Пост-шоу Врятуйте нашу сім’ю 4 сезон 7 та 8 випуск на СТБ 6.10.2015-13.10.2015 року дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Пост-шоу Врятуйте нашу сім’ю 4 сезон 7 та 8 випуск на СТБ 6.10.2015-13.10.2015 року
У слід зі стартом основного сезону проекту «Врятуйте нашу сім'ю», телеканал СТБ представляє і пост шоу цієї соціальної програми. Провідним тут залишається незамінний Дмитро Карпачов - досвідчений психолог, на плечі якого лягає не легке завдання, допомогти учасникам налагодити стосунки в родині. Адже буває так, що люди прожили довгі роки разом, які вже облаштували своє життя, мають спільних дітей нерідко починають конфліктувати між собою, все це починається з дрібниць, які потім переростають у сварки і скандали. Але озирнувшись назад розуміють, що всупереч всім непорозумінням руйнувати шлюб і сім'ю, вони не хочуть, саме в таких випадках останньою надією стає це шоу. В основному проекті глядачі побачать як ведучий, разом з гостями залу, групою досвідчених фахівців різних областей, постараються налагодити відносини між усіма членами бере участь родини. Ну в а пост-шоу проекту, глядачі зможуть спостерігати до чого це все призвело, чи змогла програма допомогти учасникам, налагодилися Чи у них стосунки, загалом, всі подробиці та досягнення у дозволах сімейних проблем можна буде побачити саме тут.


Выберете серию для просмотра:

загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: Врятуйте, випуск, на, сезон, 15.09.2015-22.09.2015, та, Пост-шоу, нашу, сім’ю, СТБ
Переглядів: 151 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Пост-шоу Врятуйте нашу сім’ю 4 сезон 7 та 8 випуск на СТБ 6.10.2015-13.10.2015 року, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Разом з програмою Врятуйте нашу сім'ю 4 сезон одночасно, в цей же день стартує і оригінальне пост-шоу програми. Пост-шоу дозволить дізнатися глядачам як живуть герої програми після шоу, що у них в сім'ї помінялося. У студії часто можна буде побачити самих різних гостей, серед яких будуть дуже відомі особистості, вони дадуть безліч порад і не кинуть учасників програми у складній ситуації. Що не потрапило в кадр програми ви зможете подивитися в пост-шоу Врят нашу сім'ю. Глядач може самостійно зробити безліч висновків і взяти з програми щось для своєї родини і себе.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: