Практика (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Практика (2014) Всі серії
Почалися масштабні роботи над великим серіалом про медичних працівників і їхні трудові будні, кілька десятків серій вмістять в себе драматичні історії з життя пацієнтів та їх лікуючого персоналу. 

Основна героїня буде Євгенія, вона працює в клініці хірургом і відмінно виконує свої обов'язки лікаря, але несподівано в цьому відділенні з'являється новий начальник Ілля Соколов, він приїхав зі столиці щоб нав'язати на новому місці нові методи управління. Він по своєму уявляє як повинен працювати колектив лікарів, він категорично не приймає підхід працівників Тули, і відразу приступає до кардинальних рішень. Женя Королева як може намагається налагодити з ним нормальну робочу обстановку, проте часто це призводить до чергових протистоянь. Навіть з такими різними поглядами їм вдається успішно виконувати свій обов'язок перед хворими. 

Жінка сильно любить цю професію, і зовсім не бачить як чоловік крутить роман з медсестрою. Однак прийшов час цієї таємниці спливти, такий сильний удар не проходить безслідно, вони бачить розраду тільки в роботі. Але не дивлячись на це вона бере себе в руки, одягає модні одягу і звертає на себе увагу столичного лікаря. Відносини між ними переростають в любов, але тут з'являється інша дівчина. З Москви з'являється Лана, минулого дівчина була його коханкою. Крім основного сюжету, будуть інші цікаві історії связанни як з медичним персоналом, так і хворими.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: практика, Серіали, серії, ВСІ, (2014)
Переглядів: 899 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 3.0/1
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Практика (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Режисером фільму "Практика" виконав Андрій Сілкін, який народився в 1974 році 20 липня в місті Верещагино в Пермській краї. У 1997 році за спеціалізацією "Театральна режисура" закінчив Пермський інститут мистецтва і культури. Після навчання Андрій Миколайович працював в Лисьвенського і астраханському театрах актором. У 2000 році став студентом ВДІКу, де закінчив вищі курси режисерів і сценаристів за спеціалізацією "режисер ігрового кіно". Ази майстерності і кіно пізнавав працюючи над картинами Станіслава Говорухіна в якості другого режисера. 

Сценарій серіалу "Практика" написали Наталія Гласенко, Катерина Латанова. 

Продюсерами фільму стали Олег Піганов, Олексій Моїсеєв. 

Головні ролі виконали Ельдар Лебедєв, Ксенія Лаврова-Глінка, Олег Шкловський, Петро Баранчеев, Ольга Чудакова, Іван Шибанов, Максим Костромикін, Кіра Бузнікова та ін. 

Сюжетна лінія серіалу "Практика онлайн" розповідає про життя молодого хірурга Євгенії Корольової, у якої до певного часу було все добре. Одного разу вона вплуталася в один неприємний лікарняний конфлікт, коли з Москви до лікарні прислали нового завідувача відділенням Іллю Соколова. Як і належить, новий начальник відразу ж починає наводити свій порядок, однак Женя зі своїм запальним характером не може знайти спільну мову з новим начальством. 

Незважаючи на утворився конфлікт, Ілля і Женя починають працювати пліч-о-пліч, кожен день рятуючи разом життя пацієнтів. Вони навіть самі не розуміють, як починають зближуватися і між ними поступово з'являється симпатія, що з часом переростає в глибокі почуття.

0
3  
Провінційна клініка з медичної драми «Практика» дуже вразлива і потребує посилення кадрами, обладнанням, консультаціями і препаратами. Усталений роками колектив, мов годинник відпрацьовує вступника пацієнта. Багато хворих вдячні за допомогу ескулапам. 

Важкі випадки не завжди апробуються реально і системно. Всякий новий співробітник на виду. Будь тілорух розглядається колегами під мікроскопом. Євгенія Корольова удостоїлася від городян повагою і шаною. Самозаспокоєність і самозамилування заважають талановитому хірургу підвищувати професійний рівень. Лише тривіальні втручання може вчиняти лікарка з районного стаціонару. Небезпечні випадки непідвладні Євгенії. Дана обставина не турбує абсолютно безініціативну особу. Порядок встановлених правил влаштовує Королеву непорушністю позицій. Зусилля до освоєння нових практик не розпочинаються. 

Призначений головлікар Ілля Соколов, який прибув на периферію зі столичного інституту, починає всередині ввіреній йому клініки закручувати персоналу гайки для поліпшення якості обслуговування та розширення сфери первинної допомоги. Підлеглі Соколова нарікають і тужаться, щоб відповідати вимогам керівника. Доктора місцеві прагнуть довести москвичеві власну профпридатність. Всі зусилля виявляються марними через високої кваліфікації боса. Конфлікт між Женею і Іллею рухається по наростаючій. Важкий пацієнт умиротворяє розбушувалися пристрасті. Протистояння згасає. Шорсткості стираються немов непотрібні грані.

0
2  
Сьогодні практика в галузі медицини є найголовнішою темою в кінематографі Росії і зарубіжних країн. Серіали такого формату мають величезну популярність, тому що дозволяють глядачам побачити виворіт професії, яка не видно непосвяченим. Лікарі - це геніальні люди, вони допомагають нам впоратися з хворобами. Найчастіше вони стикаються з проблемами особистого характеру. Новий серіал під назвою «Практика» покаже життя медпрацівників. Євгенія - це талановитий хірург, вона ж є головною героїнею, яка насолоджується роботою. Тендітна дівчина рятує людей від смерті, пацієнти їй завжди вдячні. Євгенію користується повагою колег, у неї є люблячий чоловік. Але безхмарне життя довгої не буває, життя жінки-хірурга змінюється. Новий співробітник, якого звуть Ілля, хоче встановити свої правила. Його вимоги до медперсоналу занадто високі, а амбіції б'ють через край. Все це робить життя медпрацівників пеклом.

0
1  
У американців щороку виходить маса серіалів на тему лікарської практики, взаємовідносини між хірургами та обслуговуючого персоналу лікарні. Вітчизняні автори усіма силами намагається не відставати від світового кінематографа і пропонують власні проекти про лікарів. Найближчим часом ми побачимо серіал де в центрі сюжету жінка на ім'я Євгена Корольова. Вона талановитий хірург трудяться в одній з тульських лікарень, самовіддано виконує обов'язок перед батьківщиною, весь вільний час видаляє лікування хворих, це її покликання. 

Її особисте життя так само все відбувається ідеально, сім'я і діти головна радість, вона щаслива відчувати себе громадянкою великої країни. Несподівано відбувається в її долі зміни з приходом в колектив нового співробітника на ім'я Ілля. За короткий проміжок цей хлопець міг очолити відділення лікарні, з цього моменту все ідилія закінчується в лічені секунди. Герой пред'являє підвищені вимоги до медичного персоналу що викликає бурю обурення емоцій. Ніхто не міг уявити що за кілька тижнів всім людям так ускладнює життя.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: