Між двох вогнів / Между двух огней (2015) 1+1 дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Кулінарні

Між двох вогнів / Между двух огней (2015) 1+1
Українська адаптація турецького телешоу "Rivals-in-law". Проект "Між двох вогнів" на 1+1 - це суміш реаліті і кулінарного шоу, в якому невістка і свекруха будуть битися за шлунок чоловіка і сина відповідно. Як всім відомо, якщо на кухні дві господині - чекай біду. У народі вже настільки сильно в'ївся цей стереотип, що навіть мирно живуть родички починають сваритися на кухні, адже на кожному розі люди кажуть, що миру між невісткою та свекрухою не буває! Кулінарне телешоу "Між двох вогнів" покликане раз і назавжди вирішити суперечки біля плити. Дві учасниці - молода і досвідчена господині візьмуть участь у вирішальній битві за ситість глави сім'ї - чоловіка і сина в одній особі. У кожному випуску хазяєчкам буде запропоновано купити одні й ті ж продукти, після чого вони приготують одне і те ж блюдо (коронне однієї з них). Наприкінці дня додому прийде чоловік і одним махом вирішить, чиє ж блюдо смачніше. Цікаво, що їжа, приготована в реаліті-шоу "Між двох вогнів (1+1)" виглядають абсолютно однаково, тобто головний дегустатор не впізнає, чию куховарство він пробує в конкретний момент! Ведучий нового проекту "Між двох вогнів" - відомий веселун і, як виявилося, кулінар - Юрій Горбунов
загрузка...
Категорія: Кулінарні | Теги: Кулінарні, вогнів, огней, Между, Між, двох, двух, (2014), 1+1
Переглядів: 397 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Між двох вогнів / Между двух огней (2015) 1+1, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Телеканал 1+1 незабаром представить новий кулінарний проект під назвою Між двох вогнів. Провідним нової програми стане всіма улюблений Юрій Горбунов. У кулінарній передачі Юрій разом з головними героями, а саме з невісткою, свекрухою та її сином вирішуватимуть, хто ж з двох жінок готує краще. «Між двох вогнів» - це українська версія турецького проекту «Rivals-in-law», який являє собою суміш реаліті-шоу і кулінарної програми. На даний момент зйомками адаптації цього шоу зайнята не тільки Україна, а й Сербія, Казахстан і Македонія. 

Між мамою і дружиною відбудеться справжнісінька битва. Жінкам доведеться самостійно купити необхідні продукти для одного коронного блюда, часу на приготування дано - 45 хвилин. Після приготування син / чоловік буде дегустувати дві страви наосліп. Так як дві страви виглядають абсолютно однаково, чоловік абсолютно неупереджено зможе визначити переможця в цьому жаркому суперечці.

0
1  
Новий проект під назвою Між двох вогнів на 1+1. Це по-українськи адаптоване телешоу Туреччини під назвою Rivals-in-law. Телешоу відноситься відразу до двох жанром, реаліті та кулінарне. Нареченій і свекрухи в цій програмі належить боротися один з одним за перемогу через шлунок сина і чоловіка. Як всі знають, потрібно чекати біду якщо на кухні дві господині. Стереотип дуже сильно приївся до нашого народу що навіть родички, які мирно живуть під одним дахом на кухні починають лаятися. Спори біля плити зважаться один раз і назавжди завдяки кулінарному реаліті-шоу Між двох вогнів. Дві учасниці які, одна з них досвідчена, інша молода годуватимуть главу сім'ї - чоловіка і сина. Кожен випуск програми героїням пропонується купити однакові продукти і приготувати одне блюдо, коронне для однієї з учасниць. Прийде з роботи голодний чоловік і відразу ж зможе зрозуміти яке з страв вийшло краще. Вести кулінарний проект буде відомий український телеведучий - Юрій Горбунов.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: