Професіонал (2014) серіал на 2+2 всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Професіонал (2014) серіал на 2+2 всі серії
Бувають люди, які стоять у всіх кісткою в горлі. Таке ставлення до них може пояснюватися не тільки їх негативними якостями - навпаки, чесні люди, для яких найважливіше правда, стають багатьом неугодними. Таким же неугодним є головний герой серіалу «Професіонал» розвідник Андрій Зубов. Нелегка доля закинула його в тюрму в Джакарті. Там він відсидів довгих чотирнадцять років, зустрічаючи холодність абсолютно чужих йому людей. Тепер бравий розвідник повертається на батьківщину для того, щоб знайти справжні причини провалу свого завдання, а також винуватців загибелі членів оперативної групи та його дружини. Хтось повинен понести справедливе покарання. Андрій Зубова вже зраджували одного разу, і він сподівається, що більше з ним зрадництва не трапиться. Однак він сильно помиляється. Подолавши тисячі кілометрів і повернувшись на улюблену батьківщину, Зубов знову стикається з новим зрадою. Рідні краї взяли його зовсім не радісно і не тепло. Тепер Андрій стає об'єктом уваги своїх колишніх колег з розвідки. Більш того, багато хто з них жадають мовчання Андрія. Бажано, щоб він замовк назавжди. Може бути, саме тут криються причини провалу того самого завдання? Андрій Зубов зосереджує на цьому свою увагу. У його непростій справі йому допоможуть старі і нові друзі. І ось трапляється неможливе: справжній професіонал Андрій Зубов встановлює істину і виходить на боротьбу з системою. Він навіть примудряється перемогти злочинців, які ховаються під личиною добра. Однак багато питань, які терзають Андрій, так і залишаються без конкретної відповіді. Але він все одно хоче домогтися правди. Чи вдасться йому встановити всі обставини загибелі друзів і своєї улюбленої дружини? Чи знайде він істину, якої так прагне?

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серіал, 2+2, серії, на, Серіали, Професіонал, ВСІ, (2014)
Переглядів: 927 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Професіонал (2014) серіал на 2+2 всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Серіал від чудового режисера Алана Дзоціева, розповість нам про розвідника Андрія Зубова. Йому довелося чотирнадцять довгих років провести у в'язниці, а тепер після вдалої втечі він повинен повернуться в рідну країну. Його головна мета з'ясувати чому давня операція провалилася а він став козлом відпущення, а ще помститися за вбивство дружини. Пройшовши довгий шлях має зіткнуться з новими труднощами, ті яким він довіряв несподівано виявляються зрадниками. Колишні колеги мають намір убити його, бо є люди яким не вигідно його поява, потрібно позбавиться від не потрібного свідка. Але у хлопця є друзі які готові прийти на допомогу, разом їм багато що вдається. Протистояння з системою дуже небезпечно, йому нічого втрачати і він дійде до кінця.

Цей фільм є вітчизняною версією знаменитого французького фільму 1981 року народження, в якому геніально зіграв Бельмондо. Сюжет дещо відрізняється від класичного фільму, тоді головний герой був посланий в Африканську країну для вбивства місцевого президента, але несподівано уряд зраджує його, в результаті він на довгі роки опиняється за ґратами. Через роки він приїжджає в рідні місця, він говорить своїм начальникам що виконає старе завдання.

0
1  
Не змирився з поразкою своєї опергрупи і загибеллю дружини, розвідник Зубов здійснює втечу, після болісних 14 років ув'язнення в Джакарті. Покарати винних у смерті дружини і з'ясувати причини провалу спецзавдання стає справою життя Андрія. Але колишні колеги не раді бачити Зубова і хочуть, щоб розвідник замовк назавжди. Зіткнувшись з новим зрадою людей, на допомогу яких Андрій розраховував, він змушений рятуватися від їх переслідування. Але справжньому професіоналу Зубову все по плечу і колишньому оперу вдається зламати злочинну систему, звичайно, не без допомоги новоспечених соратників. Однак головні питання, що терзають Зубова схоже залишаться без відповіді.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: