Скліф / Скліфосовський 3 сезон дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Скліф / Скліфосовський 3 сезон
Лікарі клініки продовжують свою нелегку, небезпечну, виснажливу роботу буквально «на знос». Кожен з них щодня приймає рішення, від яких залежить людське життя, а у вільний час, якого, втім, у докторів майже ніколи не буває, вони намагаються якимось чином влаштувати і своє особисте життя, своє власне щастя.

Брагін - провідний хірург в клініці, який виразно знаходиться на своєму місці. Він справедливо вважає, що його завдання - рятувати хворих, а не втішати їх родичів , тому часом може здатися суворим і грубуватим, правда, це тільки витрати професії. У доктора Брагіна є певні проблеми з алкогольними напоями та азартними іграми, правда, сам він думає, що зможе покінчити з усім цим після одруження , але все виявляється далеко не так просто. Молода чарівна дружина доктора Лена підносить йому безліч сюрпризів , яких він зовсім не міг від неї очікувати.
Хірурга Брагіна чекає важке випробування і з іншого боку: звільняється головний лікар Зіменская, а замість неї в Скліф повертається на цю посаду Марина Нарочінская. Брагін поняття не має , як йому тепер поводитися з цією жінкою, що стала його безпосереднім начальником, від якої тепер залежить вся його подальша кар'єра і взагалі перебування в цій клініці.
У сім'ї Пастухова теж наступають зміни, і зміни серйозні: подружжя Пастухова стають батьками, а Петра несподівано зміщують із займаної ним посади завідувача відділенням . Тепер Поліна вже не може не звертати уваги на зневагу побутовими питаннями з боку свого чоловіка, вона все частіше і частіше пред'являє йому претензії, дорікає, висловлює своє крайнє невдоволення. Напруга в родині, яка ще недавно була такою дружною, постійно зростає, і Петро, і Поліна не знають, як же їм тепер жити далі.
Для Салама настає період справжньої, цілком дорослого життя спільно з дівчиною, яку він сам вибрав для себе, - з Юлею. Наївний, що не має життєвого досвіду хлопець навіть віддалено не уявляє собі, наскільки важко йому буде з супутницею життя, яку виховували на абсолютно інших життєвих цінностях, правилах, підвалинах. Салам і Юля, почавши жити разом, просто з жахом переконуються, що вони абсолютно різні і знайти взаєморозуміння з дуже багатьох питань надзвичайно важко.
Але скільки б не було у них проблем в особистому житті, в клініці, надівши халати, доктора думають тільки про порятунок своїх хворих, все інше тимчасово відступає на задній план. Лікарі - це люди, головним для яких є їх професійний обов'язок і дана ними клятва завжди приходити на допомогу тим, хто її потребує.загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, Скліфосовський, Скліф, сезон
Переглядів: 838 | | Коментарі: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Скліф / Скліфосовський 3 сезон, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 10
10  
Думаю все відомі герої телевізійного серіалу "Скліфосовський", які знову з нами , тільки вже в третьому сезоні. Творці телесеріалу, дивлячись на те, як відомим він став , негайно стали прибирати третю табір. Основним богатирем, як і в перших 2 - ух частках, став коханий артист майже всіх дам - Максим Аверін, кой грає головного лікаря - Олега. Як традиційно, йому світить зустрітися з суворими операціями. Як у поліклініці, отак і у власному житті передбачається натовп найважчих поворотів. Зовсім інтригує те, як формується життя тільки персоналу: закоханість і підступи, дружество і справжню заздрість ; відносини між богатирями ніяк не залишать холоднокровним нікого. Здадуться новітні проблеми у Олега, особливо після всього такого, як повернеться Нарочінская та її призначать головним лікарем . Майже всі здивуються тому, як стане розкручувати римлянин Яна і Третьякової. З одного боку, вони загалом є. А з іншої - могло існувати і був ліпший.

Правда і у Салама з красунею Юлею все ніяк не досконале. Так як період залицяння пройшов . Справи стали зовсім суворими. І важкими - з - з - за різного осмислювання високоморальних питань. Проблеми чекають і Петра, кой з - з - за який-ніякий - то внутрішньої незрілості володіє завдання з дружиною. До всього іншого, він позбудеться цікавою посади . сама ще найбільш погіршить справи ! А от Костя зіткнеться з проблемою вибору. Його труднощі лежать в деяку кількість іншій площині . Судячи згідно тому, як глядачі все з величезним ентузіазмом ставляться до телесеріалу, - його фурор забезпечений ! Подивимося, випередить Чи сезон минулі. Посилу для даного є. Телесеріал вийшов зовсім солідним. Злісні мови неодмінно сказали б і скажуть, ніби ніщо, мовляв з'їсть На те вони й злісні мови. Я і є той самий чоловік . У відсутності різного сімейства епітетів і памфлетів можу заявити через себе : мені сама кіно сподобалося. Основна ідею: позбавлення людяною життя. Заможний ти або мізерний, тільки противні несподіванки чекають нас на будь-якому кроці. Ніхто ні чому ніяк не застрахований, тим найбільш від несподіваного ДТП, яких у сучасному світі і при грубо підростаюче кількості авто, робиться все більш і більш.

Природно хтось зобов'язаний виручати людей, які зазнали різних бідолахою випадків. І кому як неможливо докторам це сама працювати. Їм, як розповідається і гра в карти. І трудівники телесеріалу за мене донесли, як, для чого, і чому. У телесеріалі відсутній 1 -го справи. 1 -го заплутаного моменту. Він розбитий на різні літописи, тільки будь за власним захоплююча. У всякої є власний речовина і комізму і трагізму , ніби зробити від великого за забавного, крок маленький. І з точки зору розкриття мед визначень і думок, отак заявити, щоб збільшити власний кругозір, добровільно підключати «Лікаря Хауса», ніяк не применшуючи плюсів Х'ю Лорі. Напевно, будь рідна людина хворого щасливий чути дані священні слова . Правда і будь-який доктор в глибині душі сам щасливий цьому фіналу, бажаючи і на площині власного айсберга даного ніяк не показує. Елементарно тому, ніби доктору неможливо існувати ганчіркою і народити суєту. Так на біоетики вивчали. Насправді я ніяк не шанувальник російських телесеріалів , і від мене в загальному важко почути ніби - то позитивне в цю сторону синематографа. Однако! Даний телесеріал зовсім оголює ту істину діловитості, художества доктора, яка вона є насправді. Непогана багатосерійна драма "Скліфосовський " про багатьох людей, про нас і наше життя, відмінна правдива історія.

9  
Це нова серія, доктора проводять невелика суперечка між собою, потрібно протримати чашку на руці, хто довше , але входить начальник і всі припиняє. Надійшла бабуся, яка скаржиться на те що її переслідує маніяк, а головне в животі сильні болі , їй ставлять діагноз апендицит. Поміщається ще один чоловік, який не захотів з'їжджати з будинку який був повинен йти під знос, і його придавило плитою. Брагін наважився запросити Ларису в театр , і вона погоджується. До начальника приходить самий знайомий на огляд , і між іншим обіцяє що до них повинна нагрянути комісія, будуть сокрашенія персоналу, один з перевіряючих любить все перевіряти зсередини, і тому може упровадиться під виглядом хворого.

У клініку приходить китаєць і ніхто не може зрозуміти що він говорить , він непритомніє. Коли завідуюча входить в кабінет до начальника, вона бачить що йому погано, він лежить на підлозі. Лариса йде до маленької дівчині з отруєнням, потрібно змусити випити мікстури. Начальник лежить під крапельницею , він попереджає колег про те що буде перевіряючий . Брагін проводить дуже складну операцію, і рятує пацієнту життя . Після важкої операції, з'ясовується про те що хворого не куди визначити , всі місця зайняті. У чоловіка якого привезли раніше, починаються галюцинації, він приходить до тями, він сильно закоханий у дівчину з якою у Брагіна був роман. Доктора підозрюють китайця в тому що він ревізор.

Начальник думає кого скоротити. Дружина Петі прийшла поговорити з дитиною і дізнатися які таблетки вона з'їла, заходить Салам і відразу знаходить спільну мову з дівчинкою. Бабулю збираються оперувати , вона кричить і пручається. Салам з'ясовує що дівчинка грала з ртутними шарікамі.Скліфосовскій 3, китайця і бабулю після операції визначають в одну палату. У начальника микрофарад і він вже збирається вставати, Брагін звичайно проти але проти начальника нічого не може зробити. У клініку приходять люди з перевіркою і просять начальника, йому кажуть що почекайте і озирніться поки, вони не знають що він після інфаркту. Бабуля впізнала маніяка у вигляді китайця , це вона його по голові вдарила сумкою, а в ній камінь для засолювання лежав. Скліф триває, і начальник проводить разом з Брагиним операцію.

8  
Настає новий робочий день, це нові серії Скліфосовський, настав день медпрацівника , який обіцяє бути дуже складним. Салам збирає по п'ятсот рублів на вечірку на честь свята, він хоче сам все організувати але сам пити не збирається, релігія не дозволяє, і до того ж сьогодні повинні родичі приїхати. Повинна надійти дівчина з вечірки. Марина Сергіївна не хоче знову заніматся організацією свята, і просить начальника зайнятися культурною програмою. Брагін пришол оглянути жінку з клубу, у неї болі в лівій частині спини, після того як всю ніч вона протанцювала. У неї виявлена рідина в легенях, і потрібна термінова операція.

Несподівано одна хвора починає різати собі вени, але Брагін рятує її . Начальник кличе його до себе , він показує свій подарунок жінці у вигляді браслета, і питає сподобатися чи він. Начальник просить його зайняти на один день його місце, поки він піде, і буде відповідати за свято. Салам сам проводить операцію, і роблять невелику помилку, Лариса все виправляє. Новий сезон, Костя показує де працюють його батьки, вони працюють на передачі провідними на шоу яке присвячене медицині народною. Дружина Петі сильно засмучена із за того що вона не може народити дитину.

До жінки яка різала собі вени приходить психолог, і вони викликають чоловіка. Салам відмовляється лікувати пацієнта, тому що він працює стриптизером. Чоловік жінки приїжджає в нетверезому вигляді, йому кажуть про те що його дружина зробила спробу суїциду, чоловік розповідає про те що нещодавно загинув їх син, якому всього сім років, тому дружина хоче потрапити до нього. Він йде до дружини, вона знову хоче покінчити з собою. Салам робить стриптизеру масаж, той йому пропонує теж зайнятися цією справою. До жінки приходить хлопець який був з нею в клубі. Стіптізер знаходить запас спиртного для вечірки , і починає вживати спиртне, він випив і закурив прямо в палаті, Салам бачачи це починає з ним боротися, в цей час заходить його дядько.

7  
Брагін вранці приходить з великим фінгалом під оком. У лікарню надходить хворий з проникаючим пораненням, на будівництві випадково арматура увійшла . Коли йому повідомляють про те що будуть робити операцію він намагається кудись бігти. Петро приступає до операції. Брагін заходить в кабінет до начальника і бачить що той з ранку п'є коньяк, він відчитує його загрожує йому що звільнить його, якщо у клініки почнуться проблеми.

У сина Лариси сьогодні день народження, це перший день який він відзначатиме без батька. У клініку надходить масова травма, і всі лікарі мають прибути на огляд. Петя знову бреше дружині про те що у тій приватної клініки куди він хотів влаштується на роботу, відкликали ліцензію. Привозять побитих вболівальників, під час того як Салам хоче допомогти хворому, вболівальник кричить щоб той прибрав свої руки.

Брагіну його дівчина яка тут працює повідомляє про те що вона вагітна, але він звичайно не повірив. Склифасовский 2 сезон, отямився хворий будівельник, йому кажуть що йому потрібно ще два місяці лікується, на що він говорить про те що йому потрібно повернуться.

6  
Склифасовский 2 сезон починається, Лариса збирається на роботу , де її син скаржиться на життя , він нудьгує за бабусею і батьком, за їжею яку вони готували. Вона йде на роботі до начальника і говорить що не справляється зі своїми обов'язками , їй не звично жити у великому місті і вона хоче піти , на що він говорить про те що не відпустить і тут її будинок. У лікарню привозять хлопця з дівчиною переломами , вони займається паркуром , і тепер їм потрібна допомога.

У клініку заходить напористий хлопець і вимагає доктора Брагіна , Салам просить викликати охорону , він думає що у нього в пакеті пістолет. Лариса хоче перевірити одного хворого, і виявляється права, вона вказує вірний діагноз і рятує чоловікові життя , її хвалить колега. Чоловік зустрічається з доктором Брагіним, він говорить величезне спасибі за те що допоміг його дружині , і між іншим починає ревнувати її, починається бійка між чоловіками. Начальник дізнався про те що Лариса поміняла діагноз, і хвалить її.

Дружина Петра змушує його піти на співбесіду в приватну клініку , де платять великі , але поговоривши з керівництвом він відмовляється бо йому не до душі профіль цієї лікарні . Брагін пріглашат Ларису в ресторан але та відмовляється. У Пастухова на операції помирає людина , дружина каже що йому дзвонили з приватної клініки , він їй не говорив що сам відмовився від посади . Петру доведеться оперувати депутата і він дуже хвилюється , йому асистує Аслам , і Петро дає можливість закінчити операцію. Брагін успшно проробив опраціі дівчині яка впала з даху , він говорить про це з її матір'ю.

5  
Ну ось і ще одна серія про роботу медиків Склифасовский 2 сезон, робота кипить, скальпелі ріжуть, голки колять, і на цьому тлі все відділенні травматології переповнене , адміністрація в шоці і не знає що робить. Працівників не вистачає і доводиться викликати додаткові резерви у вигляді відпускників і взяли відгули. У цей час Брагін проводить складну операцію , між справою лікарі починають обговорювати нового завідувача, виявляється вона була заміжня за лікарем, і чоловік іде до молодої колезі, і її давно кликали в цей інститут, вона не могла упустити таку гарну можливості, переїжджає разом зі своїм сином до Москви.

Відбувається незвичайна ситуація , надходить травмований водій маршрутки, і вимагається підпис родича, в клініці тільки коханка, він каже що вже кілька років не живе з чоловіком і тепер вони разом. Лікарня як ніколи сповнена пацієнтів, і люди не справляються. Несподівано приходить справжня дружина і виникає сварка, лікарі вимагають підпису і щоб коханка кинула відносини з чужим чоловіком . Дружина робить підпис і вони йдуть в місці з коханкою випити кави.

Брагін бере собі в асистенти новенького, вони повинні провести одну операцію хлопцю. Несподівано вони бачать на руці хворого тату "Убий цурку ", але йому наплювати адже він давав клятву лікаря. У цей час повинен виписуватися хворий, але йому кажуть що це поки рано, судячи з рентгену терміново потрібна операція. Але він не хоче оскільки у нього дуже важливі угоди, які не можна скасовувати , він готувався до них пів року, а тепер не можна все кинути. Привозять ще одну жінку, яку терміново потрібно рятувати , але одна проблема, вона вагітна, і потрібно вирішувати кому жити, або їй, або дитині.

4  
Молода жінка на ім'я Лариса вселяється в нову квартиру зі своїм сином , вони знімають цю квартиру у однієї дуже обережною жінки яка задає жінці безліч питань, і просить підписувати ще додаткові папери, щоб отримати гарантії на збереження своєї квартири.

Брагіну повідомляють що до нього призначений аспірант , і тепер йому доведеться з ним возиться, спочатку він не погоджується але коли він плутає Ларису з аспірантом, він погоджується. У цей час у клініку Склифасовский привозять людину яка викинувся з четвертого поверху, по всій видимості йому чимось насолила наречена і він вирішив звести рахунки з життям.

Ця дівчина на ім'я Лариса повинна надійти на своє призначення заступника з хірургії, на це місце метил Брагін , але начальник його не призначив оскільки вважає що з нього не вийде хороший керівник. Дружина Петра ще не знає що місце заступника вже зайнято, і просить свого чоловіка піти до начальника і попросити цю посаду, вона запевняє його що тільки він гідний бути керівником .

Брагін проводить операцію хлопцю у якого множинні переломи після падіння. Операція відмінно проходить, після він йде до Лариси і починає вчити її тонкощам лікарняної практики, в цей час призводять справжнього аспіранта на ім'я Салам , і являють Ларису Миколаївну як заступника з хірургії. Брагін звичайно засмучений тому що його не призначили на це місце, і тепер йому доведеться возиться з аспірантом .

У цей час знову надходять хворі, цілих вісімнадцять чоловік після великої дорожньої аварії. Брагін тільки відпрацював зміну і сильно втомився , але проте він залишається щоб допомогти хворим, і виконати свій обов'язок лікаря.

3  
Сімейне життя з Брагиним Олені явно до душі - вона із задоволенням займається кухнею, намагається вирішувати квартирні проблеми. Її турбує лише байдужість Брагіна до сімейних справах , вона сумнівається в тому, що він звісно ж любить її. Взаємовідносини в сім'ї Пастухова ускладнюються присутністю Полініной мами, яка проводить час з маленькою Юлею, поки її батьки зайняті на роботі. Вічна зайнятість Пастухова і відсутність достатку в домі призводять до постійних сімейних сварок . Виникають проблеми і в особистому житті Салама: Сава, брат Юлі, загрожує Саламу і вимагає, щоб той залишив його сестру в спокої.

2  
Склифе триває боротьба за життя тих , хто потрапив в авіакатастрофу . Весь персонал працює без сну і відпочинку. Поступово новина про призначення Марини Нарочінской головлікарем стає відомою і Оленці, і Ніні, і іншим співробітникам клініки. Лена збентежена поверненням Марини . Вони домовляються про те, як будуть працювати і спілкуватися надалі. Останнім про призначення Марини дізнається Брагін. Нарочінская дає Олегу зрозуміти, що всі їхні особисті взаємини і образи залишилися в минулому: тепер у неї нове життя. Брагін з Пастуховим за участю Неклюдова та Яни намагаються врятувати життя сімнадцятирічного хлопця - він разом з дідом летів до Москви, щоб вперше в житті зустрітися зі своїм батьком. Даша, з якою Сергій Куликов познайомився в Німеччині , закохана в нього і хоче бути поруч. Сергій всіляко противиться їх подальших відносин і вважає своєю помилкою їх близькість, адже Даша набагато молодша за нього .

1  
Брагін з Оленою живуть у шлюбі. У їхніх стосунках присутня деяка напруга. У поведінці Олени видно зміни, нетипові для неї: командирські замашки вже відчутні. Після відходу Зіменской на підвищення в міністерство в Склифе чекають нового головлікаря. Завідувач відділенням Пастухов змучений адміністративною роботою - його місце в операційній. Зіменская повідомляє Пастухова про те, що головлікарем призначають Марину Нарочінскую. В аеропорту Внуково розбивається літак. Всі лікарі Скліфа в терміновому порядку викликані на роботу.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: