Міняю жінку 10 сезон (15.10.2015) 7 випуск на 1+1 дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Міняю жінку 10 сезон (15.10.2015) 7 випуск на 1+1
На телеканалі 1+1 ще одна довгоочікувана прем'єра, цього разу розважального, сімейного проекту "Міняю жінку". У 10 сезоні, принцип і суть проекту залишається колишньою, але нововведення звичайно будуть. Головною ідей шоу, є якийсь сімейний експеримент, в якому дружини покинуть свій будинок на деякий час, помінявшись один з одним місцями. Їм перестоіт знайомство з новим чоловіком і дітьми, а чоловікам, відповідно з чужою дружиною. Всі ці зміни лише для одного, дізнатися хто ж все таки в сім'ї голова. І проект обов'язково дасть відповіді на це та багато інших питань. Тут немає підставних акторів, немає ніяких декорованих будинків і сценаріїв як поводитися, тут все справжнє. Саме це і робить дане шоу таким популярним. Погодившись на участь у проекті, двом різним дружинам з різними долями і способом життя належить обмінятися сім'ями на п'ять днів. Тільки цієї осені, в 10 сезоні, в перші відбудеться всесвітній обмін дружинами. Десять українських дружин поміняються сім'ями і країнами. На цей раз, міняємо борщ на кокос, будинок на юрту, Миколая на Карлоса, що б показати, хто вдома головний.


Выберете серию для просмотра:

загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: жінку, Реаліті-шоу, випуск, Міняю, на, сезон, 10, (3.09.2015), 1+1
Переглядів: 360 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Міняю жінку 10 сезон (15.10.2015) 7 випуск на 1+1, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Не рідко тривалі шлюби починають похитуватися завдяки міркуванням одного з партнерів на тему: «А що якби я вибрав (-ла) іншого супутника життя?». Засумніватися в справедливості таких міркувань аж ніяк не завдання шоу Міняю жінку / Міняю жінку, навпаки, її творці всіляко заохочують можливість відчути себе в чужій шкурі, щоб переконатися в нескінченній любові до чоловікові (дружині), а може бути нарешті зважитися і позбутися від вантажу тупикових сімейних відносин.

Концепція шоу полягає в обміні дружин між двома родинами, радикально відрізняються між собою. Відмінності ці можуть полягати в соціальному становищі, локації, релігійних поглядах, звичаях і світогляді загалом. Час проживання в чужій сім'ї обмежується тижнем, з якої перші три дні нова дружина / мама живе за звичним для цієї сім'ї статутом, а наступні чотири дні становить власні правила, коректуючи режим життя інших її членів на свій розсуд.

При цьому, новоспечені подружжя на тиждень ділять між собою всі, крім ліжку, зрозуміло. Після закінчення семиденного терміну все повертається на круги своя: обидві дружини повертаються у свої сім'ї, а обидві родини зустрічаються на нейтральній території, щоб обговорити минулі події і зробити висновки. Через місяць команда телеканалу 1 + 1, який транслює шоу, навідується до сімей учасників, щоб дізнатися наскільки змінилося їхнє життя після проекту і змінилася вона взагалі.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: