Швидка допомога (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Швидка допомога (2014) Всі серії
Серіал «Швидка допомога», завдяки якому отримав всесвітню популярність сексуальний красунчик Джордж Клуні, протягом п'ятнадцяти років користувався неймовірним успіхом в Сполучених Штатах Америки та інших країнах. Цей реалістичний серіал розповідав про важку щоденній роботі приймального відділення однієї з лікарень Чикаго.
Вирішили створити свою версію цього популярного серіалу і українські телевізійники. За словами творців українського серіалу «Швидка допомога», лікарі - це герої наших днів. Вони самовіддано виконують свою роботу, день у день рятуючи людські життя, і нічого не вимагають за це взамін. Природно , в їх нелегкому житті є місце і любові, і веселощів. Тому в серіалі трагічні моменти будуть змінюватися забавними історіями з життя пацієнтів і медичного персоналу лікарні, в якій відбувається дія проекту.
Приємним «бонусом» для глядачів стане участь в серіалі «Швидка допомога» популярних російських та українських акторів. Кожен глядач зможе вибрати героя , який припаде йому до душі . Медична тема завжди користувалася успіхом, так що «Швидка допомога» може стати ще одним проектом, який завоює серця телеглядачів не так на один сезон.загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, допомога, серії, ВСІ, (2014), Швидка
Переглядів: 1265 | | Коментарі: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Швидка допомога (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 8
8  
Серіал розповідає про діяльність приймального лікарняного відділення, всіх тутешніх співробітників з пацієнтами. Це адаптація по-українськи відомого американського телесеріалу під назвою «Швидка допомога / ER», який успішно йшов на каналі NBC протягом п'ятнадцяти років.

7  
У центрі знаходиться одна прийомна лікарня, головними героями серіалу є співробітники цієї лікарні, а так само пацієнти. Можна сказати, що цей серіал був створений за таким телесеріалу, як "Швидка допомога / ER". Українська версія вийшла дуже шикарно, всі зрозуміли, що серіал буде складатися з шістнадцяти серій і він буде радувати всіх телеглядачів впродовж тижня.

6  
Новоспечені історії лікарів у телесеріалі "Швидка допомога" повинні здивувати багатьох людей. Драматичний серіал підійде для глядачів різних вікових категорій. Всім повинні сподобається швидкі дії медиків з порятунку своїх пацієнтів. Кому незнайомий нашумілий південноамериканський трагічний серіал "Швидка сприяння", кой був на хвилі репутації протягом тривалих 15 років, ніби тісніше вважається практично рекордом ! Вашому інтересу запропонована українська пристосування даного телесеріалу , що отримала це ж назву . Ми будемо очевидцями тільки, як відбувається в приймальному філії однієї з українських клінік і зіткнемося з справжньою реальністю. Раз на день сюди привозять 10 -ки новітніх хворих , у всякого з яких своя діяння , власні завдання і захворювання.

Будь-який день працівникам клініки доводиться розташовувати майстерність з людськими бідами, надаючи всіляку допомогу і сприяння стражденним. Спеціальність доктора пред'являє до людини величезні запити. Необхідно ніяк не тільки існувати висококваліфікованим спецом, тільки й володіти м'яким вдачею, хорошим і чуйним сердечком і можливістю співчувати сторонній болю. Далеченько ніяк не будь-якому сама дано! Ну, а ми подивимося на все, що відбувається у філії з боку! Ну, в цілому неможливо недобре. Зовсім не так давно переглядала ER, отак ніби мається з ніж зіставляти . Згідно моєму зовсім успішно обрали артиста на прототип Марка Гріна. Досвідчений хірург Пітер Бентон навпростець в точку, а ось Ланська в ролі чарівної Керол - ну ніяк не приймається вона на дану роль. Інші поки не розумію . Буду дивитися далі. Бажаючи я не розумію для чого скидати аналог такого культового телесеріалу як ER. Ця людина прожив в телеефірі більше десяти років. Це сама розмовляє про що. Отак ніби я ніяк не мислю, ніби українська версія перевершить дивак . Єдине , ніби всі діяння перенесено в наші реалії. Телесеріал на каналі СТБ позиціонує себе як перша українська мед драма , насправді вважається звиканням схожого телесеріалу з Джорджем Клуні, ніби з фурором гримів в 90 -х на південноамериканському TV.

Тільки, враховуючи популярність ще і "Лікаря Хауса", зіставлень і з даними телесеріалом йому ще ніяк не уникнути. Серіал являє собою замальовку з життя буденного приймального філії кращої клініки, її службовців, а також повністю природно, хворих. Це сама зовсім благодатна зміст . Випадки найбільш різні, трагічні, анекдотичні, дуже очевидні і невимовно важкі. Люди похилого віку і дітки , представники сильної статі і дами , від переломів і крововиливів по результатів дитячих ігор. Однак, конкретно напевно велика кількість і грає злий жарт з телесеріалом . Зовсім важко впильнувати через основною ниткою , напевно згідно сутності комплект кліпів з життя хворих , одиничний варіант, переплітається з іншою обстановкою , все зовсім скоро. діяння нашаровується ще й на відносини зсередини колективу і власне життя. Почуття кругообігу і штовханини , ніби часто панує в приймальному філії формується , проте це сама мало, не єдиний плюс. Ви потрапили туди , з переломом наприклад , вас досліджували і вислали в спеціалізується поділ . І в тому числі і ніхто ніяк не згадає хто ви і ніж живете. Основну дамську роль телевізійного серіалу виконала Ланська Олександрівна , ця талановита кіноактриса з'явилася в чудесній Столиці в 1987 р. Папою Ланської вважається Олександр Зайцев , він викладач по різних танців і пляскам, який проживає в Америці , мамою вважається Лена Масленникова , вона впізнаваний інструктор по дивовижному фігурного катання. Українці адаптували американський телевізійний серіал "Швидка допомога", який з великим успіхом сподобався багатьом глядачам , його показували на телеканалі NBC, більше десяти років.

5  
"Швидка допомога" - цікавий, життєвий український драматичний телесеріал, про лікарів, де головну роль грає російська красуня Валерія Ланська . Про життя приймального філії клініки, її службовців і хворих. Зображений серіал розповідає нам про тяжкі, проте досить захоплюючих робочих днях такого філії клініки, як приймальне . І конкретно в цій філії виникають невимовні речі, як з хворими , отак і з особисто персоналам. І нині ми подивиться через українським аналогом відомого в Америці серіалу , що виходить довгі роки на цьому телеканалі, як NBC. І споглядач ніяк не залишається безпристрасним до того , ніби помітить в наданому телесеріалі, так як з майже всіма ситуаціями зустрічався самий-самий звичайної чоловік. Це сама українська пристосування драматичного мед телесеріалу , яка тісніше раніше бачилася на південноамериканських телеекранах. Сьогодні канал СТБ продемонструє власну версію як тече життя в одній з філій клініки , про лікарів які б'ються через будь-яку життя хворого , і різні життєві ситуації всередині. Дана діяння присвячується тим , хто весь час на охороні нашого самопочуття , хто безперервно клопотати про нас і про наше життя . Якщо ніби - то трапляється з сердечком , довбешкою ​​або животиком , куди ми постараємося спрямуватися як дозволено швидше?

Природно адже , накопичити священний номер і активізувати бригаду в білосніжному , яка повинна приїхати на простір неприємного події тоді , як скоро це сама стане необхідно. Вона озброїться спеціальними сигналами , сиренами , швидкістю маневру згідно містечку і прибуде в найкоротші терміни. Служба на швидкої згідно рівню власної напруженості ніяк не має можливість існувати , напевно, порівнянна в тому числі і з роботою всіх інших професіоналів і людей. А дана мозаїка - власного сімейства спроба забігти в світ докторів і подивитися , ніби робиться в їхньому колективі, ніби робиться в головах. Будь-яка команда , що виїжджає на село неприємної події , особлива . У деяких є ідоли і талісмани, у деяких - своя особиста пісенька на важкий варіант життя, у когось - написана і вивірена деяку кількість разів розробка діянь. А всі разом вони б'ються через наші життя всіма власними мощами і всіма здібностями. Майже з усіх цих ситуацій , які виявляться описані в телесеріалі, неперевершено знамениті нам . Однак ніхто в тому числі і ніяк не намагався подивитися на дані ситуації і дані справи з боку докторів. Даний серіал дає цю чудову ймовірність. Світ очима доктора , реального фахівця стане представлений інтересу споглядальника тісніше зовсім швидко!

Основну дамську роль в телесеріалі виконала Ланська , яка з'явилася в Столиці в 1987 р. 2 січня. Папою Валерії вважається Олександр Зайцев , викладач згідно пляскам , кой живе в USA , мамою вважається Масленникова, впізнаваний інструктор згідно фігурного катання. Власне прізвище артистка брала від власної бабусі. Сильна Олександрівна в малолітстві захоплювалася спортом: промишляла художньою гімнастикою , фігурним катанням. Ще в напевно час гралася в Музичному театрі молодого артиста. У 2006 р. пройшла курс Шликова в ВТУ прізвища Щукіна. У 1996 р. стала актрисою музичного театру молодого артиста, в 2004 р. як студентки йшла на сцену Театру "Сатирикон". У 2005 р. стала повноправною актрисою "Тетра Місяця". Денис Васильєв зробив 1 з основних чоловічих ролей в телесеріалі . Цікава українська драма "Швидка допомога" про працівників швидкої медичної допомоги повинен зацікавити багатьох глядачів.

4  
Український серіал «Швидка допомога» є адаптацією популярного американського серіалу з Джорджем Клуні в головній ролі. Чотири роки минуло з моменту припинення зйомок, і ось права на серіал викупив телеканал СТБ. А значить, вже в 2014 році ми зможемо подивитися перші серії нової «Швидкої допомоги». До слова, російським глядачам нічого боятися, хоч серіал і український, але він повністю російськомовний, а більша частина зйомок проходитиме в Москві. Отже, що ж приготували нам творці нової стрічки?
У центрі сюжету, як і варто було очікувати, приймальне відділення великої міської поліклініки. Пацієнти сюди щодня потрапляють дуже різні, часом, з абсолютно несподіваними проблемами. Так будні приймального відділення швидкої допомоги перетворюються прямо-таки в насичене пригода. І якщо вам подобався оригінальний проект студії «Warner Brothers».

3  
«Швидка допомога»-це драма із звичайними життєвими ситуаціями, що відбуваються в лікарні. Адже саме з приймального відділення і, як кажуть у народі, починається лікарняний лист. Адже цікаві речі відбуваються не тільки з пацієнтами, але і з медичним персоналом. Кожен з глядачів, можливо, стикався з такими ж проблемами, тому й байдужих до серіалу не залишиться. І глядач звісно ж не залишиться байдужим до того, що побачить в даному серіалі, адже звісно ж з багатьма ситуаціями стикався найпростіший людина ...

2  
Даний серіал є українською адаптацію американського драматичного однойменного серіалу. Звичайно, наша і українська швидка допомога сильно відрізняється від американської, хоча б тому, що не так оснащена, не може приїхати за 2 хвилини, і плюс до всього безкоштовна для пацієнта. В Америці ж за виклик швидкої пацієнт потім може розплачуватися все життя. Американський серіал настільки успішний, що йде вже 15 років на одному з американських каналів NBC. Серіал Швидка допомога ви можете на нашому сайті всі серії.

1  
Кожен день відбуваються нещасні випадки, інсульти та інфаркти , запалення апендициту, та різне безліч захворювань, при яких просто необхідно швидке втручання медиків. Люди хапаються за телефонну трубку і істеричним голосом викликають швидку допомогу. Вони просять допомогти , зробити все необхідне для того, щоб позбавити своїх близьких людей від болю і страждань, і часто забувають, що лікарі - це ті ж люди, з тими ж проблемами і турботами.
В одній звичайній міській лікарні працює пункт швидкої допомоги , де чергують кілька різних бригад лікарів. Їхня робота - це порятунок людських життів. Їх робочі будні дуже напружені і не кожен зможе звикнути до такого розпорядку дня , до постійних стресів і переживань за пацієнтів . Але ці люди відповідально підходять до своєї справи, день, за днем ​​рятуючи життя. Бути готовими виїхати за дзвінком - це їх обов'язок . Потрібно залишити власні проблеми і турботи , і кинутися в роботу з головою.
Ситуації виникають різні: від звичайного перелому до нещасних випадків з летальним результатом. Лікар повинен проявити самовладання і не розгубитися в будь-якому випадку , адже він бере відповідальність на себе за здоров'я і подальше благополуччя пацієнта. Часом, це дуже складно зробити .
Проста людина часто засуджує медиків, мовляв, погано справляються зі своєю роботою , неякісно обслуговують , ставлення не подобається, та ще багато всяких претензій. Але якщо коли-небудь цій людині довелося б попрацювати в такому темпі, поваритися в тому ж самому соку, то , швидше за все , його думка б змінилося. Народ часто забуває, що медики - це не Боги , а ті ж самі люди , що й вони. Вдома у них сім'ї, і обід потрібно приготувати, і з дитиною уроки перевірити, а ще є чоловіки і дружини, з якими, хоч іноді , але потрібно спілкуватися. А деякі тільки шукають свою другу половинку, а для цього необхідно викроїти годинку-другу . Вони відчувають ті ж почуття: радіють, засмучуються, люблять і ненавидять, впадають у відчай і просто живуть. Тому, перш ніж засуджувати, потрібно встати на їх місце.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: