Сценарії любові (2014) всі випуски дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Сценарії любові (2014) всі випуски
Телеканал Інтер представляє глядачам документальний цикл програм Сценарії любові. У кожної родини своє щастя. Любов може зародитися за схожих обставин. Багато пар складається за схожим сценарієм, який можна описати кількома словами. Наприклад: «курортний роман», «шкільна любов», «познайомили друзі», «зіткнулися в громадському транспорті» і так далі. Але, такі сценарії любові тільки починаються однаково, а продовженні може бути дуже різним. Також все залежить від людей, які будують ці відносини. Таке знайомство може звісно ж стати початком також великої любові, швидкого роману чи драми, яка залишить шрами в душі.

Кожен фільм проекту Сценарії любові розповість про одне з поширених звісно ж сценаріїв знайомства або також початку відносин відомих людей. Звісно ж у кожній серії будуть показані три історії з однаковим початком, але з різним кінцем. Герої програми розкриють глядачам свої секрети , про які ніхто ніде не писав і не говорив.Випуск за 18.04.2014


загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: випуски, Серіали, сценарії, любові, ВСІ, (2014)
Переглядів: 268 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Сценарії любові (2014) всі випуски, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Візуальна препарація відносин - так можна охарактеризувати спрямованість сюжетної лінії в проекті «Сценарії любові» , що представляє собою цикл документальних нарисів про початок і наступному розвитку відносин знаменитих і користуються популярністю в суспільстві людей.

Сенс всього проекту полягає в тому, щоб показати телеглядачеві розвиток однакових початкових етапів становлення близьких відносин між людьми, які приймають, часом, абсолютно незвичайне продовження. Наприклад , любов зі школи, взята сценарієм однієї з передач, в трьох узятих для програми історіях, розвивається зовсім по- різному. Цікаві секрети відносин в сім'ях, про які говорити раніше не поспішали, а також поняття особистого сімейного щастя. Адже воно у кожної сім'ї має свій зміст і свій сенс. За великим рахунком, всі сім'ї складаються з певних шаблонах - любов зі школи, курортне або транспортний знайомство, і безліч інших - але продовження відносин має в кожній сім'ї своє особливе напрям.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: