Гроші новий сезон 4 та 5 випуск на 1+1 від 21.09.2015-28.09.2015 року дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Гроші новий сезон 4 та 5 випуск на 1+1 від 21.09.2015-28.09.2015 року
Гроші вимагають, щоб з ними поводилися вміло, інакше вони просто не будуть затримуватися в руках свого господаря. А що робити, якщо мова йде про гроші, які належать державі? Хто повинен розпоряджатися ними, хто стежить за тим, куди вони йдуть і як розподіляються? На ці та багато інших питань відповідають випуски програми, яка представлена ​​увазі глядачів. Цей телевізійний проект займається розслідуванням найактуальніших економічних і фінансових питань і проблем країни. Журналісти, що приймають участь у програмах, проводять справжнісінькі розслідування, щоб дізнатися подробиці тих тем, які вони висвітлюють, тому зможуть дати вичерпні відповіді на питання, які хвилюють жителів і глядачів. Автори програми спробують розібратися з тим, чому національний банк не може впоратися з курсом національної валюти. Ще однією темою передачі стане смерть Валентини Семенюк, а точніше, розслідування причин її відходу з життя, а також, що буде далі з її посадою, хто її замінить на посту. Не обійдеться у випусках і без обговорення теми війни, а також розгляду грошових питань у цьому контексті

Журналісти будуть шукати відповіді на різні питання, у тому числі і ті, які стосуються найбагатших людей країни. Глядачі отримають можливість, почувши нові факти, самостійно подумати над темами, які порушуватимуться під час передач, зробити свої висновки.


Выберете выпуск для просмотра:

загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: року, Гроші, випуск, на, сезон, та, від, 21.09.2015-28.09.2015, новий, 1+1
Переглядів: 166 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Гроші новий сезон 4 та 5 випуск на 1+1 від 21.09.2015-28.09.2015 року, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: