Пробач мене, мамо / Бандит (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Пробач мене, мамо / Бандит (2014) Всі серії
Для всіх жителів великої колись країни СРСР великою несподіванкою і великим шоком став розвал цієї. Здавалося б, непорушної і непереможною країни. Нещастя практично ніщо не віщувало і люди до останнього вірили, що все скоро устаканиться і що всі проблеми тимчасові. Проте минав час і величезна розвалена країна збиратися воєдино не побажала і надії людей на те, що вони будуть жити як і раніше не виправдалися. Саме тоді все і зрозуміли, що необхідно якось виживати і щось робити. 

Кожен вирішив провертати це по-своєму. Хтось подався в бандити і за допомогою силових методів почав відстоювати власні позиції в житті. Хтось продовжив вичікувати і сподіватися, що маріонетковий уряд щось зможе зробити. Хтось підключив усі свої знання та вміння щоб розжитися капіталам і почати власну справу, щоб потім перетворитися в багатого олігарха. Проте багато людей просто працювали і намагалися утримувати власні сім'ї, особливо не в що не втягуючись і ні на що толком не сподіваючись. До останньої категорії належав і головний герой кіносеріалу «Прости мене, мамо», якого, однак, це не врятувало. 

Микола - проста людина, яка з боку спостерігав за процесом розвалу власної країни і не встрявав в неприємності. Однак неприємності самі відшукали молодого хлопця, який і не думав на них нариватися. Миколу звинувачують у страшному злочині і садять у в'язницю. Чим шокують і самого персонажа, і всю його нечисленну рідню. Микола не скоював злочину, однак невинність свою довести не зміг, а тому проводить на нарах довгий час. Через роки, покинувши виправний заклад, Микола виходить постарілим і озлобленим людиною, життя якого несправедливо поламана. Світ зовсім змінився і люди не зв'язуються з колишнім зеком. Миколи же гнітить одне - що підставили його люди живуть в шоколаді і насолоджуються багатством. Він вирішив зрозуміти, чому вони колись підставили його і що вийшло б з іншого розкладу справ. Микола вирішує помститися і неабияк зіпсувати щасливе життя своїх кривдників і зіпсувати їх гламурні життя, як була зіпсована життя його.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Мамо, серії, бандит, Пробач, Серіали, мене, ВСІ, (2014)
Переглядів: 382 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Пробач мене, мамо / Бандит (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: