Давай поговоримо про секс (21.08.2014) Всі випуски дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Давай поговоримо про секс (21.08.2014) Всі випуски
Вже на початку літа 2014 глядачі зможуть побачити зовсім новий формат шоу на українському телебаченні від популярного каналу СТБ з пікантною назвою «Давай поговоримо про секс». Суть проекту напевно і так зрозуміла вже навіть з самої назви, тепер, кожен четвер пізно ввечері, протягом ефірного часу учасниці проекту обговорюватимуть найрізноманітніші питання інтимного характеру. Ведуча проекту - чарівна Юлія Бортник, разом з гостями студії, а так же досвідченими експертами даній області будуть говорити про складні проблеми статевого життя звичайних українських дівчат. Учасницями в програмі будуть дівчата, у яких не було сексу вже багато років, які не щасливі у шлюбі з чоловіком в плані інтимного життя. Дане ток- шоу створене з початковою метою, допомогти тисячам дівчат і жінок нашої країни стати щасливішими в подружньому житті, і нарешті, отримати те, що покладається їм по праву. Вже в перших випусках проекту ми побачимо дівчат, які давно розчарувалися в інтимному житті, які набралися сміливості прийти в студію програми і поділиться своєю проблемою, в надії, почути альтернативне рішення або хоча б пару корисних порад.
Це відео більше не доступно через заяву про порушення авторських прав, власником прав stb.ua, ictv.ua, novy.tv
загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: (05.06.2014), випуск, поговоримо, Секс, Сімейні, Давай, про
Переглядів: 7306 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Давай поговоримо про секс (21.08.2014) Всі випуски, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Парад різних телевізійних шоу триває. Тепер в ряду кулінарних, гумористичних, політичних та інших про все говорять шоу, вступило нове - сексуальне. Не в сенсі еротично- розважальному, а пізнавально -освітньому . Відтепер телеглядачам розповідатимуть - причому на експертному рівні - про те як, де і з ким потрібно щось зробити, щоб в інтимне життя повернулася гармонія і привабливість. Не можна заперечувати, що секс у нас є!

Експерти програми «Давай поговоримо про секс» під чуйним керівництвом ведучих програми постараються допомогти учасникам передачі впоратися з проблемами , що заважають їм у житті . Публічне обговорення цих проблем може здатися комусь занадто відкритим рішенням, але їх потрібно не заговорювати, а вирішувати. Тим більше, якщо такий спосіб вирішення буде популярним у глядачів. Адже закони шоу- бізнесу ще діють. А навчитися підтримувати здоровий і правильний психологічний клімат у сім'ях ніколи і нікому не пізно - вік живи і вік учись.

2  
Телеканал СТБ представляє увазі новий відвертий проект під назвою Давай поговоримо про секс... Секс є невід'ємною частиною життя кожної дорослої людини. Експерти та ведуча даного проекту будуть допомагати гостям програми вирішувати їх інтимні проблеми, і знаходити вихід з різних інтимних ситуацій. У програмі можуть взяти участь всі бажаючі, кому якісь проблеми заважають вести нормальне сексуальне життя. Раніше на українському телебаченні вже з'являлися проекти про секс, але всяка програма була орієнтована на молоду аудиторію, яка тільки починає статеве життя. При не варто забувати, що вже досвідчених і дорослих людей теж буває чимало у сексі. Тим більше, що з придбанням сексуального досвіду питання тільки з'являються. А адже секс - це не тільки спосіб отримання задоволення, а вкрай важлива частина життя людини , від якої залежить його здоров'я, впевненість у собі, зовнішність, соціальний стан і психологічний клімат в сімействі.

1  
Це проект власного виробництва телеканалу СТБ. У ньому будуть розповідати всю правду звісно ж про сексуальні стосунки. Адже секс - це одна звісно ж з невід'ємних складових повноцінного життя мабуть кожної людини. Експерти, а також ведуча шоу допомагатимуть людям вирішити їхні звісно ж інтимні проблеми та знайти способи звісно ж їх вирішення. У уьому проекті можуть взяти участь звісно ж всі бажаючі, у яких є такі проблеми, а саме в сексуальному житті. На українському телебаченні час від часу звісно ж з'являлися проекти про секс, але також всі вони були орієнтовані лише на вирішення звісно ж проблем молоді, яка звісно ж починає інтимне життя.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: