Величне століття. Таємний світ (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Величне століття. Таємний світ (2014) Всі серії
Сюжет серіалу повністю побудований на реальних подіях. Всі ми знаємо історію про прекрасну української дівчини на ім'я Роксолана, яка в юності була подарована турецькому султанові. Дівчина володіла не тільки надзвичайною красою, але також і була дуже цікавим співрозмовником і відмінною люовніцей. Не дивлячись на те, що у неї була доля стати наложницею, вона зуміла зачарувати султана і стати його першою і найулюбленішою дружиною. Звичайно ж, суперниці не могли їй пробачити цього, тому різними способами намагалися дошкулити дівчині. «Величне століття» - це звісно ж історія про те, як прекрасна Роксолана не опустила руки, потрапивши в рабство, а навпаки взяла всю волю в кулак за допомогою хитрощів вона зачарувала султана, і тим самим сама собі забезпечила добре життя.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, століття., Величне, Серіали, Таємний, світ, (2014), ВСІ
Переглядів: 1098 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Величне століття. Таємний світ (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Фільм «Величне століття. Таємний світ» Починається все з того, що Сулейман і Ібрагім їдуть в Стамбул, так як там вони хочуть зійти на місце османське місце, бо недавно загинув султан Селім . Паралельно з цим з Криму везуть рабинь, і одна з них - Саша Лісовська. Всю рідню її стратили, а дівчина в результаті виявилася в полоні у кримських татар. Сулейман таки з'являється в Стамбулі, і там його першим справою вітає Айше Хафса Валіде Султан. Вона є рідною сестрою Хатидже, більше того, колись її любив Гюльфем. Сулейман каже , що Ібрагім тепер є охоронців покоїв самого Сулеймана.

Як тільки Саша опиняється в столиці, у неї відразу ж починається дивна поведінка . Валіде говорить Олександрі , що тепер-то вона звичайна рабиня, і вся вона тепер - власність султана. Нігяр - Калфа говорить Сашкові, що завдяки гарему можна побудувати досить хорошу кар'єру. Сулейман вбиває торговця, який був продажними. Як тільки Сулейман йде в гарем, його помічає Саша . Дівчина провокує те, що Сулейман починає на неї дивитися. Ібрагім бачить , що Сулейман поклав око на Олександру, через що він говорить, що Олександра теж буде розважати Сулеймана під час бенкету.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: