграти злий жарт з такими різними людьми.

У самий звичайний день життя Ірини перекинулася з ніг на голову. Вона втрачає свого чоловіка, і саме її звинувачують у його вбивстві. Але це ще не все, у неї так само нахабно намагаються відібрати бізнес, в який вона вклала всі свої сили. Зловмисники явно мають намір довести справу до кінця і явно дають це зрозуміти жінці- підприємцю. Паніка і відчай охоплюють бідну Ірину. Здавалося б, хто, їй, такий прискіпливої тепер перейде на допомогу. Вона зовсім одна. Однак, у долі на всі свої плани і несподівано для себе, Ірина набуває собі надійний захист у вигляді Сергія Воронцова.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: невозможного, Серіали, ПОЛОВИНКИ, серії, неможливого, ВСІ, (2014)
Переглядів: 443 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Половинки неможливого / Половинки невозможного (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Російська драма Половинки неможливого оповідає про історію головної героїні Ірини Каменської, якій довелося мати справжній великий бізнес в Підмосков'ї переданий їй батьком. Із за складного характеру її співробітники просто не люблять її, так само як і начальник відділу вантажних перевезень Сергій Воронцов. У Ірини нету друзів, але є безліч ворогів, які і зробили так щоб її звинуватили у вбивстві чоловіка. Тепер її бізнес під загрозою, але от на допомогу приходить Сергій і починаються великі розбирання.

0
1  
Іра знає як досягати успіху, вона сама створила своє підприємство біля столиці і знає як потрібно керувати ним. Завжди домагається свого і не рахується з чужою думкою, тому її працівники недолюблюють жінку. Вона хоче щоб всі викладалися на сто відсотків, адже вона за це їм платить. Серед інших робітників, тут трудиться одна людина в минулому військовий, він керує транспортним відділом, Сергію так само не легко уживатися з героїнею, йому не подобаються її методи роботи з людьми. Дружина Ірини вбивають, і тепер вона головна підозрювана. Але це не всі неприємності які звалилися на її голову, жінка може втратити все справа, одні близькі люди з якими вона тісно спілкувалася хочуть забрати підприємство. У такому скрутному становищі можна опустити руки, але тут рятівником може виступити Сергій, це було несподівано для неї.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: