Запитайте у осені (2016) Всі серії на Інтері дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Запитайте у осені (2016) Всі серії на Інтері
Прекрасна і душевна історія кохання в багатосерійної мелодрами "Запитайте у осені" знятий українською кінокомпанією. Романтика, чарівна музика і багато любові - ось що значить справжня мелодрама. У серіалі прозвучало багато прекрасних пісень, автором яких є актриса і режисер Ірина Ткаленко. Чотирнадцять ліричних і чуттєвих пісень почує глядач протягом шестидесятісерійного фільму, надаючи подіям відповідний настрій. Завдяки чудовій музиці атмосфера і флер романтики буквально витає у кожному епізоді серіалу. Одна з пісень так і називається "Запитай у осені", що й дало назвою самому серіалу.

Головна героїня Міла Подільська молодий і талановитий музикант. Міла складає чудові пісні і її творчість став для Міли головним і важливим складовим в житті. Це не просто звичайне захоплення, а сенс життя і важлива мета самовираження власного таланту. Тільки на жаль, її батьки і родичі не розуміють творчості власної дочки і сприймають як примха і захоплення, яке пройде з часом і забудеться. Під натиском батьків Міла вибирає інший шлях, іншу професію. Потім піддається тиску батьків і виходить заміж за нелюба, якого їй вибрала в чоловіки сім'я. Життя Міли з кожним місяцем ускладнюється. Вона розуміє, що крок за кроком віддаляється від свого ідеалу, від мрії і бажань. Міла постійно створює композиції і в цьому висловлює свої нездійснені мрії, розбиті надії на щасливу любов. Чим більше Міла страждає, тим більше і ясніше розуміє, що зрадивши власні мрії прирікає себе на вічні нещастя. Вона йде в бік, замість того, щоб слідувати за покликом серця. Міла адже колись сильно любила одного молодого чоловіка. Вона не забула його, також як свою музику.
Міла випадково знайомиться з оперною дівою Оксаною Тимофіївною, яка відкриває очі на істину і допомагає зрозуміти саму себе. У житті незважаючи ні на що, завжди треба слідувати покликом свого серця, також озброївшись власним розумом. Слухатися порад не погано, але жити треба власним розумом. Тепер Міла це добре засвоїла.

ДЛЯ ПРОСМОТРА СЕРИАЛА "СПРОСИТЕ У ОСЕНИ" ОНЛАЙН, ВЫБЕРИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СЕРИЮ
загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, Інтері, серії, осені, (2016), Запитайте, на, ВСІ
Переглядів: 1304 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Запитайте у осені (2016) Всі серії на Інтері, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Новий серіал "Запитайте у осені" - це драматична історія про любов у всіх її проявах: між чоловіком і жінкою, любові до своїх захоплень, нарешті - до себе самої ... Історія, наповнена оригінальними музичними композиціями, такими ж проникливими і чуттєвими, як і сама героїня, за сюжетом картини написала їх. Міла Подільська, головна героїня серіалу "Запитайте у осені", ще в юності захоплювалася музикою, у хвилини натхнення і душевного підйому вона створювала пісні, які могли б навіть ставати шлягерами, якби їх автор відразу зрозуміла в чому її покликання. Але Милочка не була готова відстоювати право розпоряджатися своїм даром, та й сама вона була ще в пошуках, тому вступила за наполяганням батьків в той вуз, де їй "світила" непогана перспектива, і вийшла заміж за людину, яка хоч і був з усіх боків гарний собою, але мав одним істотним недоліком: вона не любила його. А справжню і єдину свою любов Міла залишила тільки в спогадах ... Але хіба можна стати щасливою, проживаючи життя по кимось написаним сценарієм, нехай навіть цей хтось - її батьки, близькі та друзі? Міла Подільська продовжувала писати пісні, і тільки залишаючись наодинці з собою і зі своїми творіннями, вона відчувала повну гармонію в душі і ця гармонія виливалася в чарівні звуки її мелодій ... Розрубати цей Гордіїв вузол допомогла зустріч з літньою артисткою оперети Оксаною Трохимівни, яка змусила героїню повірити в себе і свій талант. Йти до своєї мрії, крок за кроком долаючи всі перешкоди, нерозуміння і опір близьких, відкрити себе через музику і свої пісні людям і, ставши нарешті собою, повернути втрачену любов, щоб бути щасливою ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: