Депутат під прикриттям (29.10.2014) 5 випуск ICTV дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Депутат під прикриттям (29.10.2014) 5 випуск ICTV
Реаліті-шоу звісно ж про те як депутат намагатиметься вижити на зарплату звичайної людини. Вперше, депутат виявиться на тому місці на якому його хочуть бачити напевно все населення країни. Життя звичайного, простої звісно ж людини не таке й вже й просте, і це має бути зрозуміло звісно ж представникові народу. Мінімальна зарплата, багато справ, проблем і турбот - ось що означає бути звичайною людиною.
загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: під, ICTV, Реаліті-шоу, випуск, прикриттям, (01.10.2014), Депутат
Переглядів: 819 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Депутат під прикриттям (29.10.2014) 5 випуск ICTV, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Новий соціальний проект каналу ICTV "Депутат під прикриттям" стартував 1 жовтня. Депутатів називають слугами народу, але як видно по нашій державі, слуги явно живуть краще своїх господарів. Програма спробує наблизити державних чиновників до простого українського народу. 

На сім днів героям проекту, а саме нардепам потрібно забути про свою недоторканність і відмовитися від власної "ксиви", а також особистих шоферів, дорогих автомобілів, брендових костюмів і розкішних готелів і ресторанів. Депутати відправляються допомагати звичайним українцям. Найцікавіше полягає в тому, що народ не відразу визнає чиновників в волонтерах, які прибули в їхні міста і села. Кожному депутату буде дана сума рівна п'ятдесяти гривням, саме на цей мінімум чиновник повинен жити сім днів. Держдеп потрібно буде сильно постаратися, щоб влитися в таке життя, але зате вони повною мірою усвідомлюють, як важко часом доводиться простим українцям.

0
1  
Збираючись в урядових будинках на засіданнях, українські депутати, нібито зі знанням справи, створюють нові законодавчі проекти, вносять поправки в конституцію, бажаючи тим самим поліпшити життя простих співгромадян. Але всі розуміють, що спроби змінити що-небудь завжди будуть марні, тому що депутати не знають, як насправді живуть прості громадяни, за допомогою якого заробітку намагаються звести кінці з кінцями. Нове реаліті-шоу «Депутат під прикриттям» дасть шанс високопоставленим чиновникам подолати величезну прірву між владою і народом. Депутати на 7 днів без горезвісної «недоторканності» упровадяться в життя співгромадян, одягнувшись у звичайний одяг і забувши про свої дорогих іномарках і особистих водіях.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: