Шаман 2 дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Шаман 2
Нова зустріч з героєм телевізійного серіалу «Шаман» другий сезон гарантована російськими режисерами - постановниками Максимом Кубрінскій і Павлом Мальковим. Вітчизняний телеглядач зміг побачити першу серію 27 січня 2014 на каналі «НТВ». Відчайдушний правоохоронець, який повертається до своїх обов'язків, оголошує нову війну злочинцям і корумпованим чиновникам. Над сценарієм нових серій трудилися Микола Голіков і Володимир Забалуев. Тривалість однієї серії фільму склала 44-46 хвилин.

Основа сюжету телевізійного серіалу «Шаман» - це розповідь про колишнього опері Іван Сергійович Шаманова, від якого позбавилися недоброзичливці і запроторили його за грати. Провівши два роки в слідчому ізоляторі, Шаман повертається на роботу і з завзяття береться знищувати злочинців. Його зустрічають вірні друзі - співробітник ФСБ Андрій Несмєянов і командир загону ОМОНу Дмитро Захаров. Вони намагаються розповісти про всі останні події та підтримати свого товариша. Однак Шаман дуже швидко відновлюється і береться за звичну справу. Вдома його чекає син -підліток Максим, якому було важко без батьківського настанови. Тепер двоє дорослих чоловіків зможуть спілкуватися щодня, і ділитися своїми емоціями . Це допоможе їм стати близькими і щирими, що дуже потрібно зараз Шаманові. Але ідилія станеться не відразу. Максим доставить трохи проблем своєму батькові і змусить його нервувати. Невдовзі життя налагодиться, і син порадує свого тата успіхами на навчальному терені. Для цього він надійде до вищого навчального закладу, де знайде професію служителя порядку . Іншими словами, Максим піде по стопах свого батька. На особистому фронті у Шамана не так вдало складатимуться відносини з жінками. Кохана дівчина залишить свого зайнятого слідчого Шаманова . На її місце прийдуть інші утешітельніци, яким дуже сильно буде подобатися Іван. Однак це не відверне Шамана від найважливіших проблем - пошук і покарання злісних злочинців. Його новим ворогом стане продажний адвокат Штольц , який стежитиме за неприступним слідчим. Між ними виникне протистояння, яке затягне багато людей. В один момент Штольц зробить помилку, і Шаман здобуде перемогу. Так восторжествує справедливість.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Шаман, Серіали
Переглядів: 457 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Шаман 2, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: