Стародавні / Древние 1 сезон 19, 20, 21 серія дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Стародавні / Древние 1 сезон 19, 20, 21 серія
Клаус - дивовижне істота, що належить до так званих «Давнім». Він жорстокий , небезпечний і , хоча і виглядає як звичайна людина, поєднує в собі здібності перевертня і вампіра, а значить, є практично невразливим. Він встиг накоїти чимало галасу в Містик- Фоллс, в якому живуть перевертні, відьми, вампіри та інші надприродні істоти, і тепер вирішує повернутися туди, де дивовижні та незрозумілі для простої людини події трапляються щодня.

Йдеться про французькому кварталі Нового Орлеана - міста, де співіснують найрізноманітніші релігії, і де живуть дивні мешканці. Колись давним-давно, коли Клаус був зовсім іншим, він допомагав у будівництві Нового Орлеана, і тепер йому потрібна допомога жителів міста. Там, у французькому кварталі, де Клаус вже давно не з'являвся, його чекає зустріч із Марселем - колись товаришем і протеже Клауса. Попереду нові звершення і нові підступні плани, головна роль в яких відведена Давнім.загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серія, 21, 20, сезон, Древние, Серіали, Стародавні, 19
Переглядів: 549 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Стародавні / Древние 1 сезон 19, 20, 21 серія, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Киносериал Древніеявляется спін- оффом проекту Щоденники вампіра У центрі сюжету серіалу - історія трьох найсильніших первородних вампірів , які вирішили повернути собі владу на вулицях Нового Орлеана , який самі колись заснували . У 20 -ті роки Клаус і його сім'я активно брали участь в житті цього міста. Завдяки своєму невичерпному могутності , вмінню переконувати і надприродним силам , якими володіють тільки стародавні безсмертні , вони змогли підкорити всіх жителів і зробити це місце дуже зручним для перебування всіляких надприродних істот. Саме в цьому місті , буквально зануреним у веселощі , алкоголь і гулянки , вампір Клаус проводив дуже багато часу. Але одного разу первородні покинули Новий Орлеан , щоб повернутися туди через 90 років . Клаус дізнається , що його території повністю контролює його ж протеже Майкл , який позбавив місто стабільності. Крім того , подружка Клауса перевертень Хейлі вагітна від нього і цим не забарилися скористатися місцеві відьми , щоб почати шантажувати вампірів. Тепер впоратися з усіма напастями древнім допоможе тільки єдність і кровні узи , які рятували їх ціле тисячоліття . Клаус повинен повернути собі місто , який довго був йому будинком.

1  
Першість герой фантастичного фільму жахів ! А саме - Клаус, повернувся в новенький розряд, в район в країні любові - Франції. Власне цей містечко він і створив купу століть тому. І саме тут він за новою возз'єднався зі своїм недавнім стягнути, звуть якого - Марсель. Сила лише в сім'ї. І немає таких знань, які не давали б силу. Багато століть тому ця сім'я Древніх дала клятву - а саме, вони дали обіцянку перебувати завжди поруч один з одним, і не розлучатися ніколи. Але, на жаль, через кілька століть - їх благополуччя в родині закінчилося. Через часу і спраги влади наші Стародавні покинули один одного. Найбільшою мірою одвічний гібрид Вервольфа - Клаус Майклсон, прийняв дивне попередження про нинішньому у французькому містечку в Новому Орлеані проти нього угоди. Само собою, в це місто -то він і повернувся, а виявляється, що це місто було побудовано його сімейством. У Клауса є такі питання , відповісти на які зможе лише його соратник Марсель , жахливий вампір , який закріпився на свою волю звичайних і незвичайних людей цього міста. Елайджа відправляється зі своїм братом Клаусом в Новий Орлеан. У підсумку Клаус зрозумів , що коли він спробував дізнатися хоч що-небудь про свою сім'ю, у Французький район приїхала жахлива чаклунка - Софі . Марсель спокійно роздає всім свої вказівки, Блаженствуючи при цьому великої владою. У цей час війна підходить до точки зриву. Клаус не може бути підпорядкований волі Марселя , саме тому він і пообіцяв повернути самому собі назад те, що колись було лише його - влада, Новий Орлеан і сім'ю. Починається вичікування результату , який висловить Ребекка . При всьому цьому Містик , Клаус і Елайжа сотворили власний, хоч і слабкий, але все ж - союз, причому у них були в команді відьми. А вони потрібні були для того, щоб бути впевненим, що цим містом будуть як і раніше управляти Стародавні.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: