Один за 100 годин / Один за сто годин 2 сезон (19.07.2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Один за 100 годин / Один за сто годин 2 сезон (19.07.2014)
Телеканал Україна представляє другий сезон захоплюючого і яскравого шоу Один за 100 годин. Програма являє собою реаліті -проект ремонтно- сімейної тематики. Глядач буде спостерігати не тільки за ремонтом будинку, а й налагодженням відносин між членами сім'ї. Наприклад, команда проекту прийде на допомогу до жінки, яка давно мріє зробити вдома ремонт, але його не метушливий чоловік навіть не поспішати якось допомогти звісно ж їй у цьому. Ведучі програми Ксенія Коваль та Сергій Бобак пропонують дружину позмагатися звісно ж зі своєю лінню але за 30 000 гривень. Головною умовою отримання грошового призу є проведення звісно ж ремонту за 100 годин.

У проекті глядачів чекають корисні поради, цікаві герої та несподівані емоції. Всі витрати з облаштування будинків і квартир взяв на себе телеканал Україна. Головна вимога - це ремонт і виконання учасником п'яти обов'язкових завдань. За допомогою корисних порад провідних герої шоу зможуть не тільки налагодити свій побут, але і відносини один з одним.

Випуск за 12.07.2014
загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: годин, (24.05.2014), сезон, один, 100, Сто, За
Переглядів: 935 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Один за 100 годин / Один за сто годин 2 сезон (19.07.2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
ТРК Україна запустив звісно ж нове реаліті -шоу, воно називається - «Один за 100 годин», яке має зовсім незвичайний, сімейно- ремонтний жанр. Учасниками цього шоу стануть звичайні сім'ї, чоловіки яких , будуть зобов'язані зробити ремонт у своєму будинку, з одним простим умовою, на виконання ним буде відведено лише 100 годин.

У багатьох сім'ях, руки ніяк не доходять до ремонту будинку, але з цією передачею все зміниться. Для цього, провідні цієї програми - Сергій Бобак, а також Ксенія Коваль, запропонують чоловічій статі, як продемонструвати всім свої ремонтні якості, так і в разі перемоги виграти 30 тисяч гривень. Для цього лише потрібно виконати п'ять завдань від ведучих передачі, а також зробити ремонт за 100 годин, при цьому відмінним фактом є те, що, всі супутні витрати з ремонту, на себе бере телеканал. Чоловіки, які беруть звісно ж участь у програмі, будуть намагатися порадувати свою сім'ю відмінним ремонтом.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: