Рівняння любові (2012) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Рівняння любові (2012) Всі серії
Тетяна більшу частину свого свідомого перебування в цьому житті присвятила улюбленому синові Денискові і дружину. Але ось одного разу їх син, випивши на своє повноліття і бездумно сівши за кермо, збив людину, так що нещасної матері нічого не залишається, крім як взяти його провину на себе, в результаті чого головна героїня потрапляє в колонію-поселення. Самое скорботне, так це те, що її син і чоловік сприймають цей її вчинок як само собою зрозуміле рішення. Над Тетяною знущаються і насміхаються, оскільки до фізичних робіт жінка непріученний виявилася, та й гіркоту її долає, оскільки весілля улюбленого синочка в результаті пройшла без її участі. Хтось Аркадій вступає на захист нещасної жінки, і головна героїня розуміє, що без його підтримки вона б просто не змогла вижити. Її рідні про неї забувають, повністю поглинені проблемами життєвого характеру. Перебуваючи в колонії, жінка своє життя заново переосмислює і приходить до висновку, що не змогла б далі співіснувати в суспільстві інфантильного синочка і егоїстичного чоловіка. Головне, що вона за весь цей час встигла по-справжньому полюбити Аркадія, без якого відтепер не тямить цьому житті. Але ось, на біду невинно засудженої, приходять звісточка про те, що її, швидше за все, звільнять достроково.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Рівняння, серії, Серіали, (2012), любові, ВСІ
Переглядів: 289 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Рівняння любові (2012) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Тетяна присвятила синові Денису і чоловікові все своє життя. Не дивно, що коли напередодні власного весілля Денис в нетверезому стані збиває пішохода, Таня не роздумуючи, взяла провину сина на себе. У наслідок чого головна героя опинилася в колонії-поселенні. На жаль, але і Денис і чоловік Тані сприйняли даний вчинок як щось належне. Урочисте одруження Дениса, само собою, пройшло без присутності Тані. Жінка не звикла до барачного побуті та важкої фізичної праці, вона відразу ж стала об'єктом для знущань і різних насмішок. Невідомо, що було б, якби Тетяну не підтримував Аркадій - єдиний засуджений, який захищав її. Проходить час, і створюється враження, що син героїні і чоловік зовсім про неї забули, піклуючись лише про власні проблеми і турботи. У цей час Тетяна спіймала себе на думці, що їй зовсім не хочеться повертатися в свій будинок. А все тому, що жінка відчуває страх, і їй зовсім не хочеться знову переживати через егоїзм чоловіка і інфантильності свого сина. Тепер вона просто не уявляє, як буде жити без Аркадія. Але вибрати Тані потрібно вже зараз, адже її випускають раніше покладеного терміну.

0
1  
Тетяна улюблена дружина і хороша мати. Все у неї в житті добре. Чоловік у неї хороший. Син уже подорослішав і збирається одружитися. Що ще потрібно для щастя? Але не тут-то було. Син збиває людину на смерть, а Тетяна в цей час сиділа поруч. І вона наважується взяти провину на себе. Адже ніхто не хоче губити долю рідної дитини. Її чоловік і син приймають це як належне. І ось її садять у в'язницю. Тетяна вже не така молода і не в змозі працювати в повній мірі. Це не подобається іншим ув'язненим і вони всіляко знущаються над нею. Крім одне людини. Він Встає на її бік і всіляко допомагає їй. Саме в ньому вона знаходить нового друга і підтримку. А сім'я про неї і забула вже. Вони живуть приспівуючи. Ось тільки чия це була заслуга. А адже Тетяні скоро виходити, їй дають умовно дострокове звільнення ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: