Скасування всіх обмежень (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Скасування всіх обмежень (2014) Всі серії
Скасування всіх обмежень - це історія однієї родини. Подружжя давно живуть разом і їх відносини за багато років стали зовсім не такими, які їм би хотілось бачити в своїй сім'ї. Шлюб просто став тріщати по швах. Але сімейна пара змогла реально оцінити ситуацію і зробити висновки, що до розставання вони зовсім не готові. Вони разом стали шукати шляхи вирішення своєї проблеми. До повернення свого колишнього щастя вони готові на багато, навіть самі безрозсудні вчинки. Вони розкривають в собі нові абсолютно невластиві і несподівані сторони. Результатом їхніх зусиль ставати відроджене сімейне щастя.15 серія (21.08.2014)


16 серія (21.08.2014)
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: обмежень, серії, Скасування, Серіали, ВСІ, (2014), всіх
Переглядів: 5024 | | Коментарі: 10 | Рейтинг: 3.0/1
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Скасування всіх обмежень (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 10
0
10  
Шістнадцяти серійний україно-російський проект припаде до смаку шанувальникам мелодраматичних серіалів. Центральними персонажами стали подружжя Морозови. Їх сімейне життя було самій, що ні їсти ідеальною. Глава сімейства - красень-чоловік, пілот літака, його дружина - чарівна дама, яка народила двох діток. Діти стали підлітками зі своїми поглядами на життя і поступово віддалилися від батьків. А в житті подружжя настають критичні ситуації. Спочатку головна героїня зустрічає старого знайомого, який до цих пір в неї шалено закоханий. Він починає неухильно нав'язуватися жінці і намагається спокусити її. Тим часом, у Морозова був запланований політ, який закінчився фатально для одного з пасажирів. Все було спокійно, поки літак не потрапив в зону турбулентності. Через грозовий хмари Олександр втрачає управління, але через деякий час він опанував ситуацією. Але за хвилини паніки загинув від серцевого нападу один пасажир. Начальство вішає цю смерть на пілота. А тут ще, як на зло, Морозов зустрічає ворожку, яка передбачає чреду негараздів і розвал шлюбу. Спантеличений тим, що відбувається, головний герой намагається знайти вірне рішення, щоб зберегти сімейну ідилію. Як все скластися в подальшому? Чи збережуть Морозови сім'ю?

0
9  
Із задоволенням повідомляємо, що час безглуздих шоу програм себе вичерпало, і на телебаченні з'являються проекти зі змістом і пізнавальним змістом. Саме такий проект створив для нас Ігор Прокопенко. "Територія оман", занурить нас в море подорожей і захоплюючих історій. Кожен випуск програми розповідає, безліч наукової інформації, розглядає різні теорії та спростовує людські забобони. Дуже забавні теми з області фізики, археології, астрології. Та все теми дуже цікаві! Глядачі дізнаються кілька нових версій того, як походить людина. Розглянемо іншу версію розвитку живої природи на землі. Робочий штат програми налічує не один десяток осіб. Це не просто працівники телебачення, багато з них мають вчений ступінь, і тепер кваліфіковано можуть піднести глядачам свої численні знання. Більшість кореспондентів часто виїжджають на місця археологічних розкопок або різні, обладнані за останнім словом техніки обсерваторії. Якщо ви думаєте, що вам буде нудно дивитися таку нудну, наукову програму ви далеко помиляєтеся. Всі сюжети і коментарі викладено в дуже доступному форматі, навіть для школярів. "Територія оман", відкриє для вас цілий світ корисної та цікавої інформації.

0
8  
На телеканалі «Україна» в Серпень 2014 року почалася трансляція телевізійного серіалу «Скасування всіх обмежень». Створена продюсерським центром «Піраміда», багатосерійна мелодрама описує, як сімейна пара балансує на межі розлучення, і намагається його уникнути. 

Телевізійний серіал «Скасування всіх обмежень» оповідає про сім'ю, звичайнісінькій, яких багато всюди, нічим особливо не відрізняється від інших подібних їй. І проблеми, що стоять перед нею, також нічим особливо не виділяються, вони знайомі сотням пар, і так само гостро стоять на порядку денному. Справа в тому, що чоловік і дружина в цій сім'ї постійно сваряться. Причому досить серйозно. Кожен твердить своє, і ніхто не хоче входити в становище іншого, вважаючи, що правий тільки він один. А якщо навіть і не правий, то все одно поступитися повинна протилежна сторона. Звичайно, з таким підходом до відносин сім'ю навряд чи збережеш. І, дійсно, шлюб тріщить по швах. Спочатку все це не впадало в очі, але потім про непримиренних суперечностях чоловіка і дружини дізналися всі навколо. Ставлення до цього було різним, багато, зрозуміло, намагалися їх мирити, щось робити, щоб згуртувати родину. Звичайно, виникало питання про те, чи варто цим людям і далі жити разом. Чи не краще розлучитися? Тільки коли попереду замерехтіло розрив, пара усвідомила, що не хочуть розлучатися. Втім, можна поступити і таким чином, але це буде вже крайнім заходом. А поки є можливість зберегти шлюб, потрібно зробити все для цього, переглянувши свої звички і установки. Тому що так, як раніше, тривати вже не може. І тепер кожен повинен йти назустріч один одному, а не в протилежному напрямку, навіть у дрібницях. Необхідно постійно пам'ятати, що сім'я - це не два окремих людини, а їх союз, і чинити відповідно.

0
7  
Кар'єра Саші Морозова в російському міні-телесеріалі "Скасування всіх обмежень" склалася успішно. Молодого льотчика призначили командиром екіпажу великого пасажирського судна популярних авіаліній. Під час грози, як скоро відмовили майже всі бортові системи достовірного лайнера, Холодов ніяк не зніяковів. Розуміючий командир на бриючому зумів вивести літак із зони страшної турбулентності, щоб в виряджених критеріях сприятливості спробувати повернути електроніку і ввести движки знову. Посеред хмар екіпажу виходить попередити трагедію. Незважаючи на відмову лівого мотора, аероплан успішно посадили в аеропорту. 

Що з'явилася в салоні суєта була нейтралізована досвідченими і проф діяннями стюардес, тільки кошмар імовірною катастрофи проводить до смерті високопоставленого сановника. Авторитетні родичі покійного пасажира використовували до Морозову рідне вплив, щоб відсторонити від усіх польотів відомого аса повітроплавання. Розсерджений пілот з ураженим самолюбством ніяк не має можливість оголосити дружині Ірі і хлопцям Кирилу і Настюша про власну відставку. Гірку звістку колишній льотчик ховає. Бортінженер Життєвий Поршнев організує командира в авіамайстерню, в якому місці ведуться регламентні, а також капітальні роботи згідно модернізації та обслуговування великих пасажирських лайнерів. В цехах компанії ведуться досвідчені і високоякісні роботи справжніми фахівцями. Всі ймовірні і неодмінні лімітування секретно відкладені управлінням. Замість новітніх подробиць і комплектації на головні вузли літаків встановлюють вживані складові, незважаючи на стомлення сплаву. Мужня захисниця сердитий неприкрита неуважність управління та саботаж через віртуальних доходів. самая загальне твір російсько-української команди. Служба над фільмом стартувала ще в 2013 г, проте численні глядачі зуміють насолодитися переглядом ніяк не раніше 2014 р кінорежисера став Станіслав Назіров. Тільки в телесеріалі намічається шістнадцять моментів. 

Основних героїв картини грають знамениті російські кіноартисти Ігор Петренко, а також Чистота Климова. Потрібно заявити, ніби відбір артистів виявився на унікальність успішним. Хоробрий і відмінний Петренко і нетривка красуня Катя Клімова зовсім органічно виглядають спільно. А така симфонія володіє тут величезне зміст. Так як Катя та Ігор грають в телесеріалі ніяк не кого-небудь, а шлюбну пару. Даний акторського дует рентабельно доповнюють і решта виконавців, задіяні в наданому плані. Посеред їх варто згадати Міші Шкамардіна, Дарину Єгорову, і інших. Його жанр дозволено знайти як романтичну мелодраму. Зміст зав'язаний кругом відносин юний шлюбної пари. Правда, вони юні і ніяк не отак здавна перебувають у шлюбі, щоб зовсім приятель приятелеві набриднути. Однак все ж конкретні труднощі у наявності. 1-ий період упоительной потягу ззаду, і на площину йдуть ті перешкоди і дратівної причини, яких раніше герої щиро ніяк не помічали. Це нерідко відвідує, не вони 1-і, не вони крайні. І ніби їм з цим працювати? Так як це сама безпосередній шлях до розлучення, якщо невідкладно ніяк не вжити практично ніяких кроків. Однак сама ніяк не вступає в наміри юних мужів, яких пов'язує справжнє емоція. Тому вони з усіх сил намагаються орієнтуватися у власних проблемах, зробити справи і, зрештою, зберегти шлюб і повертати рідне сімейне блаженство. Увійти чрез всі тести, придбати цілий комплект людяного щастя - мішень героїв повністю всіх телесеріалів. Пілот повернеться в небо.

0
6  
Із задоволенням повідомляємо, що час безглуздих шоу програм себе вичерпало, і на телебаченні з'являються проекти зі змістом і пізнавальним змістом. Саме такий проект створив для нас Ігор Прокопенко. "Територія оман", занурить нас в море подорожей і захоплюючих історій. Кожен випуск програми розповідає, безліч наукової інформації, розглядає різні теорії та спростовує людські забобони. Дуже забавні теми з області фізики, археології, астрології. Та все теми дуже цікаві! Глядачі дізнаються кілька нових версій того, як походить людина. Розглянемо іншу версію розвитку живої природи на землі. Робочий штат програми налічує не один десяток осіб. Це не просто працівники телебачення, багато з них мають вчений ступінь, і тепер кваліфіковано можуть піднести глядачам свої численні знання. Більшість кореспондентів часто виїжджають на місця археологічних розкопок або різні, обладнані за останнім словом техніки обсерваторії. Якщо ви думаєте, що вам буде нудно дивитися таку нудну, наукову програму ви далеко помиляєтеся. Всі сюжети і коментарі викладено в дуже доступному форматі, навіть для школярів. "Територія оман", відкриє для вас цілий світ корисної та цікавої інформації.

0
5  
Молода сім'я, у якої неймовірно складні відносини, примудряється ускладнити їх ще більше. Намагаючись не показувати оточуючим, що в сім'ї не так все ладно, вони намагаються домовитися і налагодити свої взаємовідносини, але у них мало що виходить. 

Тут, в допомогу до молодих підключаються, які оточують, родичі та знайомі. Але благими намірами, як ми знаємо, мало, що можна отримати хорошого і, відносини у пари тільки поглиблюються. Але якийсь урок, все ж вони винесли й вирішують об'єднати свої зусилля, щоб зберегти свій шлюб. І час покаже, може, дійсно, варто скасувати всі обмеження ...

0
4  
Олександр Морозов - пілот пасажирського лайнера щасливий адже у нього є улюблена робота і не менш улюблені дружина Настя і двоє діточок. Він звик бути справжнім чоловіком і опорою для родини. Але в черговому рейсі судно потрапляє в шторм і мало не розбилося. Екіпажу все таки вдалося уникнути катастрофи і посадити літак, але під час падіння в салоні пасажирів почалася паніка і один з великих чиновників помер від серцевого нападу. Упереджене розслідування звинуватило Олександра його звільняють. 

Він приховує відбулося від своєї родини і влаштовується за допомогою свого друга простим слюсарем з ремонту моторів в невелику приватну авіа компанію. В цей же час кар'єра дружини йде в гору вона стає директором модельного агентства і теж приховує це від чоловіка. Але все таємне стає коли явним. Крах кар'єри одного і успіх інший починає віддаляти їх від один одного. 

Поки Саша виявляє грубі порушення в компанії (використовуються списані і контрафактні запчастини) і хоче вивести начальство на чисту воду, Настя, вcвязі з особливості роботи, починає обзаводиться новими друзями і часто виїжджає у відрядження. Чоловік починає підозрювати, що дружина йому зраджує і в чергову її поїздку вирішує відправитися услід за нею. За випадковим збігом обидва потрапляють на рейс того самого літака, пілотом якого був герой серіалу дивитися Скасування всіх обмежень.

0
3  
«Скасування всіх обмежень» - це новий телевізійний мелодраматичний серіал 2014 року, російського виробництва. 

Головні герої серіалу - це молода сімейна пара, яка відчуває важкий період у своїх відносинах, вони розуміють, що настав той момент, коли перед ними стоїть питання - чи варто зберігати відносини? І герої для себе однозначно вирішую - варто, адже вони воістину люблять один одного. Або любили? Просто настав «криза сімейних відносин» і сімейство головних героїв на грані розпаду. Все дуже просто, як і у всіх сім'ях, причина - це банальне нерозуміння, згасання колишньої пристрасті, сірі будні, несумісність поглядів на багато речей, ревнощі, підозрілість і багато іншого. 

Проблема у героїв досить серйозна, їм належить поборотися за своє щастя. Повернути колишні почуття, розпалити вогонь колишньої пристрасті. Це має допомогти героям перестати помічати ті розбіжності, які за роки спільного життя переросли в дратівливий чинник. Але чи зможуть герої впоратися з поставленим завданням. 

«Скасування всіх обмежень» - це воістину захоплююча історія молодої сім'ї, з такими знайомими і буденними проблемами, з якими зустрічаються практично всі подружні пари у своєму житті. Але головне - це любов, щирість, взаєморозуміння і прощення, ось до такого висновку і повинні прийти головні герої.

0
2  
Обмеження в кожній сім'ї різні і російський серіал Скасування всіх обмежень розкриє сімейну ідилію молодої сім'ї Олександра та Каті. Разом їм доводиться не легко, адже чреда невдач повністю розбивають їх повернуся і щастя. Все таки можливість продовжити ставлення дають їм ті милі бажання ті неосяжні почуття, якими вони коли то жили але забули.

0
1  
Цей цікавий серіал познайомить нас з життям однієї зі звичайних сімей. Перший час у подружньої пари все було прекрасно, але з роками побутові проблеми, робота і сімейні негаразди підточили шлюбні узи. Тепер сім'я на межі розлучення. Але в наших героїв немає сил розлучитися. Хоча спільне життя стала нестерпною, але їх пов'язує багато спільного. Схоже на те, що в глибині душі молоді люди продовжують любити один одного, але та тріщина, що з'явилася в їхніх стосунках з кожним днем стає все більше. Багато зусиль доведеться докласти, щоб знову повернути любов і довіру. Чи зможуть засмикані чоловік з дружиною щось вчасно вжити, щоб потім не боляче було дивитися в очі своїм дітям.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: