Сашка (2014) Всі серії серіал дивитися онлайн
Рейтинг:
( голосів: 0.0 / 0 )
Переглядів: 2826

Сашка (2014) Всі серії серіал

    загрузка...
У самому початку 2014 року починається нова багатосерійна картина від вітчизняних кіно виробників. У фільмі очікується близько сто серій, цікава сюжетна лінія в якій персонажі цієї історії вирішують свої численні проблеми протягом усього серіалу.

Ми познайомимося з однією юною дівчиною яка не має батьків, а також виросла в притулку, вона сама не посидюча смілива готова долати будь-які негаразди. А також коли вона досягла вісімнадцятирічного віку, їй доведеться самостійно відповідати за свою долю в цьому суворому світі. У неї є незвичайні таланти, якими вона збирається скористатися в авто майстерні. Вона збирається знайти собі роботу і потихеньку влаштовувати своє життя, але у неї є ще одна мрія, зробити свій сучасний автомобіль.

Однак не все так райдужно, скоро вона познайомиться з одним амбітним молодим чоловіком на ім'я Андрій, він займається політикою. Новий знайомий сильно вплине на долю дівчини. Але в цілому у дівчини буде багато не легких випробувань, пройти які буде дуже складно. У підсумку вона зуміє знайти справжню любов і стати щасливою.


Загрузка...

Коментарі до Сашка (2014) Всі серії серіал: 6

Всього коментарів: 6
showвід 18.04.2014
 
Мелодраматичний серіал повідували про складне життя молодої дівчини Саші , яка намагається знайти свій шлях в настільки суворому суспільстві .
Сашка - дівчисько -шибеник , дитинство якої пройшло в дитбудинку. За манерам і характером вона більше нагадує хлопчиська , але це зовсім не доставляє їй незручностей. Однак дитинство давно скінчилося і учні дитбудинку , які досягли повноліття , відправляються в сувору дійсність.
У свої 18 , головна героїня змушена вести справжнє життя , яка виявляється дуже непростою. Не маючи матеріального добробуту , Сашка намагається самостійно заробляти собі на хліб. На щастя у дівчинки виявляється неабиякий талант - вона має відмінні пізнання в області автомобілів. Але для того щоб працювати у цій діяльності , потрібно спершу переконати роботодавця у своїй придатності . Таке прагнення призводить головну героїню до думки про розробку власної моделі автомобіля.
Спочатку затія більш ніж радує дівчину , але без грошей і зв'язків це справа поодинці не потягнути.

На щастя на життєвому шляху раптово виникає Андрій Марчук - молодий і досить перспективний політик. Знайомство з цим амбітною людиною змінює все життя Сашки ...
Як і слід було очікувати , Олександра всім безневинним серцем закохується в цього чоловіка . Але перш сем возз'єднається у шлюбі і стати по- справжньому улюбленою , дівчині - шибеникові доведеться багато чого змінити в собі і подолати безліч перешкод : Сашка буде стикатися з зрадою , образами , політичними скандалами та , навіть , втратить пам'ять. Однак сильний характер витримає все. Вона не здасться на милість долі і не опустить руки. Винесене з дитбудинку завзятість і життєлюбність допоможе вижити в найскрутніших ситуаціях і вистояти там , де інші просто не зможуть.
showвід 17.04.2014
 
Сашка - героїня, яка виховувалася в дитячому будинку. Коли їй стукнуло вісімнадцять років, то вона просто опинилася на вулиці. Вона відмінно знає пристрою автомобіля, а ще у неї є талант до всього, але на жаль у неї порожні кишені. І ось героїня вирішує, що вона повинна знайти роботу в якій-небудь автомобільної майстерні. А трохи пізніше і в усі відкрити свою власну модель автомобіля. Героїня прагне до цієї мрії, вель більше у неї немає не яких бажань.
showвід 16.04.2014
 
Ось нарешті вийшла 53 серія чудесного багатосерійного телесеріалу "Сашка" в якому розповідається про милою і талановитій дівчині Олександрі, яка прагне втілити свої мрії в реальність. Мелодраматичний телесеріал відає про те: зважаючи відсутності багатьох необхідних доказів, персонажа серіалу Романа видають з усієї охорони. Ларисі доводиться заховати його в порожньому будинку своєї рідної бабусі на Чернігівщині. Римлянин згідно реальному мобільному телефону підтримує асоціація з красивою донькою Настею. Боря відчужує розпорядження повністю звільнитися від Роми, щоб той ніяк не зміг бовкнути зайвого. Прекрасна Жанна з ревнощів організовує зухвалу сутичку з Олександрою і руйнує іномарку Андрія. Володимир змагаються з Борисом через електорат на сильно розгорівся заколоті біля самого Деснянського РВВС. Служниця Привалова Валя намагається з'ясувати про відносинах їх найнятого кулінара Оксани з дорослим сином Борі - Максимом. Жанна обіцяє назавжди покінчити з собою, якщо ця людина ніяк не сприйме даний висновок про весілля в найближче час. Основна героїня жінка з красивим ім'ям мужня захисниця. Доля даму неможливо шаліла, виросла вона в дитячому житло. Дуже цікавий серіал " Сашка" знятий двома кінорежисерами Володимиром Дяченко, а також Антоном Гойда, повинен вас вразити.
showвід 15.04.2014
 
У пострадянський час на просторах СНД впевнено день за днем завойовували популярність серіали. Майже весь прайм- тайм вітчизняного телебачення окупували нові росіяни мильні опери , де замість заокеанських Марій і Хуан в головних ролях блищали місцева бідна Настя або ж Катя Пушкарьова , змушуючи мільйони російських жінок заливати сльозами екрани телевізорів. І правильно, адже доля співвітчизниці набагато ближче приймається до серця, а неповторний місцевий колорит в рази піднімає рейтинги мила вітчизняного виробництва.

Серед недавно вийшли серіалів окремо хочу відзначити новий багатосерійний фільм «Сашка», що вийшов на початку цього року. Фільм розповідає про нелегку долю дівчата з дитбудинку, на яку після повноліття обрушується нова, повна несподіванок і пригод, життя.

Сашка - дівчисько - шибайголова, «свій в дошку» сорочка-хлопець. У компанії таких же вихованців дитбудинку відчуває себе як риба у воді, але справжнє доросле життя виявилася набагато більш непередбачуваною, ніж уявляла собі героїня. Відразу ж після закінчення інтернату Сашка опиняється на вулиці без будинку і засобів для існування. Дівчиську доводиться в буквальному сенсі слова виживати в чужому і жорстокому світі. Зовсім випадково вона розкриває в собі раннє невідомий талант. Виявляється, Сашка чудово розбирається в автомашинах і здатна полагодити мотор не гірше механіка . У героїні з'явилася нова мета - вона мріє в майбутньому відкрити автомайстерню і працювати в ній автомеханіком. Проте в житті все виявилося не так просто. Без грошей і зв'язків домогтися чого-небудь в цьому світі практично нереально, ще й мало хто погодитися взяти дівчину на таку істинно чоловічу роботу. Сашкові доводиться дуже важко починати самостійне життя.
 
За законом жанру, незабаром в таких серіалах сучасна Попелюшка повинна зустріти свого принца. Принцом, як і належить, виявляється відомий політик і бізнесмен Олексій, випадково заїхав полагодити машину в автомайстерню. Головна героїня втрачає голову від молодого і привабливого спортсмена, комсомольця і просто красеня. Проте доля приготувала дівчині безліч випробувань, перш ніж вона нарешті знайде своє щастя. Суперництво, брудні інтриги, скандали і зради - ось далеко не повний список причин, через які варто дивитися серіал. Сама героїня, яка на початку фільму була схожа на гидкого каченяти , потроху перетворюється в граціозного лебедя і виявляється, що під брудною сорочкою, забрудненою соляркою і мазутом, ховається чуйна і ніжна дівоча душа. Ось вона, велика сила любові, панове!

З безлічі якостей, які виділяють серіал з тисяч собі подібних, варто відзначити відмінну гру акторів, професійну постановку сценарію, а також захоплюючий сюжет. «Сашка» виглядає легко , практично на одному диханні і почавши дивитися серіал, ви з нетерпінням чекатимете наступної серії . Фільм припаде до смаку глядачам різного віку, а наявність оригінального гумору в ньому підніме вам настрій.
 
Зйомки серіалу проходять на даний момент у Києві та Київській області. Почали знімати «Сашку» торік, планується зняти 100 серій. Головну героїню грає молода актриса Анна Кошмал, а ось Андрія Марчука зіграє вже відомий актор Олександр Давидов, полюбився глядачам за роль в іншому вітчизняному серіалі «Маруся». У фільмі також знімається Дмитро Лаленков з серіалу «Леся плюс Рома». Не можу не відзначити також присутність в серіалі Сергія Романюка, заслуженого актора з багаторічним стажем, який знявся в цілій плеяді вітчизняних серіалів.

Сценарій серіалу, звичайно ж, оригінальністю не відрізняється і має тисячі аналогів по всьому світу, але відмінна гра акторів, оригінальна зйомка на тлі прекрасних видів міста - це все-таки заслуговує похвали на адресу творців фільму. У кожному разі, вийшло досить цікаво і ненав'язливо. Дивитися однозначно варто!
showвід 10.04.2014
 
Головним автором сценарію багатосерійного телесеріалу «Сашка» виступила Тетяна Гнєдаш. Перша серія української мелодрами стартувала в 2014 році за підтримки компанії «Про- ТВ». Головна героїня - вихованка дитбудинку Олександра. У свої вісімнадцять років вона відмінно розбирається в автомобілях і мріє створити сім'ю. Зустріч з молодим політиком Андрієм змінить її життя і змусить багато страждати. Зйомки проводилися на замовлення телеканалу «Україна». Тривалість кожної серії фільму склала в середньому 45 хвилин.

В основі сюжету телевізійного серіалу «Сашка» лежить історія про симпатичну дівчину по імені Олександра, яку багато звуть Сашком . Вона не з чуток знає, що таке безгрошів'я і відсутність допомоги з боку впливових знайомств. Саша виховувалася в дитячому будинку, не знаючи материнського тепла. Але так склалися обставини , що несподівано у дівчини проявився талант автомеханіка. Машини стали пристрастю дівчини , і незабаром Саша отримала улюблену роботу. Їй довелося довести право бути нарівні з хлопцями , які були затребувані в будь-якій майстерні по ремонту машин. Але Сашу відрізняє одна риса - вона дуже винахідлива дівчина , яка мріє створити авторську модель автомобіля. Кращим другом для неї став Руслан , який зумів підбадьорити дівчину в скрутну хвилину. Так Сашка влаштувалася майстром на станцію техобслуговування і заслужила визнання з боку колег і клієнтів. Дівчина змогла доторкнутися до справжніх шедеврів автомобілебудування. Її мрія збулася , залишилося лише досягти інших горизонтів. Але Саша найбільше бажає зустріти гарного хлопця , який буде для не її опорою. Дівчині, яка не знала основ сімейних відносин, буде нелегко на життєвому шляху , і зустріч з Андрієм підтверджує ці припущення. Один з членів політичної партії «Прогрес» - Андрій є правою рукою депутата Володимира. На цього молодого помічника зроблені ставки. Його презентабельна зовнішність і вміння відповідати на каверзні питання стає козирем в руках політичного руху. Але опоненти не дрімають і намагаються всіляко скомпрометувати Андрія. У вільний від роботи час він вирішує свої особисті проблеми. Так і відбувається його знайомство з Сашею, куди для ремонту свого автомобіля приїжджає Андрій. Між молодими людьми виникає взаємна симпатія. Але це стає лише відправною точкою їх складного шляху до щастя.
showвід 10.04.2014
 
Так вже вийшло, що своїх батьків головна героїня цієї історії зовсім не знала. Вона потрапила в дитбудинок, будучи крихіткою, і з тих пір жила тільки в його стінах. Сашка виросла веселою і пустотливий дівчиськом, а найбільшою її пристрастю були автомобілі. Розбиратися в пристрої двигунів Олександра навчилася дуже рано. Не дивно, що коли їй виповнилося вісімнадцять років, і прийшла пора покинути стіни дитбудинку, її перший і найбажанішою турботою стали пошуки роботи автомеханіком.

Надалі Олександрі хочеться стати автоконструктори і самостійно створити абсолютно нову модель сучасного автомобіля. Але поки вона просто намагається вижити. Що зовсім нелегко для юної дівиці , вимушеної добувати хліб насущний у цьому світі, повному підступності і цинізму. Тим більше, коли ти зовсім один і не можеш похвалитися «блатом» і наявністю потрібних зв'язків .

Таким буде початок багатосерійної історії, яку ви побачите , починаючи дивитися онлайн серіал Сашка в хорошій якості. Олександра починає розуміти: навіть та малість, що їй поки потрібно - бажана робота - може знайтися дуже не скоро. Незважаючи на затребуваність професії, яку вона обрала. Так що подальші грандіозні плани колишньої вихованки дитбудинку відкладаються на невизначений час.

І незабаром на її шляху зустрічається молодий , що подає надії політик, Андрій Марчук. Це , безумовно, зовсім непогано , однак разом з першим коханням у житті Сашки з'являються нові серйозні труднощі. А це означає, що їй потрібно мобілізувати весь свій оптимізм і неабиякі внутрішні сили.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *:
Щорічно в світі виходять тисячі фільмів. І звичайно ж цей рік не стане винятком. Заходьте дивитися кращі фільми онлайн безкоштовно, тут вони завжди з'являються відразу ж після виходу. Раніше ви завжди намагалися шукати новинки на інших сайтах, на дисках у друзів, в соціальних мережах, але вже тепер ви можете позбавити себе від цих болісних пошуків. Додайте сторінку в закладки і починайте дивитися кращі фільми онлайн безкоштовно в самому хорошій якості. Можна не ходити в кіно і не купувати диски, адже якість тут теж відмінне, ми гарантуємо це. Кличте друзів і близьких, влаштовуйтеся перед екраном і насолоджуйтеся переглядом. Немає ніяких обмежень по кількості переглянутих фільмів, немає потреби проходити процедуру реєстрації, заповнювати всякі форми і заходити в поштову скриньку для активації - все доступно відразу! Безкоштовність це теж одна з переваг - не доведеться навіть відправляти смски для відкриття доступу до фільмів. Все що від вас вимагається - більш-менш середня швидкість доступу до інтернет і браузер - і всі новинки сучасного кінематографа постануть перед вами.