Ревізор 5 сезон (4.05.2015) 10 випуск дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Ревізор 5 сезон (4.05.2015) 10 випуск
Протягом декількох років на Новому каналі йде проект під назвою «Ревізор», але на жаль кожен сезон завжди закінчується так несподівано, і багато глядачів звичайно ж дуже сумують за новими випусками. Але ось вже йде до завершення літо, і з початком осені всі глядачі зможуть знову побачити новий 5 сезон скандального шоу «Ревізор». Як стало відомо, попередня ведуча, відома чарівна блондинка Ольга Фреймут на жаль, але вже не вестиме новий сезон проекту, так само, інформація про новим провідному, поки ще нам не відома, але організатори пообіцяли, що ця особистість буде яскрава, оригінальна і сподіватися що глядачі не розчаруються заміною. Ольга Фреймут зробила не малий вклад в розвиток проекту «Ревізор» і за час поки була ведучою, вона провела ревізії більш ніж в 75 містах України, а так само відвідала майже 400 закладів, які розташовані в цих же містах.

Ревізор 5 сезон 1 випуск 02.03.2015загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: Ревізор, Реаліті-шоу, (2014), сезон
Переглядів: 1261 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Ревізор 5 сезон (4.05.2015) 10 випуск, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Дивитися онлайн на нового ревізора, нового ведучого і свіжі ревізії українських закладів харчування та проживання можна на нашому сайті навесні 2015 року. Як відомо. легендарна ведуча проекту Ольга Фреймут пішла на інший канал, піднявшись по кар'єрних сходах, і перед творцями шоу "Ревізор 5 сезон" постало гостре питання - ким замінити чудову блондинку. І правда, ким? Адже на Ользі трималася вся передача, її обожнювали шанувальники по всій країні, а багато хто дивився її телешоу лише тому, що Фреймут його вела. Але тим не менш блондинки більше немає, і ім'я нового ведучого п'ятого ревізора тримається в суворій таємниці, навіть наші контакти в Star Light Media (холдингу куди входить Новий канал) не дали нам відповіді. Але вже навесні 2015 ми всі дізнаємося хто все ж став спадкоємцем Ольги Фреймут в її шоу і що нового запропонує нам "Ревізор 5 сезон" на Новому каналі в 2015 році!

0
3  
Навесні 2015 українські глядачі зможуть побачити шоу Ревізор 5 сезон. У новому сезоні буде новий ведучий, а також оновлені правила та умови отримання нагород! До того ж нас чекають ще більше міст і закладів харчування та проживання, які відвідає команда ревізора. Ревізор 5 сезон - це авторський проект Нового каналу, в якому новий ведучий Вадим Абрамов перевіряє якість обслуговування в українських готелях, ресторанах і кафе. У перебігу ревізій в обов'язковому порядку інспектуються кухня закладу, меблі готельного номера, зручність і комфорт відвідувачів і чемність персоналу. Тим місцям, які найбільше порадують команду Нового каналу - отримають заслужену премію - золоту табличку з написом "Ревізор рекомендує"! 5 сезон почнеться вже в березні 2015, дивіться онлайн всі випуски у нас !!!

0
2  
Ревізор 2015 - це соціальне телешоу дуже актуальної тематики. У кожному випуску ведучий зі своєю командою відвідує черговий український (а іноді і зарубіжний) місто, в якому навідується в різні популярні кафе та готелі. З притаманною йому нахабством ревізор заходить на кухню закладів харчування та відвідує номери готелів. Головне завдання - перевірити рівень сервісу і якість обслуговування в кожному закладі. За результатами перевірок та експертиз перевіреного місць вручається / не вручали шикарна нагорода, яка має зробити закладу позитивну / негативну рекламу від шоу "Ревізор 5 сезон 2015" і нового ведучого!

0
1  
Ольга Фреймут вже не працюватиме на Новому каналі, але це не означає, що улюблене телешоу закінчиться. Новий, 5-сезон Ревізор розпочнеться вже восени цього року. Ведучий як каже керівництво телеканалу ще не визначений, але швидше за все його приховують у таємниці для більшої інтриги творці проекту. І так зрозуміло, що новий ведучий програми Ревізор це буде затятий послідовник відомої Ольги Фреймут. За три роки вона відвідала 75 міст і зробила 380 ревізії, ці цифри заслуговують на повагу. Тому місце ведучого нового, п'ятого сезону програми Ревізор на Новому каналі може зайняти тільки кращий.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: