Серіал Барс і Лялька (2015) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Серіал Барс і Лялька (2015) Всі серії
Відома письменниця Аріна відчуває творчу кризу. Її тонка, ранима особистість прагне до успіху і обожнювання, але натхнення втрачено, і її коник, історичні романи, вичерпав себе. Все це призводить до розриву з коханим, який до того ж залишає її без даху над головою і без гроша в кишені.
Але героїня не сумує. Їй вдається вмовити свого редактора дати їй шанс. І хоч це абсолютно суперечить її інтересам, вона отримує завдання написати книгу про сучасного героя, колишнього спецназівця з позивним Барс. При цьому вона повинна напроситися пожити у нього, щоб ближче познайомитися з ветераном війни і зібрати матеріал для біографії. Виставивши кілька умов, герой Володимира Епифанцева погоджується прихистити у себе навіжену письменницю. Але герой війни веде замкнутий спосіб життя. І якщо до простому сільському побуті військового дама абияк пристосовується, то збір матеріалу для книги їй дається важко. Барс дуже замкнутий і категорично не хоче вести розмови про своє минуле, навіть коли Аріні вдається його трохи напоїти. Трохи відкривають завісу таємниць його соратники по службі. Крапля за краплею складається картина героїчного минулого. Бойові будні, масштабні операції, героїчні вчинки дозволяють героїні по-новому поглянути не людину, який на початку викликав у неї тільки почуття подиву і презирства. Багата уява письменниці складає отриману інформацію в яскраві картинки про снігову хижака, ім'я якому Барс. А він вперто вважає її дурною дівчиськом, кличе Лялько і на відріз відмовляється бути героєм, вважаючи за краще просто допомагати односельчанам.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серіал, (2015), Барс, серії, Лялька, Серіали, ВСІ
Переглядів: 459 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Серіал Барс і Лялька (2015) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Потомствена письменниця Аріна позбулася ареалу затребуваності і успіху. Примхлива муза відкинула нестримні пориви майстрині пера і чорнила. Інтригуюча дама не може розвинути цікавить аспект художніми формами. Піднесений склад просто втік від майстриня історичного полотна. Аріна вирішується скласти новели про сучасного героя. Вибір у журналістки падає на героя війни. Бравий відставник оселився в селі і копає односельцям ями на цвинтар, траншеї і котловани.
Безгрошів'я і невлаштованість побуту позбавляють володарку художнього стилю дружина. Скупа чоловік викрав підло у романтичній особи дах, викинувши даму з пожитками на вулицю. Героїня не сумує, бо великі труди і опуси народжуються в муках і труднощах. Офіцер спецназу прихистив безрідну особу з якимись застереженнями і умовами. Навіть напідпитку Аріні вдається вивідати у господаря споруди деталі військових походів. Через соратників по службі біографу в жіночому вигляді вдається почути відгомони правди.
Героїчне минуле фігуранта починає вимальовуватися в розумі навіжена. Відбуваються реалії по-новому сприймаються генієм хронологий. Повість про бойові будні суб'єкта досліджень набуває смутні обриси і літературний кістяк. Котячі повадки господаря домоволодіння стають зрозумілі і затребувані. Сніговий хижак падлом не харчується, воліючи великі операції. Відкидаючи дрібниця, гарчить господар далекосхідної тайги знаходить в умах ворога доблесть.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: