Стажери (08.12.2014) 8 випуск Новий канал дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Реаліті-шоу

Стажери (08.12.2014) 8 випуск Новий канал
"Стажери Новий канал" - це чергове масштабне реаліті-шоу на українському телебаченні, подібних якому ще не було в ефірі вітчизняних телеканалів. Три учасники, які сподіваються отримати роботу своєї мрії в великої солідної компанії (бажано ще й міжнародної). Але у них немає ні досвіду, ні рекомендацій, ні особливих навичок. Немає майже нічого, що вони можуть запропонувати потенційним роботодавцям, крім величезного бажання працювати і відзначитися на своїй посаді. Новий канал і шоу Стажери дасть таким людям шанс проявити себе і стати частиною величезної і престижній компанії, в якій можна зробити шикарну кар'єру. Троє героїв потрапляють на стажування в таку фірму, де їм за п'ять днів належить довести керівництву, що вони гідні працювати там протягом довгого періоду часу. Але за час п'ятиденного випробувального терміну хлопців чекає маса провокацій і складних ситуацій, підстроєних творцями проекту "Стажери". 

Важливим учасником проекту буде професійний "headhunter" (кадровик, який шукає співробітників для великих компаній). Ця людина, відібраний на серйозному кастингу буде домовлятися з керівництвом компаній-учасників телешоу про стажування наших героїв. Він буде брати на себе всю відповідальність і відбирати людей для участі в кожному випуску передачі. Чи зможуть Стажери Нового каналу впоратися з усіма складнощами, які очікували їх на шляху до світлого майбутнього?

7 випуск за 01.12.2014 (4 частин)


загрузка...
Категорія: Реаліті-шоу | Теги: новий, Реаліті-шоу, канал, випуск, Стажери, (2014)
Переглядів: 826 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Стажери (08.12.2014) 8 випуск Новий канал, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Кожна людина в своєму житті проходить важкий шлях осягнення науки, спочатку це звичайний дитячий садок, де кожен отримує елементарні ази, потім школа, потім різні університети, і все це тільки заради однієї мети, влаштується на престижну і високооплачувану роботу в майбутньому. Але на жаль, навіть з величезним багажем знань в наш час дуже важко знайти таку роботу яка б виправдовувала всі докладені зусилля. Але як то кажуть, завжди є вихід і надія, і тепер кільком щасливчикам дадуть можливість отримати роботу своєї мрії в престижній кампанії, але до цього, потрібно, звичайно ж, пройти складний кастинг і перемогти в новому захоплюючому реаліті шоу «Стажери», перші випуски якого ми зможемо побачити наприкінці літа 2014 року. Довгий час організатори відбирали п'ять кращих претендентів і сотні, на безпосередню роль в проекті і тепер всім хлопцям дадуть шанс, який випадає далеко не кожному. Під час перебування в програмі, всім учасникам пройдеться пройти через безліч складнощів, а так же за пару тижнів відчути те, що фахівці переживають за кілька років своєї роботи.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: