Серце не камінь (2012) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Серце не камінь (2012) Всі серії
Фільм оповідає про пристрасні і драматичних взаєминах між двома головними героями. В основі сюжету лежить історія, що розповідає про життя юної сільської дівчини на ім'я Тоня, якій доводиться нести вантаж життєвих турбот. У дівчини немає батька, мати хворіє, молодша сестра проходить навчання в технікумі. Антоніні доводиться заробляти шиттям. Для неї доросле життя тільки починається, і Тоня, як і будь-яка інша дівчина, мріє про справжню і світлої любові. Вона мріє про зустріч зі своїм принцом, з яким у них буде міцна сім'я, про те, що народяться діти, і вона дізнається, про цінність материнського щастя. Несподівано в житті Тоні відбуваються зміни. У радгоспі призначений новий директор на ім'я Дмитро Петрович. Він виявляє симпатію до Антоніні, що тягне за собою ревнощі з боку місцевого водія Петра, який давно закоханий у дівчину. Тим часом, до директора радгоспу приїжджає син Олексій, який знайомиться з Тонею. Між молодими людьми зав'язуються стосунки. Через якийсь час, Олексій робить Антоніні пропозицію про заміжжя. Ця обставина призводить закохану дівчину в невимовну радість. Але все відбувається не так, як їй хотілося. Доля знову готує їй випробування.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, не, Серіали, (2012), камінь, серце, ВСІ
Переглядів: 582 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Серце не камінь (2012) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
У центрі сюжету серіалу сільська дев'ятнадцятирічна дівчина Тоня. Тоні в житті доводиться нелегко - мати сильно хвора, батька немає, а молодша сестричка навчається в технікумі. Тоня заробляє для сім'ї шиттям. Як і всі дівчата в цьому віці вона мріє зустріти принца, створити з ним сім'ю і народити йому дітей. Коли до них в радгосп призначають нового директора, життя Тоні сильно змінюється Дмитро Петрович - призначений директор, він симпатизує Тоні і викликає ревнощі водія Петра - таємного її залицяльника. В один прекрасний день до директора приїжджає син Олексій. Через деякий час між Олексієм і Тонею зав'язуються стосунки і справа доходить до весілля.

0
1  
Мелодраматичний серіал розповість про заплутані взаєминах молодий героїні Тоні і сина директора Олексія. Життя Тоні не назвеш простий, мати хвора, батька немає, їй доводиться заробляти шиттям. Як і всі молоді дівчата, вона мріє про принца, однак у них з принцами проблема. Втім, їй явно симпатизує водій Петро. Після призначення директора Дмитро Петровича, і його серце також нерівно б'ється до героїні. Однак наша Тоня любить Олексія, сина директора.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: