Міняю жінку 8 сезон всі випуски дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Міняю жінку 8 сезон всі випуски
На телеканалі "1+1" вийшов черговий неповторний 8 сезон реаліті шоу «Міняю жінку», аналогм якого є британське шоу WifeSwap. Повторюся про стислому змісті. На один тиждень беруться дві сім'ї. У цих сім'ях беруть мам і міняють їх місцями, тобто обмінюються своїми мамами на одну недельку. Ці мами, вони ж новоспечені дружини з новими мужьмі та дітьми повинні будуть прожити весь термін разом в прикрості і радості. Для початку вони повинні прожити за правилами нової сім'ї 3 дня, а решту 4 дні нова сім'я вже повинна жити за новими правилами встановленими нової пані. Так як сім'ї бувають різні за рівнем і контрасту життя, рівнем доходів і різним соціальним статусом, я вже не кажу про те, що менятся мамами і дружинами можуть і з іноземність сім'ями, де мовний бар'єр додає ще одні не забувають труднощі і випробування новим мамам і дружинам цих сім'ях, то загострення пристрастей змушує переживати всі випробування разом з учасниками шоу. Завжди буде мир і спокій у нових родинах? Наврядли. Характери то у всіх різні. А коли починають жити за новими правилами нових дружин, то тут то і починаються справжні конфлікти, Різко переходять у справжні війни. Але це буває не завжди. Треба просто запастися терпінням...
загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: жінку, Реаліті-шоу, випуски, Міняю, сезон, (24.12.2013), 1-9
Переглядів: 943 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Міняю жінку 8 сезон всі випуски, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Перед вами вже дев'ятий сезон захоплюючого проекту каналу 1+1 Міняю жінку. У новому сезоні сім'ї знову будуть змінюватися дружинами, для чоловіків - це шанс подивитися , як би їм жилося з іншою жінкою, а для дружин - це можливість отримати якийсь новий досвід і подивитися, як же живуть інші сім'ї. Такий обмін корисний для обох подружжя, адже часом обмін дружинами змушує змінити щось у родині або сплатити членів сімейства ще більше.

В останніх сезонах шоу часто обмін був інтернаціональним, мам з України відправляли закордон, а ті мами, що проживали в інших країнах їхали в Україну . Жінкам доводилося вивчати нові традиції, порядки і звикати до іншого менталітету. При цьому, навіть коли відбувається обмін дружин по Україні, жінки потрапляють в настільки відрізняється сім'ю від свій власної, що і їм доводитися нелегко, коли треба звикати до засадам нової сім'ї. Однак, незважаючи на всі складнощі, проект продовжує радувати глядачів все новими і новими обмінами.

1  
Популярне і таке улюблене шоу для всієї родини від українського каналу 1+1 Новий сезон. Міняю жінку, в березні 2014 розпочався черговий, вже дев'ятий сезон програми. Глядачі побачать ще більше пригод і несподіваних ситуацій дружин в інших, абсолютно не знайомих їх сім'ях. Проект Міняю жінку восьмий сезон створений про формату шоу Британії, дві сім'ї на шість днів змінюються один з одним своїми мамами. Наприкінці тижня у своєму звичному складі сім'ї зберуться що б розповісти про різні казуси і пригоди які їм ще доведеться пережити за тиждень.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: