Щоб побачити веселку (Чтобы увидеть радугу) 2016 Все серии дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Щоб побачити веселку (Чтобы увидеть радугу) 2016 Все серии
Кримінальна мелодрама "Щоб побачити веселку" чотирисерійної фільм відомого режисера Оксани Байрак. Українська кінокомпанія FILM.UA завжди славиться захоплюючими кримінальними серіалами і тому будемо сподіватися, що і на цей раз результат перевершить всі глядацькі очікування.
Сюжет міні-серіалу "Щоб побачити веселку" в основному побудований на любовному трикутнику, де несподівано виявилися головні персонажі цієї непростої історії. Головна героїня Віра, їй 25 років, вона дочка заможного чиновника. Все в її житті прекрасно, крім одного - Віра поки не знайшла свого єдиного чоловіка. Але незабаром доля підкинула такий шанс. Віра познайомилася з дуже порядною і мужнім Ігорем і у молодих зав'язалися романтичні стосунки. Ігор майор карного розшуку і батько Віри не зовсім задоволений вибором дочки. Однак як розуміє і люблячий батько він погоджується з рішенням Віри.
Раптова і несподівана зустріч зі шкільним другом Антоном плутає всі карти Віри, яка розуміє, що її колишні почуття зовсім не втекли. Спершу Віра перебуває в розгубленості, потім приймає рішення порвати заручини з Ігорем. Однак ситуація ускладнюється тим, що Ігор інформує Віру про кримінальні зв'язки Антона, який не тільки замішаний у сумнівних злочинах і пограбуваннях, але навіть у вбивстві. Віра не вірить почутому і приймає слова Ігоря за відплата з його боку.
Закохана дівчина опиняється між двох чоловіків. З одного боку, вона любить Антона, але з іншого боку, і до Ігоря небайдужа, тим більше у неї немає підстав не довіряти йому. Як бути і як виплутатися зі складної ситуації? Яке прийняти рішення, щоб воно було вірним і правильним? Довіряти серцю або розуму, щоб не зробити жорстоку помилку ?! А адже істина проста - Щоб побачити веселку, треба пережити дощ!загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: увидеть, 2016, Серіали, радугу), веселку, (Чтобы, ВСЕ, побачити, серии, Щоб
Переглядів: 2087 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/3
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Щоб побачити веселку (Чтобы увидеть радугу) 2016 Все серии, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Щоб побачити веселку кримінальна драма, знята Оксаною Байрак. Серіал розгортається навколо жіночої історії. Головна героїня - Віра, їй двадцять п'ять років. Її сім'я має авторитет в місті, Віра ніколи ні в чому не потребувала, завжди отримувала все, що хотіла. Кращу освіту, кращі речі, новинки - все було. Героїня закінчує московський вуз, провчившись на лікаря, і готується до успішної кар'єри лікаря-кардіолога. Тільки ніяк з любов'ю у Віри не складалося, вона не могла знайти відповідного і гідного молодої людини.

Довго чекати не довелося, і в житті дівчини з'явився Ігор. Він приніс зміни в її життя через свою роботи, адже він майор карного розшуку. Батькові дівчини він не подобається, хоча молодий чоловік дотепний і чарівний. Пізніше батько починає ставитися до нього прихильно, Віра щаслива. І в хвилини щастя з'являється її стара, перше кохання зі школи - Антон, до якого почуття Віри не охололи. Героїня страждає і кидається. Виявляється, що Віра більше прив'язана до Антону. Вона розповідає все Ігорю, але майор не збирається погоджуватися з рішенням дівчата, він її любить і бажає їй щастя. Ігор знаходить інформацію про те, що Антон злочинець, і розповідає про це Вірі. Дівчина не знає, кого вибрати і кому вірити.

0
1  
Зовсім скоро на телеекрани вийде мелодрама від однієї з найбільш затребуваних жінок-режисерів в СНД. Оксана Байрак ( «Жіноча інтуїція», «Аврора», «Снігова любов або Сон у зимову ніч») цього разу вирішила відійти від звичного легкого стилю розповіді, від стилістики жанру мелодрами і її новий проект «Що б побачити веселку ...» хоч і викликає найприємніші асоціації, навіює романтичний настрій, але, на ділі, є кримінальною драмою. Проте, в центрі оповідання все ще жіноча історія, в цьому режисер собі не змінила. Головній героїні 25 років, її звуть Віра і, в принципі, її життя склалося добре. Її сім'я є однією з найвпливовіших в місті, дівчинка не знала потреби і завжди отримувала бажане. Краща школа - будь ласка, саме модні речі і сучасні гаджети - без проблем, навчання в найкращому вузі країни - ходи та вчись! А чи може бути інакше, якщо твій батько працювати на посаді міністра обласного уряду? Віра - доросла дівчина, провчилася на лікаря і готується до блискучій кар'єрі лікаря-кардіолога. Єдине, з чим поки не склалася це справжня любов. Ну не попався ще на шляху головної героїні розумний, вихований хлопець з хорошої сім'ї. Проте, зовсім скоро дівчина зустріне саме такого! Поява Ігоря в житті дівчини знаменує собою череду змін, адже він старший Віри і працює майором карного розшуку. При всій привабливості і гострому розумі хлопця, батькові головної героїні він не до вподоби. Здавалося, батько вже змирився з вибором Віри, вона у нестямі від щастя, але ложкою дьогтю в бочці меду стає Антон - привіт з далекої шкільної лави. Виявляється, прихильність дівчини до однокласника жива, вона тужить і страждає, але знаходить в собі сили бути чесною з Ігорем і відмовляє йому. Ігор не збирається миритися з рішенням Віри і з'ясовує, що Антон злочинець і вбивця, про що негайно повідомляє дівчині. Дівчина виявляється між двох вогнів, кому вірити, кого вибрати?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: