Сімейний бізнес (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Сімейний бізнес (2014) Всі серії
Головний герой комедійного серіалу - Пономарьов Ілля. Він вроджений підприємець - активний, орієнтований на досягнення мети, не стоїть на місці. У його голові постійно народжуються нові бізнес-ідеї - починаючи від продажу кондиціонерів і закінчуючи кормами для тварин. Всі його починання приносять чималих грошей, але прибуток так і не доходить до рук підприємливого героя. Йому вічно не щастить, то обдурить партнер по бізнесу, то рейдери не дають продихнути, то співробітник втече з усіма грошима, і так раз за разом. 

Ось, і цього разу Іллі належить виплутатися з чергового, невдалого бізнес-проекту. Тільки на цей раз йому не відбутися легким переляком, по тому як він заборгував грошей серйозним і небезпечним людям. Вони просто так не пробачать борги, і не будуть слухати порожні обіцянки героя. Єдине, що може його врятувати, і принести гроші, без фінансових вкладень і в швидкі терміни - це патронаж над дитбудинківських дітками. Але вся сіль проблеми полягає в тому, що до дітей не можна ставитися як до бізнесу - їх треба любити, поважати, виховувати, годувати, одягати і багато іншого. А діти з дитячого будинку, які ніколи не знали батьківської ласки - особливі, і ставлення до них має бути особливе. Ілля, беручи на себе таку відповідальність, навіть не міг уявити, що це можуть бути не прості діти, а діти проблемні, до яких потрібен особливий підхід. А тим більше, для того щоб покрити борги - це не один і не два дитини, а цілих 5, та й яких! 

Толік, найстарший з них. Він хуліган і шпана, запеклий життям. Він безстрашний, для нього Ілля - НЕ авторитет. Хлопчик намагається вести себе на рівних з героєм, і за словом в кишеню не полізе. Леонід, теж не простий хлопець, так як він інвалід, його ніхто не хотів забирати з дитбудинку. Він не ходить, і намагається це компенсувати знаннями, Льоня дуже розумний і начитаний хлопчик. Його недолік не стільки в інвалідному кріслі, скільки в тому, що він невиправний скептик. Володя, на перший погляд здається ідеальним, тихою дитиною, але це тільки на перший погляд! Він страждає психічним розладом. У періоди загострення, він може створити справжній Армагеддон - пожежа, повінь і навіть вибух. Близнюки Женя і Євгенія - тихі, гарні діти, але і тут без підводного каменя не обійшлося. Справа в тому, що їх не можна розлучати, навіть перешкода у вигляді стіни, що розділяє кімнати, для цієї парочки подібно смертельного вироку. 

Спочатку Ілля сприймає дітей, лише як черговий вигідний бізнес, але діти, такі непідробні, щирі не можуть не викликати відгуку в його душі. Ілля розуміє, що відтепер - це не просто бізнес, і шлях вирішення фінансових труднощів - це його справжня сім'я. Тепер йому належить навчитися бути не тільки домогосподаркою, кухарем, а й знайти підхід до кожної дитини. Подружитися, і дати їм зрозуміти, що тепер вони справжня сім'я, яка повинна підтримувати, поважати і любити один одного. 

Доглядати за дитбудинківських дітками, Іллі Понамарева допомагатиме його сусідка Ліда, яку тільки недавно звільнили з роботи фітнес-інструктора. Дуже скоро між Лідою та Іллею спалахне непідробне почуття закоханості, а у дітей з'явиться шанс отримати справжню сім'ю з люблячими їх батьками. Тільки перед цим їм ще належить навчитися ладнати один з одним, а на це потрібен час! Чи зможуть герої фільму «Сімейний бізнес» не упустити свій щасливий квиток в житті, і створити справжню міцну і дружну осередок суспільства? Які випробування їм доведеться подолати? Скільки пригод їх чекає? Хто кого буде виховувати дорослі дітей чи навпаки?
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Бізнес, серії, Сімейний, Серіали, ВСІ, (2014)
Переглядів: 1782 | | Рейтинг: 4.1/10
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Сімейний бізнес (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: