Танці Маріонеток всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Танці Маріонеток всі серії
Танці маріонеток дивитися онлайн (фільм 2013), всі 4 серії: Юлія щиро ненавидить літню жінку, у якої працює хатньою робітницею. Але, і одночасно з почуттям ненависті, дівчина нею захоплювалася. Березні Рудольфівна вдавалося вести себе по-королівськи, але її ставлення до дівчини було навіть гірше, ніж до прислуги. Юля готова була терпіти все, що завгодно, лише б отримувати за роботу гроші і реалізовувати свої мрії. А тим часом, Марта Рудольфовна знала за які струни в душі дівчини смикати, відверто цим бавлячись. Героїня ще не зовсім готова до того, щоб грати свою роль. Нове справа не здалося приватним детективам Сергію Бабкіну і Макарові Ілюшкін серйозним, адже бізнесмен ТАГО доручив їм знайти його втекла дочка. Хлопці досить швидко відшукали дівчину, але те, що дівчина збиралася зробити, привело в жах навіть найдосвідченіших сищиків. Деякі люди впевнені, що є ляльководами, але як зрозуміти в цьому житті ляльковод ти чи маріонетка?

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: танці, серії, Серіали, Маріонеток, ВСІ
Переглядів: 392 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Танці Маріонеток всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Велике розчарування відчувають ті, чий гениальнейший план виповнюється абсолютно протилежним чином. Сталося подібне і з головною героїнею даного серіалу. Одного разу Юлія вирішила влаштуватися до однієї літньої жінки хатньою робітницею. До своєї нової господині-работодательніцу вона тепер відчуває досить змішані почуття. З одного боку Юлія захоплюється нею, а з іншого щиро ненавидить. Для останнього березня Рудольфовна дає чимало приводів, адже вона без будь-яких докорів сумління зневажає Юлію, звертається з нею набагато гірше, ніж з будь-якими іншими працівниками з прислуги. А адже вся справа в тому, що у Юлії в голові був дуже підступний план, заради реалізації якого вона готова була терпіти всі ці приниження. Ну а Марті Рудольфівна дуже подобалося бавитися з Юлією для господині це була така собі гра на струнах душі дівчини. Юлія ж думала, що саме вона керувати, а не березня Рудольфовна жаль, але з цією роллю вона не змогла впоратися дуже вже молода і недосвідчена для цього

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: