Битва екстрасенсів 13 сезон (01.06.2014) 13 випуск дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Битва екстрасенсів 13 сезон (01.06.2014) 13 випуск
Битва екстрасенсів 13 сезон тобто (Свої проти чужих) української Битви екстрасенсів можна побачити на телеканал СТБ вже навесні 2014! За рішенням організаторів у новому сезоні звісно ж шоу візьмуть участь як українські ясновидці, так і зарубіжні таланти. Битва екстрасенсів 13 сезон (СТБ) - це неймовірне шоу, де талановиті люди покажуть глядачам свої таланти, що вражають уяву. Героїв програми відбирали на відкритому кастингу, кожен міг показати все, на що здатний і звісно ж довести всій країні, також що він не купив собі місце в шоу! Екстрасенси 13 сезону будуть виконувати містичні і загадкові завдання ведучого: шукати заховані речі і людей, розгадувати складні таємниці, визначати, що сталося з тією або звісно іншою людиною і розгадувати складні злочини. Також буде дуже цікаво і звісно ж незвично. Глядачі вже звикли до Битві екстрасенсів, де беруть участь безліч іноземців. Що ж, тепер в 2014 році у всіх українських талантів є можливість довести свої вміння!
7 випуск 20.04.2014


8 випуск 27.04.2015


9 випуск 04.05.2014


10 випуск 11.05.2014


11 випуск 18.05.2014


12 випуск 25.05.2014


13 випуск 01.06.2014
загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: Сімейні, (13.04.2014), випуск, 13, Битва, сезон, екстрасенсів
Переглядів: 1346 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Битва екстрасенсів 13 сезон (01.06.2014) 13 випуск, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Битва екстрасенсів розширює свої кордони, вже і в Україні боротьба викликає жвавий інтерес, не тільки в Росії . Велика кількість людей вірять у силу екстрасенсів і стежать за подіями. На СТБ стартував новий проект нещадного і непередбачуваного у «Битві екстрасенсів».
«Апокаліпсис» - друга назва, яке навіває страх , або інтенсивне очікування в передчутті. Кожен сезон популярної програми був особливим, мав свою індивідуальність , розкривалася нова тема , нові екстремальні завдання. Цей сезон не сталісключеніем. Особливий інтерес викликає умова змагання - чоловіки проти жінок. Сезон захопить нас в змагання підлог, дізнаємося, хто краще покаже свої потойбічні можливості та інтуїцію, чоловіче начало або жіноче. Давно обумовлено, що в інтуїції жінки мають перевагу, а чоловіками велить логіка. Але хто кого - покаже час і результати битви. Цей сезон об'єднав багато країн: Чехію, США, Шотландію, Великобританію.. і це ще не все. Україна і Росія природно теж взяли участь. Для відбору найдостойніших, творці добре по вправлялися, вигадуючи завдання, пройдуть їх тільки найсильніші екстрасенси, що заслуговують перемоги . Серед них буде таке, що доведеться вгадувати, як живуть популярні люди в Росії. Вони добре відомі всім, але щастя привілей доступна не всім. Дуже цікавим стане змагання з вченими. Хто впорається краще з аналізом фізичних явищ - екстрасенси або світила науки? Ось приклад загадки, яку нададуть творці програми: від хвилі звуку утворився певний візерунок на піску. Яка інформація переносилася хвилею? І тому подібне... Цікаво, як з такими складними завданнями впораються наші герої?

1  
Незвичайна передача стартує 9 березня 2014 на каналі СТБ, це саме містичне шоу , яке приваблює телеглядачів до екранів телевізорів уже 12 сезонів поспіль, відкриваючи нові екстрасенсорні можливості людини. З минулих сезонів 6 були міжнародними, в яких змагалися маги різних країн і континентів. У редакцію програми приходять тисячі листів з проханнями про участь у шоу, пишуть з Казахстану, Ісландії, Америки, Англії, Росії, Білорусії, Литви, Китаю. Шоу за всі сезони набрало більшу популярність, і з'явилася маса шанувальників і шанувальників. Кожен сезон відрізняється від попереднього і якістю програми і великою кількістю нової інформації. Так , наприклад, для участі в 12 сезоні були запрошені екстрасенси, які довгі роки зберігали свої незвичайні здібності і ніде не заявляли про свій дар передбачення.
 
До початку проекту претенденти на звання найсильнішого ясновидця проходять відбіркові кастинги за допомогою комп'ютерних технологій унікальних у своєму роді. Протягом усього участі у проекті Битва екстрасенсів 13 сезон 2014 конкурсантів чекають самі неймовірні випробування, їм доведеться не тільки старанно виконувати умови конкурсу , але й виконувати завдання в найкоротші терміни і в найбільш непередбачуваних обставин, не дивлячись на погодні умови і часу доби. Наприкінці кожного випуску з проекту буде вибувати один з учасників, який на думку компетентного журі виявиться найслабшим. Членами журі тринадцятого сезону стануть Олена Курилова, Надія Матвєєва та Ганьбив Аликперов. Олена і Ганьбив є переможцями попередніх сезонів, Олена була удостоєна цієї честі двічі пройшовши випробування шостого та восьмого сезонів. Ведучим шоу протягом всього існування проекту на каналі СТБ був і залишається Павло Костіцин.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: