Щоденники вампіра 5 сезон всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Щоденники вампіра 5 сезон всі серії
Після страхітливої ​​аварії, при якій померли батьки Олени Гілберт (17 рокі), а також п'ятнадцятирічного Джеремі, минуло чотири місяці. Раніше Олена була прекрасною ученицею, однією з знаменитих і красивих дівчат школи. Тепер їй важко приховувати від усіх своє горе. У школі з'являється таємничий красень Стефан Сальваторе. Він привернув увагу Олени та інших учнів.

Між Оленою та Стефаном з'являється взаємна симпатія. При цьому Олена не припускає, що Стефан вампір. Він намагається не докучати людям на противагу своєму братові Деймону - втіленню вампірського безсердечності і жорстокості. Двом братам вампірам - доброму й - належить битися в сутичці за душі Олени і жителів містечка Містик Фоллз.загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Щоденники вампіра 5, Щоденники вампіра 5 сезон дивитися , Щоденники вампіра 5 сезон дивитися , Щоденники вампіра 5 сезон
Переглядів: 864 | | Коментарі: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Щоденники вампіра 5 сезон всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 7
7  
Американська багатосерійна драма Щоденники вампіра , яку створили Джулі Плек і Кевін Вільямс, за романами Лізи Джейн Сміт. Всі події в більшості відбуваються у вигаданому місто під назвою Містик- Фоллс, що в штаті Вірджинія, де живуть незвичайні створення. Сюжет грунтується на любовної історії , де за Оленою Гілберт доглядають і всіляко домагаються два брата, Стефан і Деймон , які є вампірами . Крім основної історії , серіал зачіпає деякі моменти з минулого цього міста, де головними героями виступають вампіри давнину , а грають їх ті ж актори що і в сучасному світі.

Прем'єра першої серії була десятого вересня о 2009 році, після успіху через рік був випущений другий сезон. Найперша серія зібрала біля екранів найбільшу кількість глядачів, і рейтинги були просто величезними для нового телеканалу. Спочатку критики не були щедрі на похвали , але вже до середини першого сезону вже було видно що фільм стає краще, і отримав після безліч номінацій і нагород.

Спочатку Кевін Вільямсон не хотів займатися серіалом, тому що сюжет був занадто схожий на інші історії з участю вампірів. Але го вмовила Джулія Плек, і він зайнявся прочитанням книг цієї серії , і вирішив що головна історія буде показувати про місто, а не про школу як в однойменному творі.

6  
Після страхітливої ​​аварії, при якій померли батьки Олени Гілберт (17 років), а також п'ятнадцятирічного Джеремі, минуло чотири місяці. Раніше Олена була прекрасною ученицею , однією з знаменитих і красивих дівчат школи. Тепер їй важко приховувати від усіх своє горе. У школі з'являється таємничий красень Стефан Сальваторе. Він привернув увагу Олени та інших учнів.

Між Оленою та Стефаном з'являється взаємна симпатія. При цьому Олена не припускає, що Стефан вампір. Він намагається не докучати людям на противагу своєму братові Деймону - втіленню вампірського безсердечності і жорстокості. Двом братам вампірам - доброму й - належить битися в сутичці за душі Олени і жителів містечка Містик Фоллз.

5  
Продовження серіалу виявиться ще більш захоплюючим, ніж попередні серії. Прочиниться раптом дивне минуле містечка, в боротьбі за владу повстануть фантастичні темні сили, про існування яких не здогадувалися навіть самі вампіри. У братів Сальваторе з'являться сильні суперники, які теж полюють на Mістік - Фoллc . Іноді може здатися, що війнам добрих і злих сил не буде кінця... Якщо ви ніколи не дивилися серіал, то швидко розберетеся в сюжеті і будете з величезним задоволенням дивитися Щоденники вампіра (5 сезон), тому що від фільму дійсно дуже складно відірватися! Примітно, що критики спочатку недооцінили роботу, хоча пізніше серіал отримав першу нагороду. Чи грають ці відзнаки якусь роль, якщо й без нагород тисячі людей заворожено стежать за улюбленою сагою?

4  
Щоденники вампіра (The Vampire Diaries) - один з найвідоміших драматичних серіалів останніх років для підлітків. Всі, хто уважно стежив для долями улюблених героїв, придуманих письменницею Лізою Джейн Сміт, зможуть зустрітися з ними в нових серіях ! Чим здивує серіал Щоденники вампіра 5 сезон в цей раз? Шанувальники саги про вампірів, знятої режисерами Джулі Плек і Кевіном Вільямсоном, знову прикипіли до екранів у вересні 2013 року після того, як невелику перерву в зйомках закінчився. Телеглядачі напевно чекали розв'язки сюжету, адже всім так хотілося дізнатися, що ж буде з головними героями - Оленою Гілберт і братами Сальваторе. Кого вибере красуня? Кому з братів віддасть серце? Чи стане членом сім'ї Стародавніх вампірів або залишиться милою дівчиною з американського містечка Mістік - Фoллc, вирвавшись з кола таємничих страшних пригод? Вирішивши включити Щоденники вампіра 5 сезон дивитися онлайн, ви зрозумієте, що нові серії затягують вас в круговорот подій з величезною силою... Глядачів чекають не тільки несподівані повороти сюжету, але і нові персонажі, що населяють вигадане містечко в штаті Вірджинія. Потойбічні Хранителі міста не хочуть віддавати Mістік - Фoллc у владу темних сил під командуванням жахливого вампіра Деймона. Крім влади, він у що б то не стало хоче відбити у брата Стефана його кохану Олену. Зачарована чарами Деймона, дівчина деколи сама не розуміє, кого ж вона любить. Олена не підозрює, наскільки жахливою може бути розв'язка, якщо вона приєднається до хитрому і підступному братові. Хочете дізнатися, чим все закінчиться?

3  
5 сезон продовжує події через 4 місяці - автомобільна катастрофа забрала у Олени Гілберт її батьків і Джеремі, який був ще підлітком 15 років. Олені на даний момент 17, з красуні і відмінниці горе зробило дівчину відстає з усіх предметів непомітною невдахою. У їх коледж приходить серед навчального року красені Деймон і Стефан Сальваторе . Обидва вони привертають увагу всіх дівчат. Олена теж звертає увагу на красенів братів. Олену та Стефана охопить обопільне почуття любові. Але дівчині зовсім невтямки, що Стефан , як і Деймон - вампір . Брати зійшлися в суперництві за те, кому належить володіти душею Олени. Сімейство Сальваторе має дві грані , одна з яких - світлий вампір Стефан, а інша - темний як ніч Деймон. Чим закінчиться протистояння мешканців містичного Містик- Фолз і непрошених гостей? Старожили так просто не віддадуть своє місце проживання, засноване ними в 17 столітті з метою збереження обителі від зла.

2  
Фантастичний серіал, в якому розповідається про життя і кохання двох братів, вже не належать до людського роду, а є вампірами. Обидва вони ненавидять одне одного й намагаються зустрічатися якомога рідше , але волею долі їх зв'язало загальне почуття. Через любов, що виникла до однієї і тієї ж дівчині, яка проживає в невеликому містечку містик Фоллз, штат Вірджинія, брати бачаться досить часто. А прекрасна Олена , об'єкт їх пристрасті, все намагається вирішити, з ким же саме їй хочеться залишитися - з більш злим і брутальним Деймоном, або ж з його практично повною протилежністю, добрим і чутливим Стефаном.

1  
Серіал Щоденники вампіра 5 сезон в хорошій якості дивитися онлайн розповість про життя невеликого американського міста Містик Фоллс. Вже кілька століть американці вважають, що в цьому місті мешкає якась могутня сила.

Олена нещодавно втратила батьків і разом з братом намагається вижити в дорослому світі. Їй 17 років і вона не може знайти спільну мову з однокласниками. Раптово в її школі з'являється гарний молодий хлопець Стефан. Олена не здогадується, що він вампір і прожив на землі більше сотні років. Разом молоді люди проводять багато вільного часу, поки в місті не з'являється старший брат її коханого - Деймон.

Щоденники вампіра 5 сезон дивитися онлайн в хорошій якості розповість про війну, яка почалася між двома братами. Обидва вампіра прагнули дістати серце молодої дівчини , адже вона була схожа на їх перше кохання Кетрін. Як пізніше з'ясується - Олена є нащадком Катрін. Незабаром з'ясовується, що в Містик Фоллс зберігається таємний артефакт і всі містичні істоти розшукують його, щоб отримати величезну силу. Крім цього у війну за магічну владу вступають первородні - стародавні могутні вампіри.

Дивитися онлайн серіал Щоденники вампіра 5 сезон в хорошій якості покаже, як поступово ускладнювалися і розвивалися відносини головних героїв. Незабаром в місто прибув таємничий підлозі перевертень підлозі вампір Клаус, який чомусь почав покліпати братам і разом з ними будував незрозумілі Олені плани. Однак незабаром Олена зіткнулася з найскладнішою проблемою - Кетрін. Стара коханка головних героїв почала будувати підступи проти Олени, відразу після своєї появи в місті. Відчайдушні брати попалися в хитрі жіночі пастки і постійно бігали містом, намагаючись врятувати Олену.

Поступово Стефан починає схилятися до темних сил, а Деймон і Олена зближуються. Закохані постійно борються з почуттями, і не хочуть засмучувати Стефана. Одного разу Олена випадково перетворюється на вампіра . Друзі Олени намагаються її врятувати, але поступово її стан погіршується. Щоб убезпечити дівчину від випадкових поривів агресії хлопці відправляють її в Нью -Йорк.

Навчання нарешті підходить до кінця і скоро відбудеться випускний вечір. Раптово примари активізуються і хочуть знищити Деймона. В цей же час брати дізнаються страшну таємницю, яка стосується таємничого міста. Дізнатися долю Олени та її кривавих друзів можна в 5 сезоні серіалу.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: