Заборонене кохання (2015) турецький серіал українською мовою на 1+1 Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Заборонене кохання (2015) турецький серіал українською мовою на 1+1 Всі серії
Смерть коханої дружини привела Аднана до переосмислення всієї свого колишнього життя. Залишившись один, з двома маленькими дітьми на руках, він розуміє, що його сенс життя зосереджений тепер тільки в дітях. Ніхель і Бюлент стали для батька найголовнішим життєвим джерелом. Чоловікові важко одному бути і матір'ю і батьком для двох осиротілих дітей, тому йому допомагає у їх вихованні француженка-гувернантка. Щоб підтримати дядька і допомогти йому вгамувати бідами, разом з Аднаном в його будинку живе племінник Бехлюль. Видавець завжди привертає увагу незаміжніх жінок. Ось і на Аднана поклали око відразу дві жінки. Пікантність ситуації полягає в тому, що це мати і дочка. Молода дівчина Біхтер відразу сподобалася чоловікові і між ними виникли романтичні стосунки. Але мати дівчини, яка нещодавно втратила чоловіка, теж не проти знову вийти заміж. Фірдевс починає полювання на Аднана, будучи впевненою, що їй вдасться завоювати серце вдівця. Між матір'ю і дочкою починає спалахувати ворожнеча, викликана не тільки тим, що вони претендують на одного і того ж чоловіка, а ще й тому, що Біхтер вважає свою матір винною в смерті батька. На кого впаде вибір Аднана і як стануть далі розвиватися події, глядач дізнається в серіалі «Заборонене кохання».


Выберете выпуск для просмотра:

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: (2015), серії, Заборонене, на, Серіали, Кохання, ВСІ, 1+1
Переглядів: 1641 | | Коментарі: 5 | Рейтинг: 3.0/2
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Заборонене кохання (2015) турецький серіал українською мовою на 1+1 Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 5
0
5  
9-та серія: Фірдевс, що потрапила в аварію, важко поранена. Ця новина як грім серед ясного неба вибухає в будинку Аднана. Життя Фірдевс, що знаходиться в реанімації, знаходиться в небезпеці. Біхтер розуміє, що це була не просто аварія ... І хоча в їх останні сварки вона і кричала, що ненавидить матір, зараз все по-іншому.

Разом зі трапилося напруга між Біхтер і Бехлюлем відкинуто в сторону. Біхтер поглинена думкою про те, що у матері не залишилося більше сил боротися і вона намагалася покінчити з собою, і причину цього бачить у Хільмі. Мадмуазель розуміє, що головною причиною стресу Ніхаль є Бехлюль і вирішує негайно вживати заходів.

0
4  
8-ма серія: Дізнавшись про борги Фірдевс, Аднан починає думати, що за прийняттям Біхтер його пропозиції стоять і інші причини. Ніхаль далеко не в захваті від змін, що вносяться в їх будинок Біхтер, яка потихеньку забирає від Ніхаль всіх її близьких і останньою краплею стає те, що Бюлент називає її "мамою". Спочатку батько, потім Бехлюль, потім Мадмуазель Деніз а зараз і брат ... Вперше Ніхаль не приховує свого ставлення до мачухи. Біхтер розуміє, що Ніхаль завжди буде перепоною між нею і Аднаном.

Хімлі Бей здійснює план помсти Фірдевс, і їй доводиться в підсумку визнати свою поразку і укласти з батьком Ніхата угоду, яка нікому в голову не зможе прийти.

0
3  
На Аднана справляє враження реакція дочки на догляд Бехлюля з дому і, нехай Біхтер і не в захваті від цього, він робить перший крок для повернення Бехлюля додому. Але у того інші плани.

Біхтер, не дивлячись ні на що, має намір зблизитися з Ніхаль. Ніхаль просить у батька дозволу провести ніч у подруги Пелин, для неї ця перша поза домом ніч дуже важлива і Біхтер переконує Аднана відпустити дівчинку. Поки молодята проводять в будинку романтичну ніч, шляхи Ніхаль і Пелін перетинаються з Бехлюлем.

Звана вечеря в будинку Фірдевс збирає разом всю сім'ю, напругу і сімейні таємниці відчуваються протягом усього вечері. Втеча Ніхаль і Пелін перестає бути таємницею між ними і Бехлюлем, і Ніхаль шукає зручний момент, щоб самій розповісти все батькові. Але великий сюрприз, приготований Біхтер їй і братові, змінює порядок денний. Після цього випадку Ніхаль починає сприймати Біхтер як справжню свою суперницю і джерело небезпеки.

0
2  
Бехлюль розповідає Аднану те, що чув від батька Ніхата і намагається відмовити його від одруження. Але Аднан Бей через любов до Біхтер не приймає це застереження всерйоз і свариться з Бехлюлем. А після нападки Біхтер Бехлюль і зовсім йде з дому.

Ніхаль, думаючи, що Бехлюль покинув будинок через Біхтер, виявляє тієї свою реакцію. Ніхаль неприємно, що в її будинку слово Біхтер так скоро стало багато значити. Але Біхтер потихеньку почала завойовувати серце Бюлента. Для Ніхата, який розпочав працювати у Аднана Бея на хорошій посаді, все йде чудово, а для Бехлюля починаються важкі дні.

Плани на довгий медовий місяць Аднана і Біхтер НЕ позволя.т їм бути присутніми на дні народження Ніхаль, який дуже важливий для неї, щоб довести, чо вона вже доросла. Вона засмучена, що вперше святкуватиме без батька, але Бехлюль не кине її одну в такий день. І для Ніхаль цей день народження стане незабутнім ...

0
1  
Заборонене кохання - Аднан після смерті дружини живе в усамітнено зі своїми дітьми в одному і з найбільших особняків Стамбула. Але незабаром в його житті з'являється молода Біхтер, яка сприймає його як людину якому може довіряти. Аднан випробовує знову забуті почуття, але мати Біхтер - Фірдевс, теж намагається зачарувати Аднана. Не все так просто адже з'являється ще й Бехлюль, племяник Аднана і між Біхтер і Бехлюлем спалахує заборонена пристрасть ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: