Стрілок 2 (2014) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Стрілок 2 (2014) 1, 2, 3, 4 серія
Багатосерійний художній фільм «Стрілок - 2» продовжує нам розкривати тривожну тему нашого сучасного життя з усіма неприємними, витікаючими наслідками, куди входять злочинність, вбивства і терор. Протягом тривалого часу спеціальні служби намагаються запобігти все це беззаконня і покарати винних у цих заходах.

Головний герой Андрій Макаров - серйозна посадова особа - офіцер російського підрозділу спеціального призначення та справа, над якою він і його напарники працюють - це вистежування терористичної групи чоловіків гарячих кровей, тих, хто тримає все місто в панічному страху, проникаючи на територію Росії і влаштовуючи криваві , терористичні акти. Тепер мирні люди не мають можливості навіть спокійно вийти на вулицю, не боячись бути вбитими. Перед головними героями стоїть вельми нелегке завдання - це вистежити, зловити, знешкодити і знищити терористів, а для цього їм потрібно відправитися на Кавказ, де їх чекають дуже непрості і небезпечні ситуації. Їх обов'язок - не дозволити злочинцям реалізувати свій зловісний план. Під час цієї складної та довготривалої операції головні герої втрачають своїх напарників і стикаються зі звірячою жорстокістю, божевіллям і масовим кровопролиттям, але вони не опускають руки, а їх бажання знищити бандитів наростає з неймовірною швидкістю.

Два героя зовсім різні за характером і часто не знаходять спільну мову один з одним, але робота є робота і вони змушені якось пристосовуватися і знаходити компроміс у вирішенні проблеми, що склалася. Але ситуація до того ж ускладнюється тим, що Андрій ще в ранньому дитинстві отримав дуже серйозну травму і зараз він практично нічого не чує. Але при цьому він досконало володіє арабською мовою і вміє відмінно читати мова говорить по губах, чи допоможе йому його незвичайні здібності в затриманні терористів?

Другий герой професійно володіє снайперським зброєю і для нього бойові дії ніколи не проходять з поразкою. Ще одне складне завдання - це те, що беруть участь у терорі не тільки чоловіки, а й жінки-смертниці і з ними іноді буває набагато складніше, ніж з чоловіками, тому як у них зовсім інший склад розуму й інша тактика. Які проблеми випадуть на долю головних героїв серіалу і чи зможуть вони залишитися після кривавих подій тими ж людьми і продовжити своє життя, як раніше чи ця війна докорінно змінить їх характер і зробить абсолютно іншими людьми, нам належить ще дізнатися ...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серія, Серіали, Стрілок, (2014)
Переглядів: 508 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Стрілок 2 (2014) 1, 2, 3, 4 серія, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: