Дістало! (12.01.2015) ICTV дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Дістало! (12.01.2015) ICTV
Телеканал ICTV у новому весняному сезоні представив глядачам продукт власного виробництва, а саме програму, засновану на журналістських розслідуваннях під назвою Дістало! Зазвичай терплячий і дипломатичний канал вирішив відкинути всі формальності і висловитися про наболіле. Прем'єра проекту відбулася 17 березня 2014 року.

Телепроект «Дістало!» Щотижня буде показувати глядачам критичні репортажі та викривальні розслідування журналістів. Особливістю проекту є те, що творці шоу не побояться назвати імена та адреси тих людей, які встигли в прямому сенсі цього слова - дістати українців. Ведучий проекту Віталій Ковач підніме тільки злободенні теми, які вже порядком нам набридли, і в яких всі українці хочуть нарешті розібратися. Не пропустіть чергові випуски революційної програми Дістало!, Адже тільки тут ви побачите гучні розслідування і не менш гучні викриття.

загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: Дістало!, ICTV, випуск, на, Сімейні, каналі, (09.06.2014), 13
Переглядів: 1677 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 2.5/2
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Дістало! (12.01.2015) ICTV, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Актуальна прем'єра від каналу ICTV - програма "Дістало!" стартує 17 березня 2014 у вечірньому ефірі. У даному проекті глядачів чекає безпрецедентні журналістські розслідування всього, що заважає жити звичайним людям: нахабство чиновників, несправедливі звільнення, політичні переслідування, незаконні виселення і т.д. "Дістало!" на каналі ICTV - це сміливе і рішуче телешоу, яке допомагає простим громадянам вирішити їхні проблеми, яке може уважно вислухати і підказати правильну дію в тій чи іншій ситуації. Дивіться онлайн прем'єру "Дістало!" по понеділках!

2  
Сімнадцятого березня 2014 на українському телеканалі ICTV відбулася прем'єра нового шоу під назвою Дістало!. Глядачеві буде цікаво подивитися розслідування журналістів різного характеру, що заважає добре жити простим людям. Нахабні чиновники, або ж Вас звільнили несправедливо, виселили з житла незаконно, переслідування через політичні міркування. Програма Дістало це рішуче, сміливе й потрібне в такий час шоу, де можна поглянути на проблему інших людей і знайти в цьому якусь інформацію для себе. Онлайн шоу Достало можна дивитися на нашому сайті кожен понеділок.

1  
Боротьба за «найбільш борються» зі злом і несправедливістю триває. Продовжують з'являтися передачі, що представляють себе як гідні і міцні майданчики для такої боротьби. Що це - новий тренд в телебаченні, що прагне показати глядачам дійсні зміни, що відбуваються в суспільстві? Якщо це так, значить, не все так погано в українському домі.

Якщо тепер телеглядачеві показують «справжню боротьбу зі злом, викриття злості, дурості, зарозумілості і байдужості», тоді суспільство на правильному шляху, товариші. І програма «Дістало!», Так претензійно і досить самовпевнено про себе заявляє, дійсно показує структурні зміни в телевізійному бізнесі. Якщо тільки це не звичайна кон'юнктурна хитрість, маркетинговий хід або тимчасова піар-компанія, що має на меті відвернути людей від головних подій країни або вбити їм в голову послання про «істинному і непогрішним» іміджі того чи іншого політика. Хоча давно пора давати відсіч всього, що заважає людям жити нормально, тому що «Дістало!».

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: