Клан випуск 9 (12.06.2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Клан випуск 9 (12.06.2014)
Телеканал ICTV представляє нову програму під назвою Клан, яка покаже глядачеві одну зі сторін нашого світу. Про цю сторону ми знаємо зовсім мало, покладаючись на стереотипи або якісь байки. Протягом 36 днів звісно ж камери каналу ICTV стежили за життям циганського світу. Цигани не пускають в свій клан, кого попало, і тільки дана програма розкриє глядачам деякі таємниці цього світу.

Цигани стоять один за одного звісно ж горою, у них немає чітких правил і законів, їх вибір - це жити поза законом, але в клані. Кожен може завоювати своє становище в клані, і кожен повинен захищати до останнього члена своєї групи. Тут є свої банди, компанії і навіть кришування циганського бізнесу. Крім того, у проекті «Клан» ви побачите справжні бійки і битви між народом, який нам майже не знайомий. Унікальність цього проекту полягає в тому, що досі ніхто з «чужинців» не проводив з циганами так багато часу. Продюсером «Клану» виступила Оксана Дихніч.
загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: Клан, Реаліті-шоу, випуск, 17.04.2014
Переглядів: 1083 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Клан випуск 9 (12.06.2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Неповторний в своєму роді реаліті -проект розповідає про життя романського клану. Всі знають про циган тільки з різних оповідань і вигадок. Адже нікому не дано зазирнути за завісу забороненого. Але команді телеканалу ICTV вдалося провести в молдавському селі Сороки 36 - ти денний зйомку про баронів і їхніх родинах. Унікальні кадри представлені для громадського спостереження.
Шикарні маєтки, раритетні машини - все це тільки лише б похвалитися перед оточуючими. А в реальності, і барон, і його сімейство живе в маленькій кімнатці, користуються дощовою водою, їздять на іржавої подустала машині і не помпезнічают, адже так менше витрат. Скандали і провокації - це справа честі, без цього не проходить ні дня. Причиною сварок може бути будь-яка дрібнота, будь то неправильний погляд убік чужого чоловіка, занадто гучні вислови або хтось когось відволік від улюбленого заняття. Сварки тут часто вирішуються за допомогою зброї, кое є необхідним атрибутом щоденного існування. Своєрідний уклад життя, ведення домашнього господарства, спілкування, розподіл влади - все це вперше представлено на загальний огляд.

1  
"Клан" - телепрограма, де існують свої клани або ж банди. Де тут кожен один за одного стоїть горою. Живуть тут без законів і правил. Жити за законом і кланом, їх вибір вибирати складатися в клані і стояти до останнього за свого близького. При цьому скрізь існує банди, угруповання, кришування того чи іншого бізнесу, битви, бійки і багато іншого тільки у телепрограмі "Клан".

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: